'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

932 stemmen
'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

Landskampioen Club Brugge speelde zondagavond op eigen veld zijn laatste wedstrijd van het seizoen. Tegen runner-up KRC Genk stond er wel helemaal niets meer op het spel. Coach Philippe Clement besloot dan ook om enkele sterkhouders te sparen en voerde een aantal wissels door in de basiself.


Zo nam Ethan Horvath nog eens plaats tussen de palen. Voor de Amerikaanse doelman werd het allicht zijn laatste optreden in blauw-zwarte loondienst. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club definitief beslist heeft om zijn aflopende contract niet te verlengen. Horvath kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe ploeg waar hij wél zal worden uitgespeeld als eerste doelman. Bij Club was hij jarenlang een gewaardeerde kracht, maar sinds de komst van Mignolet moest hij definitief vrede nemen met een rol als tweede viool.

UPDATE 26/05
Een officiële bevestiging volgde nog niet, maar het heeft er dus alle schijn van dat Horvath zijn laatste match in Brugse loondienst heeft gespeeld. Club zal dus een andere doublure voor Simon Mignolet moeten vinden. Maar mogelijk hoeft het daar niet zo ver voor te zoeken. Zo krijgt Blauw-Zwart weldra een extra doelman ter beschikking. Karlo Letica zou immers terugkeren na zijn huurbeurt aan Sampdoria. Volgens SampNews24 is de kans bijzonder klein dat de Italiaanse club de samenwerking met de Kroaat zal voortzetten.

Club zou de 24-jarige een nieuwe kans kunnen geven in plaats van Horvath, al is het maar de vraag of Letica zich in die rol wil schikken. Bovendien wordt het komende zomer de laatste kans om munt te slaan uit de doelman. Zijn contract loopt medio 2022 af en vanaf januari zou hij dus als transfervrije speler elders een voorcontract kunnen tekenen. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst na drie erg tegenvallende seizoenen.

LEES OOK: Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Letica moet een nieuwe kans krijgen in de rol van Horvath ...

Meest recent

Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

30
30
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

8
8
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

41
41
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

124
124
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

92
92
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

77
77
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

59
59
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

127
127
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

352
352
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

70
70
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

426
426
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

96
96
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

282
282
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

479
479
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

351
351
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

447
447
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

531
531
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

893
893
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

215
215
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

378
378
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

125
125
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

275
275
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

514
514
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61

Meer sportnieuws