'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

560 stemmen
'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

AA Gent deed donderdag een uitstekende zaak door KV Oostende met 2-1 te kloppen, want zo hield het zijn kansen op een Europees ticket gaaf. De Buffalo's deden dan bovendien onder het goedkeurend oog van een potentiële aanwinst.

Het Nieuwsblad zag immers dat Gianno Bruno in de tribunes van de Ghelamco Arena zat. De 29-jarige spits kende dit seizoen een boerenjaar bij Zulte Waregem, waar hij goed was voor maar liefst 20 doelpunten en vijf assists in 34 competitiewedstrijden. Bij Essevee heeft hij nog een jaar contract, maar mag hij bij een goed bod eventueel vertrekken.

Gent ziet in Bruno een mogelijke opvolger voor Roman Yaremchuk, de twee spitsen hebben bovendien hetzelfde management. Voor Bruno zou het alvast een mooie transfer zijn na een woelige carrière. De generatiegenoot van Eden Hazard zette zijn eerste stappen als prof bij Lille, maar kon daar niet helemaal doorbreken. Vervolgens kende hij omzwervingen bij Bastia, Evian, FC Lorient, Krylya Sovetov Samara en Cercle Brugge. Hij speelt sinds 2019 voor Zulte Waregem.

UPDATE 18/05

Het Nieuwsblad kwam vorige week nog met het bericht dat Gianni Bruno in de belangstelling stond van AA Gent, maar die zou desondanks toch niet de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bruno was nochtans al aanwezig in het stadion van AA Gent, maar het prijskaartje van de 29-jarige aanvaller zou te duur uitvallen, stellen ze nu bij HNB. De Buffalo’s hebben hun vizier dan ook verlegd, en zouden bij voorkeur een jonge aanvaller met een neus voor doelpunten willen aantrekken.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Was hij een goeie aanwinst geweest?

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

87
87
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

199
199
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

208
208
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

14
14
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

98
98
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

31
31
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

63
63
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

91
91
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

50
50
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

75
75
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

63
63
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

352
352
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

946
946
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

382
382
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

375
375
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

328
328
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

243
243
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

96
96
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

150
150

Meer sportnieuws