Fans Standard halen opnieuw scherp uit naar bestuur

door
Fans Standard halen opnieuw scherp uit naar bestuur

Zaterdag zet Standard een punt achter zijn seizoen en dat zal in Luik toch een zure nasmaak nalaten. De Rouches slaagden er immers niet in om voor volgend seizoen een Europees ticket te bemachtigen, nadat ze in de bekerfinale hun meerdere moesten erkennen in Genk en ook in de Europe Play-Off al uitgeschakeld werden. Dat zorgt ervoor dat de onvrede bij de fans weer toeneemt.


Supportersvereniging La Famille des Rouches uit in een open brief niet voor het eerst zijn onvrede. "We moeten constateren dat de mislukkingen overduidelijk zijn: Royal Club Standard de Liège staat momenteel laatste in de PO2, geen Europees Voetbal en bovenal draagt de club niet de waarden uit waaraan wij als supporters gehecht zijn. De woorden "PASSIE, FIERHEID, VUUR" lijken ver weg te zijn...", klinkt het bij hen.

"Vanuit sportief oogpunt zijn wij verheugd over de komst en de integratie van jongeren uit de Academie en zijn ons ervan bewust dat deze elementen bevat voor een veelbelovende toekomst. Wij maken ons echter zorgen over het sportieve beleid van onze club, want we moeten toegeven dat de spelers niet aan de verwachtingen voldoen. De bezorgdheid van de fans is legitiem als men de prestaties van ons team zien. Al enkele jaren overheerst het gebrek aan stabiliteit, het gebrek aan ambities. Coaches komen en gaan, net als technisch directeurs, wat geenszins geruststellend is."

Naast de puur sportieve situatie hebben de fans ook nog de nodige andere bedenkingen bij het beleid van Bruno Venanzi en co. "Daarnaast zijn er nog andere punten die ons zorgen baren: het gebrek aan duidelijkheid in het organigram van het management in de aan elk van hen toegewezen taken, de financiële situatie, de weigering van de licentie vorig jaar, de verkoop van het stadion aan een vastgoedonderneming. Zal de financiële situatie onze club toelaten om bij de topclubs in België te blijven? Wij begrijpen dat de COVID-crisis niet bevorderlijk is vanuit het financiële oogpunt wat inkomsten betreft, maar wat zijn de toekomstperspectieven en de nagestreefde doelstellingen?"


POLL: Is hun onvrede te begrijpen?

Meest recent

Bertaccini naar Anderlecht? Eerste twijfels duiken al op

RSC Anderlecht speurt momenteel de markt af naar potentiële aanwinsten voor komend seizoen. ...

110
110
Barça nog geen kampioen: jeugdproduct Real stelt titelfeest uit

FC Barcelona kan zich donderdag officieel verzekeren van de Spaanse titel. Even leken de Catalanen ...

34
34
'Genk pusht voor JPL-smaakmaker: één groot struikelblok'

KRC Genk heeft nog twee wedstrijden te gaan in de Champions' Play-Offs, daarin wil het zijn derde ...

108
108
Milan beleeft finale-drama, nieuwe prijs voor Mertens

AC Milan heeft zich woensdagavond laten ringeloren in de finale van de Coppa Italia. De Rossoneri ...

75
75
'Masterplan Garcia: compleet verrassende naam bij Duivels'

Volgende week maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de eerste WK-kwalficatiewedstrijden van de ...

94
94
Vandenhaute weet nu al: "Zij zijn volgend jaar dé grote titelfavoriet"

Met nog twee speeldagen te gaan blijft de titelstrijd in de Jupiler Pro League razend spannend. Het ...

910
910
Sensatie in Eredivisie! Ajax gooit titel te grabbel in minuut 99

In Nederland kent de titelstrijd een onwaarschijnlijke ontknoping. Met de eindmeet in zicht is Ajax ...

342
342
'Club Brugge zorgt voor schok met prijskaartje Onyedika'

Club Brugge KV lijkt tijdens de zomermercato afscheid te gaan nemen van enkele sterkhouders. ...

611
611
'Antwerp heeft één groot voordeel in barrage met Charleroi'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er bijna op, maar voor Antwerp FC staat er nog heel wat op ...

363
363
'United-nachtmerrie Zirkzee draait uit in droomtransfer'

Manchester United bereidt zich momenteel voor op de finale van de Europa League, maar moet voorts ...

168
168
Titel tóch in gevaar? 'Eén groot struikelblok voor Union'

Met nog twee speeldagen te gaan heeft Union SG de landstitel binnen handbereik. Maar zelfs de ...

261
261
De Bruyne zet fortuin opzij voor één laatste droomtransfer

Kevin De Bruyne staat voor een van de opvallendste beslissingen uit zijn carrière. De Rode ...

1003
1003
'Transferdossier Raskin krijgt verrassende wending'

Volgende week maakt Rudi Garcia zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. ...

138
138
'Noodscenario bij Real door waanzinnige blessurelijst'

Na de nederlaag in de Clasico van vorig weekend tegen Barça lijkt Real Madrid een kruis te ...

48
48
Anderlecht-fans viseren met ludieke actie weer Vandenhaute

Wouter Vandenhaute besloot onlangs om zich weer wat meer op de achtergrond te houden. Hij gaf de ...

247
247
'Knaltransfer Club Brugge nadert: akkoord met grootmacht'

Ongeacht de uitkomst van de titelstrijd kan Club Brugge toch al terugblikken op een vrij geslaagd ...

485
485
'Sensationele wending Wirtz: Bayern en City staan pal'

Het seizoen is nog niet afgelopen en dus moet de zomermercato nog in al haar hevigheid losbarsten. ...

274
274
Pro League en overheid grijpen keihard in na bekerrellen

De rellen die zich in Brussel afspeelden in de marge van de bekerfinale op 4 mei zinderen nog stevig ...

222
222
'Club schiet in actie: nieuwe spits op komst'

Club Brugge zal er in de laatste twee matchen van het seizoen alles aan doen om de titel nog af te ...

765
765
"Willen revanche nemen" - extra motivatie voor Union

Twee wedstrijden scheiden Union SG nog van een eerste landstitel in 90 jaar tijd. Nadat ze de ...

122
122

Meer sportnieuws