Club Brugge gecharmeerd door JPL-coach

door
Club Brugge gecharmeerd door JPL-coach

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Zo wordt een drukke transferzomer verwacht bij de landskampioen, zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde. Maar eerst staat nog een belangrijk gesprek met coach Philippe Clement gepland.


Zo zal de clubleiding eerstdaags rond de tafel gaan met zijn succescoach om de toekomst te bespreken. Voor Blauw-Zwart zijn de intenties alvast duidelijk: men wil Clement aan boord houden. De bal ligt dus in het kamp van de trainer zelf. Kiest hij voor een verlengd verblijf op Jan Breydel of gaat hij een nieuwe uitdaging aan? In dat laatste geval moet Club wel op zoek naar een vervanger. En daarover werd manager Vincent Mannaert maandagavond aan de tand gevoeld bij Extra Time.

Mannaert liet verstaan dat er nog geen concrete opvolger in beeld is. Maar de markt wordt wel gevolgd en daarbij wordt vooral in eigen land gekeken. "Je probeert in eerste instantie te volgen wat er in België gebeurt op dat vlak. Want het is altijd een voordeel als ze de competitie kennen. Maar de voorbije weken was het geen prioriteit omdat we er vanuit gaan dat Philippe blijft. En anders zullen we iemand vinden die met Club succesvol kan zijn", zei Mannaert in de voetbaltalkshow.

Eén van de mogelijke kandidaten die al werden genoemd, is Alexander Blessin. De Duitser van KV Oostende werd maandag nog verkozen tot 'Trainer van het Jaar' en kon Mannaert en co best charmeren. "Ik denk dat Blessin, samen met Wouter Vrancken bij KV Mechelen, het meeste uit hun groep gehaald hebben. Maar ik heb nog nooit met hem gesproken. En bij een topclub is het natuurlijk nog iets anders, daar is elke wedstrijd die je niet wint een gemiste kans", aldus de Club-manager.

LEES OOK: Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Blessin zou een ideale opvolger voor Clement zijn ...

Meest recent

JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

25
25
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

12
12
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

55
55
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

34
34
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

104
104
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

95
95
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

278
278
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

272
272
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

154
154
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

82
82
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

181
181
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

84
84
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

59
59
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

340
340
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

147
147
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

121
121
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

198
198
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

212
212
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

64
64
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

79
79
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

151
151
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

989
989
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

283
283
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

300
300

Meer sportnieuws