Bij KRC Genk hebben ze met Junya Ito wellicht de beste flankaanvaller van België in huis, samen met Noa Lang. De Japanner was weer sterk tegen RSC Anderlecht. Gaat hij blijven?

Ito is 28 jaar en heeft nog een contract tot medio 2023. La Dernière Heure weet dat het een beetje nu of nooit is voor de rechtspoot om nog een transfer te versieren naar een topcompetitie. Genk zou volgens de krant minstens 10 miljoen euro willen voor de speler.
Ito kent een fantastisch seizoen. Hij was tot op heden goed voor 12 goals en 15 assists in 40 wedstrijden. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 6,5 miljoen euro. Genk hoopt Ito ook volgend jaar nog aan boord te houden en voluit voor de landstitel te gaan.
Zal Genk hem kunnen houden?