'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

door
'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

Landskampioen Club Brugge speelde zondagavond op eigen veld zijn laatste wedstrijd van het seizoen. Tegen runner-up KRC Genk stond er wel helemaal niets meer op het spel. Coach Philippe Clement besloot dan ook om enkele sterkhouders te sparen en voerde een aantal wissels door in de basiself.


Zo nam Ethan Horvath nog eens plaats tussen de palen. Voor de Amerikaanse doelman werd het allicht zijn laatste optreden in blauw-zwarte loondienst. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club definitief beslist heeft om zijn aflopende contract niet te verlengen. Horvath kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe ploeg waar hij wél zal worden uitgespeeld als eerste doelman. Bij Club was hij jarenlang een gewaardeerde kracht, maar sinds de komst van Mignolet moest hij definitief vrede nemen met een rol als tweede viool.

UPDATE 26/05
Een officiële bevestiging volgde nog niet, maar het heeft er dus alle schijn van dat Horvath zijn laatste match in Brugse loondienst heeft gespeeld. Club zal dus een andere doublure voor Simon Mignolet moeten vinden. Maar mogelijk hoeft het daar niet zo ver voor te zoeken. Zo krijgt Blauw-Zwart weldra een extra doelman ter beschikking. Karlo Letica zou immers terugkeren na zijn huurbeurt aan Sampdoria. Volgens SampNews24 is de kans bijzonder klein dat de Italiaanse club de samenwerking met de Kroaat zal voortzetten.

Club zou de 24-jarige een nieuwe kans kunnen geven in plaats van Horvath, al is het maar de vraag of Letica zich in die rol wil schikken. Bovendien wordt het komende zomer de laatste kans om munt te slaan uit de doelman. Zijn contract loopt medio 2022 af en vanaf januari zou hij dus als transfervrije speler elders een voorcontract kunnen tekenen. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst na drie erg tegenvallende seizoenen.

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Letica moet een nieuwe kans krijgen in de rol van Horvath ...

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

8
8
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

18
18
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

32
32
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

75
75
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

167
167
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

55
55
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

68
68
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

42
42
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

181
181
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

36
36
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

63
63
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

100
100
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

290
290
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

130
130
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

175
175
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

136
136
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

103
103
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

477
477
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

92
92
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

164
164

Meer sportnieuws