'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

door
'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

AA Gent deed donderdag een uitstekende zaak door KV Oostende met 2-1 te kloppen, want zo hield het zijn kansen op een Europees ticket gaaf. De Buffalo's deden dan bovendien onder het goedkeurend oog van een potentiële aanwinst.

Het Nieuwsblad zag immers dat Gianno Bruno in de tribunes van de Ghelamco Arena zat. De 29-jarige spits kende dit seizoen een boerenjaar bij Zulte Waregem, waar hij goed was voor maar liefst 20 doelpunten en vijf assists in 34 competitiewedstrijden. Bij Essevee heeft hij nog een jaar contract, maar mag hij bij een goed bod eventueel vertrekken.

Gent ziet in Bruno een mogelijke opvolger voor Roman Yaremchuk, de twee spitsen hebben bovendien hetzelfde management. Voor Bruno zou het alvast een mooie transfer zijn na een woelige carrière. De generatiegenoot van Eden Hazard zette zijn eerste stappen als prof bij Lille, maar kon daar niet helemaal doorbreken. Vervolgens kende hij omzwervingen bij Bastia, Evian, FC Lorient, Krylya Sovetov Samara en Cercle Brugge. Hij speelt sinds 2019 voor Zulte Waregem.

UPDATE 18/05

Het Nieuwsblad kwam vorige week nog met het bericht dat Gianni Bruno in de belangstelling stond van AA Gent, maar die zou desondanks toch niet de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bruno was nochtans al aanwezig in het stadion van AA Gent, maar het prijskaartje van de 29-jarige aanvaller zou te duur uitvallen, stellen ze nu bij HNB. De Buffalo’s hebben hun vizier dan ook verlegd, en zouden bij voorkeur een jonge aanvaller met een neus voor doelpunten willen aantrekken.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Was hij een goeie aanwinst geweest?

Meest recent

Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

1
1
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

17
17
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

24
24
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

119
119
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

112
112
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

91
91
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

19
19
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

210
210
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

68
68
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

246
246
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

42
42
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

208
208
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

104
104
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

252
252
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

193
193
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

396
396
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

161
161
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

356
356
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

290
290

Meer sportnieuws