'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

820 stemmen
'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

RSC Anderlecht beëindigde het voorbije seizoen op de vierde plaats en dat had het voor een groot deel te danken aan topschutter Lukas Nmecha. Paars-Wit hoopt dan ook om de spits langer aan boord te kunnen houden. Maar dan zullen de Brusselaars wel met een smak geld over de brug moeten komen.


Nmecha werd de voorbije maanden gehuurd van Manchester City. Daar gaat de Duitse belofte-international echter zijn laatste contractjaar en dus wil de Engelse kampioen nog munt uit hem slaan. Een nieuwe huurbeurt lijkt daardoor uitgesloten. Maar City zal hem niet voor niets laten gaan. Zo werden eerder al bedragen tot 8 miljoen euro genoemd. RSCA is ook bereid om een inspanning voor hem te doen, maar zo'n som is gezien de huidige financiële situatie wel erg hoog. En dus zullen de Brusselaars zelf ook extra middelen moeten vergaren door de verkoop van spelers. Mogelijk krijgen ze daarvoor een helpende hand vanuit Zuid-Afrika.

Zo meldt ZW News dat Knowledge Musona kan rekenen op interesse van Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns. De Zimbabwaanse aanvaller speelde in het voorbije seizoen al op huurbasis bij KAS Eupen en heeft geen toekomst meer bij RSCA, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Op zijn 31ste zal de international geen al te hoge som meer opbrengen, toch zijn alle extra inkomsten welgekomen. Ook zou zijn vertrek meer ruimte in het salarisbudget opleveren. En dat kan allemaal van pas komen als er straks moet doorgedrukt worden in het dossier-Nmecha.

LEES OOK: 'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

Denkt u dat Anderlecht voldoende middelen zal vinden om Nmecha te kopen?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

98
98
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

79
79
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

225
225
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

98
98
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

75
75
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

268
268
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

397
397
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

73
73
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

263
263
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

479
479
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

61
61
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

203
203
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

533
533
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

428
428
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

178
178
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

89
89
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

353
353

Meer sportnieuws