GdS: Woedende Conte wil weg bij Inter, transfer Lukaku dichterbij

406 stemmen
GdS: Woedende Conte wil weg bij Inter, transfer Lukaku dichterbij

Internazionale Milano maakte dit seizoen een einde aan de Italiaanse hegemonie van Juventus en legde op overtuigende wijze beslag op de titel in de Serie A. Maar desondanks hangen er donkere wolken boven het Stadio Giuseppe Meazza. Door de financiële problemen dreigt namelijk een leegloop bij de Milanese club.


De Chinese eigenaars achter de Italiaanse kampioen kampen al een tijde met financiële problemen, bovendien wil de overheid de investeringen vanuit China naar het Europese voetbal flink terugschroeven. Daarnaast woog ook de corona-crisis flink door op de Milanezen. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Inter tijdens de komende transferperiode minstens 100 miljoen euro zal moeten ophalen. Er zullen dus sowieso bepalende spelers verkocht moeten worden en voor versterking is er amper ruimte. Iets waar coach Antonio Conte zijn conclusies uit getrokken zou hebben.

De roze sportkrant beweert namelijk dat de succestrainer door de omstandigheden op punt staat om te vertrekken. Conte zou weliswaar nog een onderhoud met voorzitter Steven Zhang hebben gepland, maar de kans is klein dat de vurige italiaan op andere gedachten wordt gebracht. En dat zou eveneens tot een vertrek van Romelu Lukaku kunnen leiden. De Rode Duivel had een uitstekende band met Conte en is bovendien erg ambitieus. Als het team straks zwakker uit de mercato komt zal ook Lukaku weinig zin hebben om te blijven. Bovendien is hij één van de spelers die in één klap een smak geld kan opbrengen. Chelsea en Manchester City toonden alvast interesse, afwachten of er straks ook een officieel bod op tafel komt.

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

Denkt u dat Lukaku in september nog voor Inter speelt?

Meest recent

Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

5
5
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

20
20
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

224
224
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

74
74
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

43
43
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

215
215
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

40
40
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

70
70
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

123
123
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

139
139
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

112
112
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

376
376
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

361
361
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

123
123
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

171
171
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

115
115
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

226
226
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

182
182
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

220
220
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

97
97

Meer sportnieuws