'Anderlecht mag doelwit van verlanglijst schrappen'

door
'Anderlecht mag doelwit van verlanglijst schrappen'

RSC Anderlecht zoekt naar een doelman die volgend seizoen de rol van Warner Hahn kan overnemen. De Brusselaars werden al gelinkt aan Kenny Steppe (STVV) en Colin Coosemans (AA Gent). Paars-Wit kijkt ook rond in het buitenland, zelfs bij de Argentijnse topclub Boca Juniors.


Volgens Argentijnse media heeft Anderlecht zijn oog laten vallen op Agustin Rossi. Dat is een 25-jarige doelman die nog tot medio 2023 onder contract ligt bij Boca Juniors. Toch lijkt een transfer naar RSCA niet meteen zeer concreet te zijn. Anderlecht is wel in contact met het management van de speler, net als FC Basel. Maar de voormalige jeugdinternational van Argentinië, die tweede keeper is bij Boca, is vooral heel gegeerd door Udinese. De kans zou zelfs groot zijn dat hij richting Serie A trekt.

UPDATE 30/05
RSCA lijkt de Argentijn definitief van zijn lijstje te mogen schrappen. Udinese drukt immers door voor de Argentijn en zou inmiddels al 3.5 miljoen euro hebben geboden. Dat bleek nog steeds te weinig, maar de Italianen zouden volgens TuttoUdinese niet van plan zijn om zomaar op te geven. Geen transfer naar Brussel dus voor Rossi, al was zijn komst daar ook niet langer nodig. Met Colin Coosemans haalde Paars-Wit deze week al een extra keeper in huis.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

Waar heeft Anderlecht momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

1
1
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

28
28
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

26
26
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

192
192
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

49
49
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

48
48
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

41
41
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

235
235
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

103
103
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

127
127
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

51
51
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

128
128
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

145
145
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

119
119
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

163
163
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

121
121
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

132
132
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

55
55
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

464
464
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

212
212
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

152
152
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

311
311
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

440
440

Meer sportnieuws