Trainersdossier blijft aanslepen bij Beerschot

door
Trainersdossier blijft aanslepen bij Beerschot

Voor Beerschot VA zit het seizoen er inmiddels al op. De promovendus greep in extremis naast een ticket voor de nacompetities en werkte vorige week zijn laatste trainingen af. Maar achter de schermen wordt op 't Kiel gewoon voortgewerkt, er moeten immers nog een aantal belangrijke knopen doorgehakt worden.


Zo is er bijvoorbeeld nog geen duidelijkheid over de positie van hoofdtrainer. Na het plotse vertrek van Hernan Losada, nam zijn assistent Will Still het roer in januari over. Maar de 28-jarige tekende toen slechts een interim-contract als T1 en die overeenkomst loopt na het seizoen af. Volgens diverse bronnen is het in ieder geval de bedoeling om Still aan boord te houden. Er werd echter nog niet beslist in welke functie dat zal zijn. Momenteel zouden twee scenario's op tafel liggen. Ofwel blijft hij verder gaan als hoofdcoach, ofwel wordt hij terug assistent met een andere trainer boven zich.

UPDATE 11/05
Inmiddels vertrok Still al met vakantie, maar nog steeds is er geen duidelijkheid omtrent zijn toekomst bij Beerschot. Volgens Het Laatste Nieuws hielden club en trainer een 'overwegend goed gevoel' over aan de voorbije maanden. De krant acht de kans dan ook reëel dat Still op post blijft als hoofdtrainer. Bij Gazet van Antwerpen stelt men dan weer dat er nog steeds geen beslissing is genomen. Het dossier blijft voorlopig dus aanslepen, maar het getalm kan natuurlijk niet blijven duren. Eenmaal Still terug is van vakantie zullen er knopen doorgehakt moeten worden.

LEES OOK: Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

🚀

Beerschot moet doorgaan met Still als coach ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

75
75
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

29
29
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

41
41
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

174
174
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

209
209
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

186
186
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

282
282
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

82
82
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

179
179
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

183
183
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

988
988
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

356
356
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

497
497
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

443
443
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

728
728

Meer sportnieuws