TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

door
TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuwe linksback in het vizier hebben. Zo meldt The Scottish Sun dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Josh Doig. Deze 19-jarige jeugd-international van Schotland verdedigt momenteel de kleuren van Hibernian FC en brak dit seizoen helemaal door in de Premiership. Club is wel niet de enige die het talent in het oog heeft. Zo zou Doig ook kunnen rekenen op Britse interesse, meer bepaald van Stoke City, Cardiff City, Southampton, Leeds United en Aston Villa. Daarnaast wordt ook AC Milan genoemd.

RSC Anderlecht zou een nieuwe vleugelverdediger hebben gevonden in Frankrijk. Het medium Footmercato meldt namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Akim Zedadka. De 25-jarige back ontbolsterde afgelopen seizoen helemaal bij Clermont Foot 63. Zedadka werd zelfs verkozen tot beste rechtsback in de Ligue 2. Er heerst wel heel wat concurrentie vanuit Frankrijk. Volgens SBI Soccer heeft RSCA ook interesse in Cameron Carter-Vickers. Een 23-jarige Amerikaanse centrale verdediger, die eigendom is van Tottenham.

De kans lijkt groot dat Roman Yaremchuk zaterdag zijn laatste wedstrijd voor AA Gent gespeeld heeft. Een Franse club lijkt de spits alvast stevig in het vizier te hebben. Op Eleven Sports gaf Franky Van der Elst immers aan dat hij voor de wedstrijd een scout van OGC Nice tegenkwam en dat die er overduidelijk voor Yaremchuk was. De scout in kwestie wou dat echter wel niet formeel bevestigen.

Standard gaat komende zomer een aantal spelers van de hand doen. Samuel Bastien bijvoorbeeld. De middenvelder lokte vorig jaar nog interesse, maar momenteel is er amper belangstelling. Standard gaat een keuze moeten maken: Bastien alsnog voor een vrij laag bedrag in de markt zetten of zijn contract openbreken. Ook Mehdi Carcela en Maxime Lestienne mogen allicht vertrekken.

Luka Elsner heeft grote plannen bij KV Kortrijk. De Sloveense trainer wil in zowat elke linie vers bloed verwelkomen, zo liet hij verstaan via de clubkanalen. "We weten dat we heel wat kwaliteit voor het offensieve vak moeten halen want we hebben 15 à 20 doelpunten te weinig gemaakt. We moeten ook defensief versterking halen want we incasseerden veel meer doelpunten dan wat mag om te slagen in onze objectieven", aldus Elsner.

BUITENLAND
Youri Tielemans heeft nog steeds geen kribbel gezet onder een verlengd contract bij Leicester City en ondertussen loeren er kapers op de kust. Zo meldt CalcioMercato dat Tielemans op de verlanglijstjes van FC Barcelona en Liverpool FC staat. Een overgang naar Camp Nou lijkt op dit moment echter onwaarschijnlijk gezien de financiële problemen daar. Liverpool moet hem normaal gezien wel kunnen betalen. Bovendien komt het op het middenveld van de Reds allicht een plekje vrij gezien Georginio Wijnaldum op vertrekken staat.

Volgens Daily Star bekijkt Leeds United momenteel verschillende alternatieven op de transfermarkt. Zo heeft de club de gesprekken geopend met Manchester City over de definitieve overname van Jack Harrison. Dat is een 24-jarige flankspeler dit seizoen bij Leeds als linker- en rechterflank opereerde, waarbij hij 8 doelpunten en 8 assist kon voorleggen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Tielemans moet deze zomer een nieuwe stap hogerop zetten ...

Meest recent

Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

23
23
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

65
65
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

42
42
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

68
68
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

71
71
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

57
57
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

109
109
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

116
116
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

302
302
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

299
299
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

42
42
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

407
407
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

196
196
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

91
91
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

288
288
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

143
143
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

424
424
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

241
241

Meer sportnieuws