Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

door
Uitblinker Lukaku geeft titel glans, Milan houdt doelpuntenkermis

In de Italiaanse Serie A heeft kersvers kampioen Internazionale zijn titel nog eens extra in de verf gezet met een 3-1-zege tegen AS Roma. Romelu Lukaku blonk andermaal uit met onder meer een doelpunt en assist. Verder deelde AC Milan een pandoering uit, Juventus blijft dan weer vijfde ondanks een zege op Sassuolo.


Inter kende op eigen veld dus weinig problemen met AS Roma. Op papier uiteraard een mooi affiche, maar de belangen waren dit keer niet groot. Na 11 minuten sloeg Marcelo Brozovic een eerste keer toe en op assist van Lukaku kon Matias Vecino er niet veel later 2-0 van maken. De Romeinen lukten in de eerste helft weliswaar nog de aansluitingstreffer waardoor het nog een ietwat spannende tweede helft werd. In het uiterste slot deed Lukaku de boeken echter helemaal toe met zijn 22ste van het seizoen.

Torino - AC Milan: 0-7
Zonder Zlatan Ibrahimovic in de ploeg zou je misschien een lastige wedstrijd verwacht voor de Rossoneri, maar niets bleek minder waar. Voor rust waren Theo Hernandez en Franck Kessié de doelpuntenmakers. In het tweede bedrijf ging het wel erg hard: Brahim Díaz en wederom Theo Hernandez wisten het net te vinden. Vervolgens deed Ante Rebic nog een stevige duit in het zakje. Met een hattrick bracht hij de eindstand op liefst 0-7.

Sassuolo - Juventus: 1-3
Juve staat vijfde op de ranglijst en moet nog flink aan de bak om Champions League-voetbal te halen. De start tegen Sassuolo was echter.niet goed: Leonardo Bonucci veroorzaakte een strafschop, maar de 43-jarige Gianluigi Buffon wist te redden. Vervolgens kwam de Oude Dame op voorsprong via Adrien Rabiot. Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala zorgden voor de overige treffers, terwijl Giacomo Raspadori tussendoor nog iets terugdeed.

Denkt u dat Juve nog CL-voetbal haalt?

Meest recent

Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

9
9
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

17
17
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

29
29
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

301
301
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

53
53
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

33
33
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

105
105
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

370
370
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

190
190
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

436
436
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

165
165
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

214
214
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

37
37
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

650
650
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

788
788
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

135
135
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

310
310
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

387
387
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

465
465
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

412
412
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

402
402
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

634
634
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

413
413
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

468
468

Meer sportnieuws