Vandenbempt laat zich uit over vertrek Clement bij Club

door
Vandenbempt laat zich uit over vertrek Clement bij Club

Behoudens een compleet onverwachte wending, is het Club Brugge dat eind deze week de landstitel mag bijschrijven op zijn palmares. Maar ondanks de successen heerst er bij Blauw-Zwart heel wat onzekerheid naar komend seizoen toe. Zo is bijvoorbeeld niet duidelijk of Philippe Clement aan de slag blijft als hoofdcoach.


De voormalige Rode Duivel heeft als trainer bijna alles gewonnen wat er in België te winnen valt. Bovendien blijft Clement erg ambitieus en heeft hij een buitenlands avontuur nooit uitgesloten. De gesprekken omtrent een langer verblijf op Jan Breydel zette hij ook niet voor niets on-hold tot na het seizoen. Analist Peter Vandenbempt sluit een vertrek alvast niet uit. "Of hij bij Club blijft? Wat kan hij nog meer doen? Hij heeft na de titel met Genk twee keer de titel gepakt met Club Brugge en een goede Champions League-campagne gespeeld. Hij zou nu naar een mooie club in Nederland of Duitsland moeten kunnen gaan", vertelde Vandenbempt maandagavond bij Extra Time.

In ieder geval voerde Clement in de voorbije weken enkele bedenkelijke tactische ingrepen door. Bijvoorbeeld door verdediger Odilon Kossounou plots op de plaats van Mats Rits uit te spelen. Of nog recenter: door Hans Vanaken in volle titelstrijd twee keer op rij op de bank te laten starten. Volgens Filip Joos is zeker die laatste zet een teken aan de wand. "Dat doe je niet als je 100 procent zeker bent dat je blijft. Dan zet je je vedette niet op de bank", aldus Joos.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

15
15
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

51
51
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

23
23
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

41
41
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

101
101
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

337
337
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

64
64
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

85
85
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

42
42
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

112
112
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

234
234
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

105
105
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

419
419
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

103
103
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

250
250
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

167
167
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

367
367
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

118
118
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

101
101
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

947
947
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

502
502
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

16
16
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

314
314
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

348
348

Meer sportnieuws