Club Brugge gecharmeerd door JPL-coach

door
Club Brugge gecharmeerd door JPL-coach

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Zo wordt een drukke transferzomer verwacht bij de landskampioen, zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde. Maar eerst staat nog een belangrijk gesprek met coach Philippe Clement gepland.


Zo zal de clubleiding eerstdaags rond de tafel gaan met zijn succescoach om de toekomst te bespreken. Voor Blauw-Zwart zijn de intenties alvast duidelijk: men wil Clement aan boord houden. De bal ligt dus in het kamp van de trainer zelf. Kiest hij voor een verlengd verblijf op Jan Breydel of gaat hij een nieuwe uitdaging aan? In dat laatste geval moet Club wel op zoek naar een vervanger. En daarover werd manager Vincent Mannaert maandagavond aan de tand gevoeld bij Extra Time.

Mannaert liet verstaan dat er nog geen concrete opvolger in beeld is. Maar de markt wordt wel gevolgd en daarbij wordt vooral in eigen land gekeken. "Je probeert in eerste instantie te volgen wat er in België gebeurt op dat vlak. Want het is altijd een voordeel als ze de competitie kennen. Maar de voorbije weken was het geen prioriteit omdat we er vanuit gaan dat Philippe blijft. En anders zullen we iemand vinden die met Club succesvol kan zijn", zei Mannaert in de voetbaltalkshow.

Eén van de mogelijke kandidaten die al werden genoemd, is Alexander Blessin. De Duitser van KV Oostende werd maandag nog verkozen tot 'Trainer van het Jaar' en kon Mannaert en co best charmeren. "Ik denk dat Blessin, samen met Wouter Vrancken bij KV Mechelen, het meeste uit hun groep gehaald hebben. Maar ik heb nog nooit met hem gesproken. En bij een topclub is het natuurlijk nog iets anders, daar is elke wedstrijd die je niet wint een gemiste kans", aldus de Club-manager.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Blessin zou een ideale opvolger voor Clement zijn ...

Meest recent

'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

26
26
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

52
52
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

76
76
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

99
99
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

361
361
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

48
48
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

24
24
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

96
96
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

73
73
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

48
48
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

50
50
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

102
102
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

53
53
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

199
199
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

132
132
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

125
125
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

727
727
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

81
81
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

219
219
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

117
117
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50

Meer sportnieuws