Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

door
Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

In de Italiaanse Serie A heeft kersvers kampioen Internazionale zijn titel nog eens extra in de verf gezet met een 3-1-zege tegen AS Roma. Romelu Lukaku blonk andermaal uit met onder meer een doelpunt en assist. Verder deelde AC Milan een pandoering uit, Juventus blijft dan weer vijfde ondanks een zege op Sassuolo.


Inter kende op eigen veld dus weinig problemen met AS Roma. Op papier uiteraard een mooi affiche, maar de belangen waren dit keer niet groot. Na 11 minuten sloeg Marcelo Brozovic een eerste keer toe en op assist van Lukaku kon Matias Vecino er niet veel later 2-0 van maken. De Romeinen lukten in de eerste helft weliswaar nog de aansluitingstreffer waardoor het nog een ietwat spannende tweede helft werd. In het uiterste slot deed Lukaku de boeken echter helemaal toe met zijn 22ste van het seizoen.

Torino - AC Milan: 0-7
Zonder Zlatan Ibrahimovic in de ploeg zou je misschien een lastige wedstrijd verwacht voor de Rossoneri, maar niets bleek minder waar. Voor rust waren Theo Hernandez en Franck Kessié de doelpuntenmakers. In het tweede bedrijf ging het wel erg hard: Brahim Díaz en wederom Theo Hernandez wisten het net te vinden. Vervolgens deed Ante Rebic nog een stevige duit in het zakje. Met een hattrick bracht hij de eindstand op liefst 0-7.

Sassuolo - Juventus: 1-3
Juve staat vijfde op de ranglijst en moet nog flink aan de bak om Champions League-voetbal te halen. De start tegen Sassuolo was echter.niet goed: Leonardo Bonucci veroorzaakte een strafschop, maar de 43-jarige Gianluigi Buffon wist te redden. Vervolgens kwam de Oude Dame op voorsprong via Adrien Rabiot. Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala zorgden voor de overige treffers, terwijl Giacomo Raspadori tussendoor nog iets terugdeed.

LEES OOK: 'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Denkt u dat Juve nog CL-voetbal haalt?

Meest recent

Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

7
7
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

130
130
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

174
174
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

123
123
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

53
53
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

173
173
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

93
93
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

360
360
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

58
58
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

51
51
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

59
59
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

254
254
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

255
255
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

41
41
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

206
206
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

142
142
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

434
434
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

55
55
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

254
254
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1337
1337
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

439
439
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

157
157
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

155
155
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

667
667
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

429
429

Meer sportnieuws