Lukaku pikt goaltje mee in galavoorstelling Inter

door
Lukaku pikt goaltje mee in galavoorstelling Inter

In de Italiaanse Serie A worden dit weekend de laatste Europese tickets uitgedeeld, voor landskampioen Internazionale stond er echter niets meer op het spel. Maar de Milanezen konden hun titel wel nog wat extra glans geven. Tijdens de galawedstrijd tegen Udinese werd met 5-1 gewonnen, ook de ingevallen Romelu Lukaku pikte zijn doelpuntje mee.


Coach Antonio Conte maakte van de gelegenheid gebruik om enkele reserve-spelers de kans te geven zich te tonen. Bijgevolg kreeg Lukaku dus rust, net zoals onder meer Stefan de Vrij, Alexis Sanchez, Milan Skriniar, Nicolo Barella, Arturo Vidal en Christian Eriksen. Toch stonden er nog een aantal fraaie namen tussen de lijnen. Ashley Young bijvoorbeeld, die na 8 minuten ook de score opende. De inmiddels ingevallen Eriksen zorgde met een fraaie vrije trap dan weer voor de 2-0 bij rust.

Ook Lukaku's spitsbroeder Lautaro Martinez mocht starten. De Argentijn tekende na de pauze voor 3-0 met een penalty. Vervolgens gooide Conte Lukaku en Ivan Perisic in de strijd. Het duo bedankte door voor de 4-0 en 5-0 te zorgen. In het slot zorgde Roberto Pereyra nog voor de eerredder namens Udinese, maar dat kon de vreugde bij Inter niet drukken. Na de partij zal ongetwijfeld nog een stevig feestje volgen, daarna kunnen Lukaku en co zich volledig gaan toeleggen op het komende EK.

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

Denkt u dat Lukaku volgend seizoen nog voor Inter speelt?

Meest recent

Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

114
114
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

22
22
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

95
95
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

239
239
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

70
70
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

117
117
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

233
233
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

87
87
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

449
449
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

585
585
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

179
179
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

471
471
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

66
66
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

186
186
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

730
730
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

695
695
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

967
967
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

281
281
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

203
203
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

135
135

Meer sportnieuws