KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

door
KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

In de Europe Play-Off is de spanning na twee speeldagen weer helemaal terug. Leider KV Oostende ging zondagnamiddag immers onderuit op het veld van KV Mechelen na een heerlijk spektakelstuk met acht doelpunten. Ondanks twee snelle tegentreffers haalde Malinwa het met 5-3.


KVM leek als eerste toe te slaan op eigen veld, maar de 1-0 van Druijf werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens nam KVO het roer helemaal over. Via sterkhouders Sakala en Theate stond de Kustploeg na een halfuurtje spelen al op een dubbele voorsprong. Malinwa liet het hoofd echter niet hangen. Integendeel. Man in vorm Storm zorgde voor de aansluitingstreffer en Mrabti maakte gelijk na een fraaie aanval. Bovendien zag KVM opnieuw een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

Aan spektakel dus geen gebrek in de eerste helft, maar de tweede periode werd zo mogelijk nog beter. Beide ploegen bleven mekaar met open vizier bekampen, wat zorgde voor een karrevracht aan kansen. Na goed een uur spelen leek de thuisploeg bovendien een strafschop te krijgen. De VAR zag echter een duik van Storm en greep terecht in. De KVM-aanvaller haalde niet veel later toch zijn gram en zette de 3-2 op het bord met zijn tweede van de middag.

En nieuwe tik voor KVO, toch was de wedstrijd nog niet gespeeld. Tegen de gang van het spel in maakte Hjulsager er 3-3 van met een heerlijke afwerking. En toch was het een ontketend Malinwa dat aan het langste einde trok. Vanlerberghe en invaller De Camargo maakten het spektakelstuk compleet: 5-3. Door deze zege lijkt plots alles weer speelbaar in de PO II. Oostende blijft leider, maar ziet Mechelen en Standard naderen tot op twee punten. Zelfs AA Gent is nog niet helemaal uitgeteld.
Scorerverloop:
0-1 (14') Fashion Sakala
0-2 (30') Athur Theate
1-2 (34') Nikolas Storm
2-2 (38') Kerim Mrabti
3-2 (66') Nikola Storm
3-3 (81') Andrew Hjulsager
4-3 (84') Jordi Vanlerberghe
5-3 (92') Igor De Camargo

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

🚀

Wie was uw man van de match?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

54
54
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

14
14
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

154
154
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

92
92
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

380
380
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

198
198
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

309
309
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

265
265
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

598
598
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

224
224
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

84
84
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

323
323
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

389
389

Meer sportnieuws