Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

door
Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

In de Italiaanse Serie A heeft kersvers kampioen Internazionale zijn titel nog eens extra in de verf gezet met een 3-1-zege tegen AS Roma. Romelu Lukaku blonk andermaal uit met onder meer een doelpunt en assist. Verder deelde AC Milan een pandoering uit, Juventus blijft dan weer vijfde ondanks een zege op Sassuolo.


Inter kende op eigen veld dus weinig problemen met AS Roma. Op papier uiteraard een mooi affiche, maar de belangen waren dit keer niet groot. Na 11 minuten sloeg Marcelo Brozovic een eerste keer toe en op assist van Lukaku kon Matias Vecino er niet veel later 2-0 van maken. De Romeinen lukten in de eerste helft weliswaar nog de aansluitingstreffer waardoor het nog een ietwat spannende tweede helft werd. In het uiterste slot deed Lukaku de boeken echter helemaal toe met zijn 22ste van het seizoen.

Torino - AC Milan: 0-7
Zonder Zlatan Ibrahimovic in de ploeg zou je misschien een lastige wedstrijd verwacht voor de Rossoneri, maar niets bleek minder waar. Voor rust waren Theo Hernandez en Franck Kessié de doelpuntenmakers. In het tweede bedrijf ging het wel erg hard: Brahim Díaz en wederom Theo Hernandez wisten het net te vinden. Vervolgens deed Ante Rebic nog een stevige duit in het zakje. Met een hattrick bracht hij de eindstand op liefst 0-7.

Sassuolo - Juventus: 1-3
Juve staat vijfde op de ranglijst en moet nog flink aan de bak om Champions League-voetbal te halen. De start tegen Sassuolo was echter.niet goed: Leonardo Bonucci veroorzaakte een strafschop, maar de 43-jarige Gianluigi Buffon wist te redden. Vervolgens kwam de Oude Dame op voorsprong via Adrien Rabiot. Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala zorgden voor de overige treffers, terwijl Giacomo Raspadori tussendoor nog iets terugdeed.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Denkt u dat Juve nog CL-voetbal haalt?

Meest recent

'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

25
25
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

26
26
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

24
24
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

24
24
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

232
232
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

128
128
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

16
16
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

399
399
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

283
283
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

262
262
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

70
70
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

179
179
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

367
367
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

99
99
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

237
237
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

96
96
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

460
460
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

70
70
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

536
536
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1062
1062
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

283
283
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1246
1246
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

628
628
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

641
641
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

641
641

Meer sportnieuws