Real Madrid doet uitstekende zaak in titelstrijd

148 stemmen
Real Madrid doet uitstekende zaak in titelstrijd

Real Madrid heeft donderdagavond geen fout gemaakt in de Spaanse titelstrijd. De formatie van Zinedine Zidane blijft in het spoor van Atlético Madrid dankzij een 1-4 overwinning bij Granada.

De Spaanse grootmacht ondervond in het Estadio Nuevo Los Carmenes weinig problemen in de eerste helft. Karim Benzema werd in de beginfase nog wel gestuit door doelman Rui Silva, maar in de zeventiende minuut wist Luka Modric er alsnog 0-1 van te maken. De Kroaat werd op knappe wijze in kansrijke positie gebracht en hij maakte dit koelbloedig af.

Real Madrid wist vlak voor de pauze nogmaals toe te slaan. Rodrygo besloot er op snelheid vandoor te gaan en besloot de indrukwekkende sprint ook maar meteen af te maken: 0-2. Twintig minuten voor tijd dacht Granada de wedstrijd nog wel spannend te maken, maar de aansluitingstreffer van Jorge Molina ontkoppelde vooral een sterke eindfase van Madrileense zijde.

Álvaro Odriozola (op assist van Hazard, zie onderstaand) en Karim Benzema tilden binnen zes minuten na de 1-2 de marge naar drie. Dankzij deze 1-4 overwinning komt Real Madrid op twee punten van koploper Atlético, waar FC Barcelona met vier punten achterstand kansloos lijkt. Alle titelkandidaten komen nog twee keer in actie.

Scoreverloop: 0-1 (17') Luka Modric, 0-2 (45') Rodrygo, 1-2 (71') Jorge Molina, 1-3 (75') Álvaro Odriozola, 1-4 (77') Karim Benzema

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Wordt Real kampioen?

Meest recent

Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

9
9
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

25
25
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

583
583
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

36
36
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

105
105
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

198
198
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

17
17
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

38
38
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

240
240
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

127
127
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

314
314
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

241
241
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

416
416
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

420
420
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

245
245
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

75
75
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

103
103
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

184
184
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

62
62
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

68
68
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

531
531
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

186
186
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

190
190
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

962
962

Meer sportnieuws