'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

door
'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

Landskampioen Club Brugge speelde zondagavond op eigen veld zijn laatste wedstrijd van het seizoen. Tegen runner-up KRC Genk stond er wel helemaal niets meer op het spel. Coach Philippe Clement besloot dan ook om enkele sterkhouders te sparen en voerde een aantal wissels door in de basiself.


Zo nam Ethan Horvath nog eens plaats tussen de palen. Voor de Amerikaanse doelman werd het allicht zijn laatste optreden in blauw-zwarte loondienst. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club definitief beslist heeft om zijn aflopende contract niet te verlengen. Horvath kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe ploeg waar hij wél zal worden uitgespeeld als eerste doelman. Bij Club was hij jarenlang een gewaardeerde kracht, maar sinds de komst van Mignolet moest hij definitief vrede nemen met een rol als tweede viool.

UPDATE 26/05
Een officiële bevestiging volgde nog niet, maar het heeft er dus alle schijn van dat Horvath zijn laatste match in Brugse loondienst heeft gespeeld. Club zal dus een andere doublure voor Simon Mignolet moeten vinden. Maar mogelijk hoeft het daar niet zo ver voor te zoeken. Zo krijgt Blauw-Zwart weldra een extra doelman ter beschikking. Karlo Letica zou immers terugkeren na zijn huurbeurt aan Sampdoria. Volgens SampNews24 is de kans bijzonder klein dat de Italiaanse club de samenwerking met de Kroaat zal voortzetten.

Club zou de 24-jarige een nieuwe kans kunnen geven in plaats van Horvath, al is het maar de vraag of Letica zich in die rol wil schikken. Bovendien wordt het komende zomer de laatste kans om munt te slaan uit de doelman. Zijn contract loopt medio 2022 af en vanaf januari zou hij dus als transfervrije speler elders een voorcontract kunnen tekenen. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst na drie erg tegenvallende seizoenen.

LEES OOK: Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Letica moet een nieuwe kans krijgen in de rol van Horvath ...

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

35
35
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

30
30
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

40
40
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

137
137
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

25
25
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

253
253
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

199
199
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

80
80
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

117
117
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

204
204
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

82
82
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

64
64
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

127
127
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

37
37
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

95
95
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

130
130
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

437
437
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

131
131
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

224
224
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

318
318
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

431
431
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

151
151

Meer sportnieuws