'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

door
'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

AA Gent deed donderdag een uitstekende zaak door KV Oostende met 2-1 te kloppen, want zo hield het zijn kansen op een Europees ticket gaaf. De Buffalo's deden dan bovendien onder het goedkeurend oog van een potentiële aanwinst.

Het Nieuwsblad zag immers dat Gianno Bruno in de tribunes van de Ghelamco Arena zat. De 29-jarige spits kende dit seizoen een boerenjaar bij Zulte Waregem, waar hij goed was voor maar liefst 20 doelpunten en vijf assists in 34 competitiewedstrijden. Bij Essevee heeft hij nog een jaar contract, maar mag hij bij een goed bod eventueel vertrekken.

Gent ziet in Bruno een mogelijke opvolger voor Roman Yaremchuk, de twee spitsen hebben bovendien hetzelfde management. Voor Bruno zou het alvast een mooie transfer zijn na een woelige carrière. De generatiegenoot van Eden Hazard zette zijn eerste stappen als prof bij Lille, maar kon daar niet helemaal doorbreken. Vervolgens kende hij omzwervingen bij Bastia, Evian, FC Lorient, Krylya Sovetov Samara en Cercle Brugge. Hij speelt sinds 2019 voor Zulte Waregem.

UPDATE 18/05

Het Nieuwsblad kwam vorige week nog met het bericht dat Gianni Bruno in de belangstelling stond van AA Gent, maar die zou desondanks toch niet de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bruno was nochtans al aanwezig in het stadion van AA Gent, maar het prijskaartje van de 29-jarige aanvaller zou te duur uitvallen, stellen ze nu bij HNB. De Buffalo’s hebben hun vizier dan ook verlegd, en zouden bij voorkeur een jonge aanvaller met een neus voor doelpunten willen aantrekken.

LEES OOK: Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Was hij een goeie aanwinst geweest?

Meest recent

Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

0
0
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

47
47
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

352
352
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

77
77
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

22
22
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

56
56
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

57
57
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

243
243
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

57
57
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

52
52
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

389
389
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

447
447
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

339
339
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

455
455
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

659
659
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

881
881
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

38
38
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

567
567
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1369
1369
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

905
905
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

464
464
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1171
1171
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

142
142
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

247
247
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

160
160

Meer sportnieuws