Kompany veegt transferperikelen van tafel

door
Kompany veegt transferperikelen van tafel

RSC Anderlecht speelde tot dusver een wisselvallige nacompetitie. De Brusselaars lieten bij momenten uitstekende dingen zien, maar konden in de heenronde geen enkele wedstrijd winnen. Desondanks blijven ze nog steeds in de running voor de tweede plaats en het daarbij horende ticket voor de Champions League-voorronde.


Paars-Wit heeft zijn lot dus in eigen handen en moet nog drie belangrijke wedstrijden afwerken. Ondertussen wordt er echter ook al druk gespeculeerd over de komende transferperiode. Het heeft er immers alle schijn van dat er weer flink aan de selectie gesleuteld zal worden. De Brusselaars nemen mogelijk afscheid van een aantal sterkhouders. Daarnaast hoopt men enkele huurlingen langer aan boord te houden, maar er zullen onvermijdelijk ook enkel geleende spelers vertrekken.

Heel wat werk dus op de plank, maar coach Vincent Kompany veegt de transferdiscussie voorlopig van tafel. "Ik zou willen dat de spelers hun drie laatste wedstrijden afwerken alsof ze er nog 300 moeten spelen. Als ik vandaag meega in de discussie over volgend seizoen, dan gaan we misschien vergeten wat we nú moeten doen: onze matchen winnen. Er komt een moment voor, wanneer het seizoen erop zit. Dan gaan we inderdaad met een paar gasten spreken. Maar ik wil eigenlijk gewoon dat ze hun 3 matchen afwerken alsof ze hier nog 3 jaar gaan blijven", klinkt het op de clubwebstek.

LEES OOK: Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Indien RSCA slechts één huurling kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Saudische megaplannen: twee Rode Duivels op verlanglijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

0
0
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

1
1
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

12
12
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

42
42
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

191
191
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

109
109
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

178
178
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

255
255
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

41
41
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

402
402
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

268
268
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

561
561
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

414
414
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

323
323
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

71
71
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

125
125
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

764
764
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

589
589
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

287
287
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

350
350
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

879
879
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

396
396
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

446
446
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185

Meer sportnieuws