'City neemt definitieve beslissing over Nmecha'

door
'City neemt definitieve beslissing over Nmecha'

RSC Anderlecht mag komend seizoen opnieuw aantreden in Europa en zal dus weer op meerdere fronten moeten strijden. Coach Vincent Kompany zal dan ook een sterke kern in de breedte nodig hebben. De absolute transferprioriteit is echter een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.


De Duitse belofte-international werd in het voorbije seizoen gehuurd van Manchester City en groeide al snel uit tot één van de grote smaakmakers. Paars-Wit wil zijn topschutter dan ook langer aan boord houden. Bij het Duitse medium Kicker werd Nmecha alvast gepolst naar zijn plannen. Hij wil echter nog geen uitsluitsel geven. "Ik wil mijn hoofd vrij houden. Ik heb een idee in gedachten, maar momenteel concentreer ik me op het EK U21. Wanneer dit toernooi voorbij is en we hopelijk de titel hebben gepakt, zal ik samen met mijn familie beslissen welke stap het beste is. In ieder geval wordt deze stap erg belangrijk voor mij. Ik moet er dus goed over nadenken en zal niet degene zijn die een snelle beslissing neemt", aldus de spits.

UPDATE 30/05
Nmecha, die maandag met Jong Duitsland aantreedt op het EK U21, heeft dus nog geen definitieve beslissing genomen over zijn toekomst. Maar één ding zit er al zeker niet in: een terugkeer naar Manchester City. Zo meldt The Daily Mail dat de Engelse kampioen definitief beslist heeft om de spits van de hand te doen. De verloren Champions League-finalist wil met zijn verkoop extra fondsen verwerven om de transfer van topdoelwitten als Harry Kane en Jack Grealish te financieren. Het Britse medium maakt gewag van een transfersom van zo'n 7 miljoen pond, een slordige 8.15 miljoen euro dus.

LEES OOK: Man City geeft cruciale update over blessure Doku

8 miljoen voor Nmecha is een correcte prijs ...

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

8
8
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

19
19
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

104
104
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

55
55
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

338
338
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

246
246
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

77
77
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

365
365
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

384
384
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

652
652
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

133
133
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

100
100
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

125
125
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

158
158
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

189
189
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

236
236
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

87
87
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

100
100
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

536
536
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

460
460
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

924
924
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

369
369
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

494
494

Meer sportnieuws