'Tweede club meldt zich voor Lucumi'

door
'Tweede club meldt zich voor Lucumi'

Genk bleek de voorbije jaren een zeer vruchtbare kweekvijver voor Atalanta, want de voorbije jaren ging de nummer drie uit de Serie A maar liefst vier spelers weghalen uit de Luminus Arena. Timothy Castagne, Ruslan Malinovskyi en Joakim Maehle bleken allemaal goede aanwinsten te zijn voor de Italiaanse topclub en dus willen ze nog eens in Genk komen vissen.


De vierde Genkie die de stap zou moeten zetten, is Jhon Lucumi. Dat schrijft L'Eco di Bergamo. De 22-jarige Colombiaanse verdediger groeide de voorbije drie seizoenen uit tot een sterkhouder in de defensie van de Limburgers, maar heeft nog maar een contract tot 2022. Daardoor zal Genk genoodzaakt zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer, want anders loopt Lucumi binnen een jaar gratis de deur uit.

In Italië denken ze dat er een transfersom van zo'n 10 miljoen euro nodig zal zijn om Lucumi bij Genk los te weken. In 2018 betaalden zij zelf nog zo'n 2,5 miljoen euro om Lucumi weg te halen bij Deportivo Cali. Genk anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Lucumi met de komst van Mark McKenzie in januari en Mujaid Sadick deze zomer.

UPDATE 29/05

Jhon Lucumi gaat KRC Genk in de zomer verlaten en de interesse groeit. Atalanta werd al genoemd, maar ook de Franse club Stade Rennes heeft (opnieuw) belangstelling in de Colombiaan. Geld is er wellicht geen probleem, want vorige zomer wisten ze Jérémy Doku nog voor 27 miljoen euro weg te halen bij RSC Anderlecht.

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Zou Rennes een goede club zijn voor Lucumi?

Meest recent

Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

23
23
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

21
21
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

19
19
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

65
65
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

50
50
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

9
9
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

227
227
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

14
14
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

132
132
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

70
70
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

82
82
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

33
33
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

178
178
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

216
216
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

39
39
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

127
127
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

78
78
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

277
277
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

79
79
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

111
111
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

129
129
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

18
18
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

178
178
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

32
32
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

163
163

Meer sportnieuws