Blessin haalt uit: "Ref stond grapjes te maken met Gent-spelers"

475 stemmen
Blessin haalt uit:

KV Oostende dreigt zijn uitstekende seizoen te moeten afsluiten zonder een ultieme bekroning. De Kustploeg greep in extremis al naast een ticket voor de Champions' Play-Off. En na vier speeldagen in de Europe Play-Off is ook Europees voetbal voor komend seizoen erg ver weg.


KVO verspeelde donderdag al zijn leidersplaats op het veld van AA Gent en ook in de terugmatch tegen de Buffalo's liep het helemaal fout. Zo verloor de Kustploeg zondagmiddag met zware 0-4-cijfers. De omstandigheden zaten Oostende dan ook niet mee. De thuisploeg moest immers al na 34 minuten met 10 man verder na een rode kaart voor Guillaume Hubert. Al was men bij de thuisploeg niet te spreken over de uitsluiting van de doelman.

Coach Alexander Blessin maakte achteraf zelfs brandhout van scheidsrechter Erik Lambrechts. "Als ik zeg wat ik echt denk, word ik waarschijnlijk geschorst. Een scheidsrechter hoort onpartijdig te zijn, maar tijdens de wedstrijd liep hij grapjes te maken met de Gent-spelers, terwijl hij aan onze spelers vroeg om meer respect te tonen. Dat kan ik niet accepteren. Elke 50/50-situatie ging in het voordeel van Gent. Misschien bekijk ik het te veel door een Oostendse bril, maar in mijn ogen was er nog een speler achter de keeper. Hubert was dus niet de laatste speler, want Hendry was er nog", klonk het scherp bij Sporza.

LEES OOK: AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

Was de rode kaart voor Hubert terecht?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

132
132
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

66
66
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

149
149
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

27
27
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

554
554
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

210
210
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

537
537
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

512
512
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

484
484
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

360
360
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

199
199
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

595
595
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1058
1058
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

672
672
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

486
486
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws