KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

door
KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

In de Europe Play-Off is de spanning na twee speeldagen weer helemaal terug. Leider KV Oostende ging zondagnamiddag immers onderuit op het veld van KV Mechelen na een heerlijk spektakelstuk met acht doelpunten. Ondanks twee snelle tegentreffers haalde Malinwa het met 5-3.


KVM leek als eerste toe te slaan op eigen veld, maar de 1-0 van Druijf werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens nam KVO het roer helemaal over. Via sterkhouders Sakala en Theate stond de Kustploeg na een halfuurtje spelen al op een dubbele voorsprong. Malinwa liet het hoofd echter niet hangen. Integendeel. Man in vorm Storm zorgde voor de aansluitingstreffer en Mrabti maakte gelijk na een fraaie aanval. Bovendien zag KVM opnieuw een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

Aan spektakel dus geen gebrek in de eerste helft, maar de tweede periode werd zo mogelijk nog beter. Beide ploegen bleven mekaar met open vizier bekampen, wat zorgde voor een karrevracht aan kansen. Na goed een uur spelen leek de thuisploeg bovendien een strafschop te krijgen. De VAR zag echter een duik van Storm en greep terecht in. De KVM-aanvaller haalde niet veel later toch zijn gram en zette de 3-2 op het bord met zijn tweede van de middag.

En nieuwe tik voor KVO, toch was de wedstrijd nog niet gespeeld. Tegen de gang van het spel in maakte Hjulsager er 3-3 van met een heerlijke afwerking. En toch was het een ontketend Malinwa dat aan het langste einde trok. Vanlerberghe en invaller De Camargo maakten het spektakelstuk compleet: 5-3. Door deze zege lijkt plots alles weer speelbaar in de PO II. Oostende blijft leider, maar ziet Mechelen en Standard naderen tot op twee punten. Zelfs AA Gent is nog niet helemaal uitgeteld.
Scorerverloop:
0-1 (14') Fashion Sakala
0-2 (30') Athur Theate
1-2 (34') Nikolas Storm
2-2 (38') Kerim Mrabti
3-2 (66') Nikola Storm
3-3 (81') Andrew Hjulsager
4-3 (84') Jordi Vanlerberghe
5-3 (92') Igor De Camargo

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Wie was uw man van de match?

Meest recent

Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

4
4
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

110
110
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

53
53
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

110
110
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

109
109
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

91
91
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

194
194
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

193
193
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

106
106
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

686
686
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

337
337
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

179
179
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

98
98
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

145
145
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

184
184
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

206
206
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

226
226
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

170
170
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

733
733
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

30
30
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

109
109
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

203
203
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

163
163

Meer sportnieuws