'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

door
'Gewenste transfer kan RSCA helpen in dossier-Nmecha'

RSC Anderlecht beëindigde het voorbije seizoen op de vierde plaats en dat had het voor een groot deel te danken aan topschutter Lukas Nmecha. Paars-Wit hoopt dan ook om de spits langer aan boord te kunnen houden. Maar dan zullen de Brusselaars wel met een smak geld over de brug moeten komen.


Nmecha werd de voorbije maanden gehuurd van Manchester City. Daar gaat de Duitse belofte-international echter zijn laatste contractjaar en dus wil de Engelse kampioen nog munt uit hem slaan. Een nieuwe huurbeurt lijkt daardoor uitgesloten. Maar City zal hem niet voor niets laten gaan. Zo werden eerder al bedragen tot 8 miljoen euro genoemd. RSCA is ook bereid om een inspanning voor hem te doen, maar zo'n som is gezien de huidige financiële situatie wel erg hoog. En dus zullen de Brusselaars zelf ook extra middelen moeten vergaren door de verkoop van spelers. Mogelijk krijgen ze daarvoor een helpende hand vanuit Zuid-Afrika.

Zo meldt ZW News dat Knowledge Musona kan rekenen op interesse van Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns. De Zimbabwaanse aanvaller speelde in het voorbije seizoen al op huurbasis bij KAS Eupen en heeft geen toekomst meer bij RSCA, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Op zijn 31ste zal de international geen al te hoge som meer opbrengen, toch zijn alle extra inkomsten welgekomen. Ook zou zijn vertrek meer ruimte in het salarisbudget opleveren. En dat kan allemaal van pas komen als er straks moet doorgedrukt worden in het dossier-Nmecha.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Denkt u dat Anderlecht voldoende middelen zal vinden om Nmecha te kopen?

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

1
1
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

75
75
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

13
13
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

33
33
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

71
71
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

38
38
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

77
77
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

427
427
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

117
117
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

86
86
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

241
241
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

267
267
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

210
210
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

239
239
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

627
627
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

392
392
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

328
328
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

334
334
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

239
239
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

347
347
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

290
290
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

597
597
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

670
670
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

446
446

Meer sportnieuws