TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

door
TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuwe linksback in het vizier hebben. Zo meldt The Scottish Sun dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Josh Doig. Deze 19-jarige jeugd-international van Schotland verdedigt momenteel de kleuren van Hibernian FC en brak dit seizoen helemaal door in de Premiership. Club is wel niet de enige die het talent in het oog heeft. Zo zou Doig ook kunnen rekenen op Britse interesse, meer bepaald van Stoke City, Cardiff City, Southampton, Leeds United en Aston Villa. Daarnaast wordt ook AC Milan genoemd.

RSC Anderlecht zou een nieuwe vleugelverdediger hebben gevonden in Frankrijk. Het medium Footmercato meldt namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Akim Zedadka. De 25-jarige back ontbolsterde afgelopen seizoen helemaal bij Clermont Foot 63. Zedadka werd zelfs verkozen tot beste rechtsback in de Ligue 2. Er heerst wel heel wat concurrentie vanuit Frankrijk. Volgens SBI Soccer heeft RSCA ook interesse in Cameron Carter-Vickers. Een 23-jarige Amerikaanse centrale verdediger, die eigendom is van Tottenham.

De kans lijkt groot dat Roman Yaremchuk zaterdag zijn laatste wedstrijd voor AA Gent gespeeld heeft. Een Franse club lijkt de spits alvast stevig in het vizier te hebben. Op Eleven Sports gaf Franky Van der Elst immers aan dat hij voor de wedstrijd een scout van OGC Nice tegenkwam en dat die er overduidelijk voor Yaremchuk was. De scout in kwestie wou dat echter wel niet formeel bevestigen.

Standard gaat komende zomer een aantal spelers van de hand doen. Samuel Bastien bijvoorbeeld. De middenvelder lokte vorig jaar nog interesse, maar momenteel is er amper belangstelling. Standard gaat een keuze moeten maken: Bastien alsnog voor een vrij laag bedrag in de markt zetten of zijn contract openbreken. Ook Mehdi Carcela en Maxime Lestienne mogen allicht vertrekken.

Luka Elsner heeft grote plannen bij KV Kortrijk. De Sloveense trainer wil in zowat elke linie vers bloed verwelkomen, zo liet hij verstaan via de clubkanalen. "We weten dat we heel wat kwaliteit voor het offensieve vak moeten halen want we hebben 15 à 20 doelpunten te weinig gemaakt. We moeten ook defensief versterking halen want we incasseerden veel meer doelpunten dan wat mag om te slagen in onze objectieven", aldus Elsner.

BUITENLAND
Youri Tielemans heeft nog steeds geen kribbel gezet onder een verlengd contract bij Leicester City en ondertussen loeren er kapers op de kust. Zo meldt CalcioMercato dat Tielemans op de verlanglijstjes van FC Barcelona en Liverpool FC staat. Een overgang naar Camp Nou lijkt op dit moment echter onwaarschijnlijk gezien de financiële problemen daar. Liverpool moet hem normaal gezien wel kunnen betalen. Bovendien komt het op het middenveld van de Reds allicht een plekje vrij gezien Georginio Wijnaldum op vertrekken staat.

Volgens Daily Star bekijkt Leeds United momenteel verschillende alternatieven op de transfermarkt. Zo heeft de club de gesprekken geopend met Manchester City over de definitieve overname van Jack Harrison. Dat is een 24-jarige flankspeler dit seizoen bij Leeds als linker- en rechterflank opereerde, waarbij hij 8 doelpunten en 8 assist kon voorleggen.

LEES OOK: De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

Tielemans moet deze zomer een nieuwe stap hogerop zetten ...

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

10
10
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

140
140
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

22
22
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

83
83
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

344
344
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

215
215
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

143
143
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

44
44
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

217
217
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

463
463
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

173
173
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

174
174
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

37
37
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

397
397
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

388
388
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

301
301
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

137
137
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

223
223
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

578
578
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

151
151
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

273
273

Meer sportnieuws