'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

door
'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

Landskampioen Club Brugge speelde zondagavond op eigen veld zijn laatste wedstrijd van het seizoen. Tegen runner-up KRC Genk stond er wel helemaal niets meer op het spel. Coach Philippe Clement besloot dan ook om enkele sterkhouders te sparen en voerde een aantal wissels door in de basiself.


Zo nam Ethan Horvath nog eens plaats tussen de palen. Voor de Amerikaanse doelman werd het allicht zijn laatste optreden in blauw-zwarte loondienst. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club definitief beslist heeft om zijn aflopende contract niet te verlengen. Horvath kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe ploeg waar hij wél zal worden uitgespeeld als eerste doelman. Bij Club was hij jarenlang een gewaardeerde kracht, maar sinds de komst van Mignolet moest hij definitief vrede nemen met een rol als tweede viool.

UPDATE 26/05
Een officiële bevestiging volgde nog niet, maar het heeft er dus alle schijn van dat Horvath zijn laatste match in Brugse loondienst heeft gespeeld. Club zal dus een andere doublure voor Simon Mignolet moeten vinden. Maar mogelijk hoeft het daar niet zo ver voor te zoeken. Zo krijgt Blauw-Zwart weldra een extra doelman ter beschikking. Karlo Letica zou immers terugkeren na zijn huurbeurt aan Sampdoria. Volgens SampNews24 is de kans bijzonder klein dat de Italiaanse club de samenwerking met de Kroaat zal voortzetten.

Club zou de 24-jarige een nieuwe kans kunnen geven in plaats van Horvath, al is het maar de vraag of Letica zich in die rol wil schikken. Bovendien wordt het komende zomer de laatste kans om munt te slaan uit de doelman. Zijn contract loopt medio 2022 af en vanaf januari zou hij dus als transfervrije speler elders een voorcontract kunnen tekenen. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst na drie erg tegenvallende seizoenen.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Letica moet een nieuwe kans krijgen in de rol van Horvath ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

10
10
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

365
365
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

313
313
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

193
193
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

246
246
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

596
596
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

217
217
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

406
406
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

624
624
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

396
396
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

171
171
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

260
260
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws