De Bilde oordeelt over afgekeurde goals Mbokani

door
De Bilde oordeelt over afgekeurde goals Mbokani

Dieumerci Mbokani toonde zaterdagavond nog maar eens dat hij op zijn 35ste nog lang niet versleten is. De Congolese spits wist op het veld van ex-club Anderlecht twee keer te scoren namens Antwerp (2-2). Maar desondanks hield hij toch ook een wrang gevoel over aan deze partij.


De avond had namelijk veel mooier kunnen zijn voor Mbokani. In totaal scoorde hij vier keer, maar twee van zijn treffers werden afgekeurd. Bij het eerste afgekeurde doelpunt stond de spits zelf buitenspel, bij de tweede treffer was het ploegmaat Koji Miyoshi die zich in off-side-positie bevond. Telkens waren het wel erg nipte fases. Op de sociale media werden dan ook heel wat bedenkingen geplaatst bij de beslissingen om beide doelpunten af te keuren.

Volgens analist Gilles De Bilde werden de treffers echter toch terecht afgekeurd. Al benadrukt hij bij Eleven Sports dat het om millimeterwerk ging. "Bij die eerste goal was het vrij duidelijk buitenspel van Mbokani, bij die tweede treffer was het wel veel moeilijker te zien. Miyoshi was al een hele tijd afgehaakt en je zag toch een aantal mensen van Anderlecht achter de bal staan. Maar als we teruggaan naar die fase zien we Miyoshi tegen millimeter buitenspel staan", aldus De Bilde,

LEES OOK: 'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder
35

De doelpunten van Mbokani werden terecht afgekeurd ...

Meest recent

Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

8
8
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

4
4
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

35
35
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

53
53
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

121
121
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

42
42
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

337
337
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

94
94
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

123
123
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

237
237
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

110
110
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

115
115
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

55
55
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

97
97
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

276
276
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

218
218
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

151
151
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

121
121
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

160
160
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

245
245
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

161
161
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

427
427
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

190
190

Meer sportnieuws