TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

door
TU: 'Club strijdt met Milan, twee topclubs willen Tielemans'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuwe linksback in het vizier hebben. Zo meldt The Scottish Sun dat Blauw-Zwart een oogje heeft laten vallen op Josh Doig. Deze 19-jarige jeugd-international van Schotland verdedigt momenteel de kleuren van Hibernian FC en brak dit seizoen helemaal door in de Premiership. Club is wel niet de enige die het talent in het oog heeft. Zo zou Doig ook kunnen rekenen op Britse interesse, meer bepaald van Stoke City, Cardiff City, Southampton, Leeds United en Aston Villa. Daarnaast wordt ook AC Milan genoemd.

RSC Anderlecht zou een nieuwe vleugelverdediger hebben gevonden in Frankrijk. Het medium Footmercato meldt namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Akim Zedadka. De 25-jarige back ontbolsterde afgelopen seizoen helemaal bij Clermont Foot 63. Zedadka werd zelfs verkozen tot beste rechtsback in de Ligue 2. Er heerst wel heel wat concurrentie vanuit Frankrijk. Volgens SBI Soccer heeft RSCA ook interesse in Cameron Carter-Vickers. Een 23-jarige Amerikaanse centrale verdediger, die eigendom is van Tottenham.

De kans lijkt groot dat Roman Yaremchuk zaterdag zijn laatste wedstrijd voor AA Gent gespeeld heeft. Een Franse club lijkt de spits alvast stevig in het vizier te hebben. Op Eleven Sports gaf Franky Van der Elst immers aan dat hij voor de wedstrijd een scout van OGC Nice tegenkwam en dat die er overduidelijk voor Yaremchuk was. De scout in kwestie wou dat echter wel niet formeel bevestigen.

Standard gaat komende zomer een aantal spelers van de hand doen. Samuel Bastien bijvoorbeeld. De middenvelder lokte vorig jaar nog interesse, maar momenteel is er amper belangstelling. Standard gaat een keuze moeten maken: Bastien alsnog voor een vrij laag bedrag in de markt zetten of zijn contract openbreken. Ook Mehdi Carcela en Maxime Lestienne mogen allicht vertrekken.

Luka Elsner heeft grote plannen bij KV Kortrijk. De Sloveense trainer wil in zowat elke linie vers bloed verwelkomen, zo liet hij verstaan via de clubkanalen. "We weten dat we heel wat kwaliteit voor het offensieve vak moeten halen want we hebben 15 à 20 doelpunten te weinig gemaakt. We moeten ook defensief versterking halen want we incasseerden veel meer doelpunten dan wat mag om te slagen in onze objectieven", aldus Elsner.

BUITENLAND
Youri Tielemans heeft nog steeds geen kribbel gezet onder een verlengd contract bij Leicester City en ondertussen loeren er kapers op de kust. Zo meldt CalcioMercato dat Tielemans op de verlanglijstjes van FC Barcelona en Liverpool FC staat. Een overgang naar Camp Nou lijkt op dit moment echter onwaarschijnlijk gezien de financiële problemen daar. Liverpool moet hem normaal gezien wel kunnen betalen. Bovendien komt het op het middenveld van de Reds allicht een plekje vrij gezien Georginio Wijnaldum op vertrekken staat.

Volgens Daily Star bekijkt Leeds United momenteel verschillende alternatieven op de transfermarkt. Zo heeft de club de gesprekken geopend met Manchester City over de definitieve overname van Jack Harrison. Dat is een 24-jarige flankspeler dit seizoen bij Leeds als linker- en rechterflank opereerde, waarbij hij 8 doelpunten en 8 assist kon voorleggen.

LEES OOK: Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Tielemans moet deze zomer een nieuwe stap hogerop zetten ...

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

38
38
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

22
22
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

23
23
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

232
232
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

32
32
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

86
86
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

172
172
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

344
344
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

310
310
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

375
375
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

289
289
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

606
606
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

109
109
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

393
393
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

173
173
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

236
236
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

653
653
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

375
375
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

253
253
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

538
538
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws