Zulte Waregem ziet spits naar Volendam verhuizen

door
Zulte Waregem ziet spits naar Volendam verhuizen

Robert Mühren had in het voorbije voetbalseizoen een ongelooflijk belangrijk aandeel in de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie, en er waren liefst 25 clubs (uit Nederland én het buitenland) die hem wilden hebben. De spits kiest echter voor zijn oude liefde FC Volendam. Hij komt gratis over van Zulte Waregem, dat hem de afgelopen jaren uitleende.

Mühren ondertekent een driejarig contract bij de club: "Het terughalen van Robert past in de ambities van de club, die we bij de komst van Wim Jonk hebben uitgesproken." Liefst 25 clubs meldden zich dus bij de spits, uit de Keuken Kampioen Divisie, Eredivisie én het buitenland.

Mühren zegt echter: "Het plaatje klopt hier gewoon in alle opzichten. Los van de ambities van FC Volendam kan ik nu lekker in mijn achtertuin genieten van wat ik het liefst doe. En ik weet dat ik hier de mogelijkheden heb om mezelf ook na mijn carrière verder te ontwikkelen. Ik ben heel blij en hoop de club aan veel goals en assists te kunnen helpen." 

POLL: Had Zulte Waregem hem meer vertrouwen moeten geven?

Meest recent

KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

22
22
Thomas Vermaelen richt zich tot Sonck: "F*cking hell!!"

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

26
26
Noa Lang laat monden openvallen met tattoo: “Ik heb schijt”

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

37
37
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

210
210
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

30
30
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

17
17
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

159
159
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

35
35
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

54
54
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

153
153
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

97
97
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

568
568
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

523
523
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

406
406
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

395
395
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

54
54
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

93
93
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

224
224
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

726
726
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

144
144

Meer sportnieuws