'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

820 stemmen
'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

RSC Anderlecht beëindigde het voorbije seizoen op de vierde plaats en dat had het voor een groot deel te danken aan topschutter Lukas Nmecha. Paars-Wit hoopt dan ook om de spits langer aan boord te kunnen houden. Maar dan zullen de Brusselaars wel met een smak geld over de brug moeten komen.


Nmecha werd de voorbije maanden gehuurd van Manchester City. Daar gaat de Duitse belofte-international echter zijn laatste contractjaar en dus wil de Engelse kampioen nog munt uit hem slaan. Een nieuwe huurbeurt lijkt daardoor uitgesloten. Maar City zal hem niet voor niets laten gaan. Zo werden eerder al bedragen tot 8 miljoen euro genoemd. RSCA is ook bereid om een inspanning voor hem te doen, maar zo'n som is gezien de huidige financiële situatie wel erg hoog. En dus zullen de Brusselaars zelf ook extra middelen moeten vergaren door de verkoop van spelers. Mogelijk krijgen ze daarvoor een helpende hand vanuit Zuid-Afrika.

Zo meldt ZW News dat Knowledge Musona kan rekenen op interesse van Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns. De Zimbabwaanse aanvaller speelde in het voorbije seizoen al op huurbasis bij KAS Eupen en heeft geen toekomst meer bij RSCA, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Op zijn 31ste zal de international geen al te hoge som meer opbrengen, toch zijn alle extra inkomsten welgekomen. Ook zou zijn vertrek meer ruimte in het salarisbudget opleveren. En dat kan allemaal van pas komen als er straks moet doorgedrukt worden in het dossier-Nmecha.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Denkt u dat Anderlecht voldoende middelen zal vinden om Nmecha te kopen?

Meest recent

WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

0
0
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

188
188
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

224
224
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

86
86
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

509
509
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

188
188
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

140
140
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

181
181
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

132
132
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

49
49
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

68
68
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

149
149
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

125
125
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

523
523
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

95
95
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

183
183
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

359
359
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

67
67
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1060
1060
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1020
1020

Meer sportnieuws