Dure vogels Club hebben afgedaan: "Niet langer gewenst"

door
Dure vogels Club hebben afgedaan:

Club Brugge staat naar alle waarschijnlijkheid voor een zomer met een groot verloop binnen de eigen A-kern. Zo moeten drie aanvallers – waaronder Dennis Bonaventure – niet meer hopen op een nieuwe kans op Jan Breydel. Daarnaast lijkt ook het verhaal van David Okereke helemaal geschreven.

Met de Nigeriaanse aanvallers lijken zo dus twee dure vogels helemaal te hebben afgedaan bij de Bruggelingen. Okereke werd twee jaar geleden aangetrokken voor een dikke acht miljoen euro, maar zag zijn marktwaarde intussen gekelderd tot 3,5 miljoen euro. De kans dat Club een bedrag in deze grootorde zal vangen, kan zelfs in vraag worden gesteld. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het desondanks toch de bedoeling om hem van de hand te doen: “Clement gelooft niet langer in Okereke”, klinkt het namelijk.

Ook spitsbroeder en landgenoot Dennis mag de deur op Jan Breydel achter zich dichttrekken. ‘Dennis is niet langer gewenst in Brugge’, stellen ze bij Het Nieuwsblad. Net als Okereke zou hij zo een flinke verliespost worden. In vorige transferperiodes had Blauw-Zwart namelijk nog een aanzienlijke transfersom kunnen vangen. Ondanks het feit dat zijn marktwaarde nu nog steeds 11 miljoen euro bedraagt, lijkt dat op dit moment een utopie. Mogelijk biedt een (nieuwe) uitleenbeurt soelaas en herstel voor beide heren.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Moeten ze hen verkopen?

Meest recent

Geduld Garcia op? De Ketelaere wankelt

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

16
16
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

9
9
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

28
28
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

97
97
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

32
32
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

210
210
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

746
746
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

34
34
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

224
224
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

47
47
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

226
226
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

72
72
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

212
212
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

39
39
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

81
81
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

145
145
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

369
369
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

232
232
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

93
93
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

95
95
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

484
484
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184

Meer sportnieuws