'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

door
'Club krijgt opvolger voor Horvath aangereikt'

Landskampioen Club Brugge speelde zondagavond op eigen veld zijn laatste wedstrijd van het seizoen. Tegen runner-up KRC Genk stond er wel helemaal niets meer op het spel. Coach Philippe Clement besloot dan ook om enkele sterkhouders te sparen en voerde een aantal wissels door in de basiself.


Zo nam Ethan Horvath nog eens plaats tussen de palen. Voor de Amerikaanse doelman werd het allicht zijn laatste optreden in blauw-zwarte loondienst. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club definitief beslist heeft om zijn aflopende contract niet te verlengen. Horvath kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe ploeg waar hij wél zal worden uitgespeeld als eerste doelman. Bij Club was hij jarenlang een gewaardeerde kracht, maar sinds de komst van Mignolet moest hij definitief vrede nemen met een rol als tweede viool.

UPDATE 26/05
Een officiële bevestiging volgde nog niet, maar het heeft er dus alle schijn van dat Horvath zijn laatste match in Brugse loondienst heeft gespeeld. Club zal dus een andere doublure voor Simon Mignolet moeten vinden. Maar mogelijk hoeft het daar niet zo ver voor te zoeken. Zo krijgt Blauw-Zwart weldra een extra doelman ter beschikking. Karlo Letica zou immers terugkeren na zijn huurbeurt aan Sampdoria. Volgens SampNews24 is de kans bijzonder klein dat de Italiaanse club de samenwerking met de Kroaat zal voortzetten.

Club zou de 24-jarige een nieuwe kans kunnen geven in plaats van Horvath, al is het maar de vraag of Letica zich in die rol wil schikken. Bovendien wordt het komende zomer de laatste kans om munt te slaan uit de doelman. Zijn contract loopt medio 2022 af en vanaf januari zou hij dus als transfervrije speler elders een voorcontract kunnen tekenen. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst na drie erg tegenvallende seizoenen.

LEES OOK: Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

Letica moet een nieuwe kans krijgen in de rol van Horvath ...

Meest recent

Rode Duivel krijgt mokerslag: definitieve streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

4
4
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

20
20
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

116
116
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

38
38
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

73
73
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

39
39
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

50
50
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

95
95
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

51
51
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

453
453
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

71
71
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

174
174
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

291
291
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

284
284
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

217
217
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

229
229
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

250
250
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

438
438
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

439
439
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

85
85
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

289
289
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

162
162
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

204
204
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

591
591

Meer sportnieuws