'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

door
'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

RSC Anderlecht beëindigde het voorbije seizoen op de vierde plaats en dat had het voor een groot deel te danken aan topschutter Lukas Nmecha. Paars-Wit hoopt dan ook om de spits langer aan boord te kunnen houden. Maar dan zullen de Brusselaars wel met een smak geld over de brug moeten komen.


Nmecha werd de voorbije maanden gehuurd van Manchester City. Daar gaat de Duitse belofte-international echter zijn laatste contractjaar en dus wil de Engelse kampioen nog munt uit hem slaan. Een nieuwe huurbeurt lijkt daardoor uitgesloten. Maar City zal hem niet voor niets laten gaan. Zo werden eerder al bedragen tot 8 miljoen euro genoemd. RSCA is ook bereid om een inspanning voor hem te doen, maar zo'n som is gezien de huidige financiële situatie wel erg hoog. En dus zullen de Brusselaars zelf ook extra middelen moeten vergaren door de verkoop van spelers. Mogelijk krijgen ze daarvoor een helpende hand vanuit Zuid-Afrika.

Zo meldt ZW News dat Knowledge Musona kan rekenen op interesse van Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns. De Zimbabwaanse aanvaller speelde in het voorbije seizoen al op huurbasis bij KAS Eupen en heeft geen toekomst meer bij RSCA, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Op zijn 31ste zal de international geen al te hoge som meer opbrengen, toch zijn alle extra inkomsten welgekomen. Ook zou zijn vertrek meer ruimte in het salarisbudget opleveren. En dat kan allemaal van pas komen als er straks moet doorgedrukt worden in het dossier-Nmecha.

LEES OOK: Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

Denkt u dat Anderlecht voldoende middelen zal vinden om Nmecha te kopen?

Meest recent

Genk-fan Brecel zet sportwereld op scherp met straffe droom

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

0
0
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

58
58
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

114
114
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

25
25
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

190
190
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

94
94
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

210
210
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

263
263
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

309
309
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

144
144
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

73
73
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

267
267
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

96
96
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

517
517
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

175
175
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

208
208
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

131
131
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

129
129
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

132
132
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

104
104
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

371
371
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

595
595

Meer sportnieuws