'Pérez legt eerste bod neer bij nieuwe coach Real Madrid'

218 stemmen
'Pérez legt eerste bod neer bij nieuwe coach Real Madrid'

Zinédine Zidane dreigt deze zomer afscheid te nemen van Real Madrid. Naar verluidt zou hij de spelersgroep al hebben ingelicht over zijn nakende vertrek. Volgens de Spaanse sportkrant AS is het bestuur ook al druk bezig om een opvolger te vinden voor de Fransman.


Het medium schrijft dat er een interne discussie gaande is omtrent twee kandidaten. Het zou op dit moment gaan tussen de Italiaan Massimiliano Allegri en clubicoon Raúl Gonzales Blanco. Eerstgenoemde zit al bijna twee jaar zonder club, maar was daarvoor jarenlang succesvol met Juventus. De Spanjaard is op zijn beurt trainer van Real Madrid Castilla (tweede team). Er gaan ook geluiden op om Allegri aan te stellen voor de korte termijn en Raúl meer tijd te gunnen om zich klaar te stomen voor deze baan.

UPDATE 18/05
Het begint er steeds meer op te lijken dat Real Madrid volgend seizoen een Italiaanse coach zal hebben. Volgens La Gazzetta dello Sport zou voorzitter Florentino Pérez inmiddels een eerste voorstel hebben neergelegd bij Allegri. Het gaat om een contract van twee seizoenen met optie tot een derde jaar. De trainer zou jaarlijks zo'n 10 miljoen euro gaan verdienen. Bij Cadena Cope wordt de aanbieding wel ontkend door bronnen binnen de club, maar sluit men niet uit dat Allegri één van de pistes vormt.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Real moet er gewoon alles aan doen om Zidane te houden ...

Meest recent

Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

15
15
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

48
48
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

25
25
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

18
18
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

39
39
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

258
258
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

197
197
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

152
152
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

186
186
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

416
416
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

122
122
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

71
71
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

115
115
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

531
531
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

102
102
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

362
362
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

190
190
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

195
195
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

333
333
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

321
321
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

169
169
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

87
87
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

237
237
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

672
672

Meer sportnieuws