TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

door
TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuwe linksback in het vizier hebben. Zo meldt The Scottish Sun dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Josh Doig. Deze 19-jarige jeugd-international van Schotland verdedigt momenteel de kleuren van Hibernian FC en brak dit seizoen helemaal door in de Premiership. Club is wel niet de enige die het talent in het oog heeft. Zo zou Doig ook kunnen rekenen op Britse interesse, meer bepaald van Stoke City, Cardiff City, Southampton, Leeds United en Aston Villa. Daarnaast wordt ook AC Milan genoemd.

RSC Anderlecht zou een nieuwe vleugelverdediger hebben gevonden in Frankrijk. Het medium Footmercato meldt namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Akim Zedadka. De 25-jarige back ontbolsterde afgelopen seizoen helemaal bij Clermont Foot 63. Zedadka werd zelfs verkozen tot beste rechtsback in de Ligue 2. Er heerst wel heel wat concurrentie vanuit Frankrijk. Volgens SBI Soccer heeft RSCA ook interesse in Cameron Carter-Vickers. Een 23-jarige Amerikaanse centrale verdediger, die eigendom is van Tottenham.

De kans lijkt groot dat Roman Yaremchuk zaterdag zijn laatste wedstrijd voor AA Gent gespeeld heeft. Een Franse club lijkt de spits alvast stevig in het vizier te hebben. Op Eleven Sports gaf Franky Van der Elst immers aan dat hij voor de wedstrijd een scout van OGC Nice tegenkwam en dat die er overduidelijk voor Yaremchuk was. De scout in kwestie wou dat echter wel niet formeel bevestigen.

Standard gaat komende zomer een aantal spelers van de hand doen. Samuel Bastien bijvoorbeeld. De middenvelder lokte vorig jaar nog interesse, maar momenteel is er amper belangstelling. Standard gaat een keuze moeten maken: Bastien alsnog voor een vrij laag bedrag in de markt zetten of zijn contract openbreken. Ook Mehdi Carcela en Maxime Lestienne mogen allicht vertrekken.

Luka Elsner heeft grote plannen bij KV Kortrijk. De Sloveense trainer wil in zowat elke linie vers bloed verwelkomen, zo liet hij verstaan via de clubkanalen. "We weten dat we heel wat kwaliteit voor het offensieve vak moeten halen want we hebben 15 à 20 doelpunten te weinig gemaakt. We moeten ook defensief versterking halen want we incasseerden veel meer doelpunten dan wat mag om te slagen in onze objectieven", aldus Elsner.

BUITENLAND
Youri Tielemans heeft nog steeds geen kribbel gezet onder een verlengd contract bij Leicester City en ondertussen loeren er kapers op de kust. Zo meldt CalcioMercato dat Tielemans op de verlanglijstjes van FC Barcelona en Liverpool FC staat. Een overgang naar Camp Nou lijkt op dit moment echter onwaarschijnlijk gezien de financiële problemen daar. Liverpool moet hem normaal gezien wel kunnen betalen. Bovendien komt het op het middenveld van de Reds allicht een plekje vrij gezien Georginio Wijnaldum op vertrekken staat.

Volgens Daily Star bekijkt Leeds United momenteel verschillende alternatieven op de transfermarkt. Zo heeft de club de gesprekken geopend met Manchester City over de definitieve overname van Jack Harrison. Dat is een 24-jarige flankspeler dit seizoen bij Leeds als linker- en rechterflank opereerde, waarbij hij 8 doelpunten en 8 assist kon voorleggen.

LEES OOK: Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

Tielemans moet deze zomer een nieuwe stap hogerop zetten ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

156
156
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

119
119
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

63
63
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

187
187
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

664
664
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

435
435
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

890
890
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws