'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

door
'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

RSC Anderlecht beëindigde het voorbije seizoen op de vierde plaats en dat had het voor een groot deel te danken aan topschutter Lukas Nmecha. Paars-Wit hoopt dan ook om de spits langer aan boord te kunnen houden. Maar dan zullen de Brusselaars wel met een smak geld over de brug moeten komen.


Nmecha werd de voorbije maanden gehuurd van Manchester City. Daar gaat de Duitse belofte-international echter zijn laatste contractjaar en dus wil de Engelse kampioen nog munt uit hem slaan. Een nieuwe huurbeurt lijkt daardoor uitgesloten. Maar City zal hem niet voor niets laten gaan. Zo werden eerder al bedragen tot 8 miljoen euro genoemd. RSCA is ook bereid om een inspanning voor hem te doen, maar zo'n som is gezien de huidige financiële situatie wel erg hoog. En dus zullen de Brusselaars zelf ook extra middelen moeten vergaren door de verkoop van spelers. Mogelijk krijgen ze daarvoor een helpende hand vanuit Zuid-Afrika.

Zo meldt ZW News dat Knowledge Musona kan rekenen op interesse van Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns. De Zimbabwaanse aanvaller speelde in het voorbije seizoen al op huurbasis bij KAS Eupen en heeft geen toekomst meer bij RSCA, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Op zijn 31ste zal de international geen al te hoge som meer opbrengen, toch zijn alle extra inkomsten welgekomen. Ook zou zijn vertrek meer ruimte in het salarisbudget opleveren. En dat kan allemaal van pas komen als er straks moet doorgedrukt worden in het dossier-Nmecha.

LEES OOK: Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

Denkt u dat Anderlecht voldoende middelen zal vinden om Nmecha te kopen?

Meest recent

'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

61
61
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

28
28
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

48
48
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

362
362
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

125
125
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

93
93
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

325
325
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

551
551
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

40
40
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

64
64
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

56
56
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

496
496
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

233
233
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

159
159
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

509
509
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

298
298
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

121
121
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

238
238
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

219
219
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

283
283
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

335
335
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

807
807
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

214
214

Meer sportnieuws