'City neemt definitieve beslissing over Nmecha'

door
'City neemt definitieve beslissing over Nmecha'

RSC Anderlecht mag komend seizoen opnieuw aantreden in Europa en zal dus weer op meerdere fronten moeten strijden. Coach Vincent Kompany zal dan ook een sterke kern in de breedte nodig hebben. De absolute transferprioriteit is echter een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.


De Duitse belofte-international werd in het voorbije seizoen gehuurd van Manchester City en groeide al snel uit tot één van de grote smaakmakers. Paars-Wit wil zijn topschutter dan ook langer aan boord houden. Bij het Duitse medium Kicker werd Nmecha alvast gepolst naar zijn plannen. Hij wil echter nog geen uitsluitsel geven. "Ik wil mijn hoofd vrij houden. Ik heb een idee in gedachten, maar momenteel concentreer ik me op het EK U21. Wanneer dit toernooi voorbij is en we hopelijk de titel hebben gepakt, zal ik samen met mijn familie beslissen welke stap het beste is. In ieder geval wordt deze stap erg belangrijk voor mij. Ik moet er dus goed over nadenken en zal niet degene zijn die een snelle beslissing neemt", aldus de spits.

UPDATE 30/05
Nmecha, die maandag met Jong Duitsland aantreedt op het EK U21, heeft dus nog geen definitieve beslissing genomen over zijn toekomst. Maar één ding zit er al zeker niet in: een terugkeer naar Manchester City. Zo meldt The Daily Mail dat de Engelse kampioen definitief beslist heeft om de spits van de hand te doen. De verloren Champions League-finalist wil met zijn verkoop extra fondsen verwerven om de transfer van topdoelwitten als Harry Kane en Jack Grealish te financieren. Het Britse medium maakt gewag van een transfersom van zo'n 7 miljoen pond, een slordige 8.15 miljoen euro dus.

LEES OOK: 'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

8 miljoen voor Nmecha is een correcte prijs ...

Meest recent

Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

14
14
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

51
51
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

22
22
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

98
98
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

99
99
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

172
172
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

67
67
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

85
85
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

37
37
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

285
285
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

196
196
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

261
261
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

330
330
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

142
142
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

279
279
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1142
1142
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

109
109
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

52
52
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

117
117
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

664
664
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

721
721
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

188
188
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

261
261
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46

Meer sportnieuws