'Tweede club meldt zich voor Lucumi'

door
'Tweede club meldt zich voor Lucumi'

Genk bleek de voorbije jaren een zeer vruchtbare kweekvijver voor Atalanta, want de voorbije jaren ging de nummer drie uit de Serie A maar liefst vier spelers weghalen uit de Luminus Arena. Timothy Castagne, Ruslan Malinovskyi en Joakim Maehle bleken allemaal goede aanwinsten te zijn voor de Italiaanse topclub en dus willen ze nog eens in Genk komen vissen.


De vierde Genkie die de stap zou moeten zetten, is Jhon Lucumi. Dat schrijft L'Eco di Bergamo. De 22-jarige Colombiaanse verdediger groeide de voorbije drie seizoenen uit tot een sterkhouder in de defensie van de Limburgers, maar heeft nog maar een contract tot 2022. Daardoor zal Genk genoodzaakt zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer, want anders loopt Lucumi binnen een jaar gratis de deur uit.

In Italië denken ze dat er een transfersom van zo'n 10 miljoen euro nodig zal zijn om Lucumi bij Genk los te weken. In 2018 betaalden zij zelf nog zo'n 2,5 miljoen euro om Lucumi weg te halen bij Deportivo Cali. Genk anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Lucumi met de komst van Mark McKenzie in januari en Mujaid Sadick deze zomer.

UPDATE 29/05

Jhon Lucumi gaat KRC Genk in de zomer verlaten en de interesse groeit. Atalanta werd al genoemd, maar ook de Franse club Stade Rennes heeft (opnieuw) belangstelling in de Colombiaan. Geld is er wellicht geen probleem, want vorige zomer wisten ze Jérémy Doku nog voor 27 miljoen euro weg te halen bij RSC Anderlecht.

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Zou Rennes een goede club zijn voor Lucumi?

Meest recent

Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

4
4
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

4
4
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

14
14
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

60
60
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

218
218
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

159
159
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

70
70
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

212
212
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

64
64
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

75
75
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

264
264
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

133
133
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

235
235
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

581
581
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

101
101
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

478
478
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

146
146
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

204
204
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

153
153
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

20
20
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

142
142
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

403
403
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

148
148
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

617
617

Meer sportnieuws