KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

door
KVM breekt Europe Play-Off open na ongezien spektakelstuk

In de Europe Play-Off is de spanning na twee speeldagen weer helemaal terug. Leider KV Oostende ging zondagnamiddag immers onderuit op het veld van KV Mechelen na een heerlijk spektakelstuk met acht doelpunten. Ondanks twee snelle tegentreffers haalde Malinwa het met 5-3.


KVM leek als eerste toe te slaan op eigen veld, maar de 1-0 van Druijf werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens nam KVO het roer helemaal over. Via sterkhouders Sakala en Theate stond de Kustploeg na een halfuurtje spelen al op een dubbele voorsprong. Malinwa liet het hoofd echter niet hangen. Integendeel. Man in vorm Storm zorgde voor de aansluitingstreffer en Mrabti maakte gelijk na een fraaie aanval. Bovendien zag KVM opnieuw een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

Aan spektakel dus geen gebrek in de eerste helft, maar de tweede periode werd zo mogelijk nog beter. Beide ploegen bleven mekaar met open vizier bekampen, wat zorgde voor een karrevracht aan kansen. Na goed een uur spelen leek de thuisploeg bovendien een strafschop te krijgen. De VAR zag echter een duik van Storm en greep terecht in. De KVM-aanvaller haalde niet veel later toch zijn gram en zette de 3-2 op het bord met zijn tweede van de middag.

En nieuwe tik voor KVO, toch was de wedstrijd nog niet gespeeld. Tegen de gang van het spel in maakte Hjulsager er 3-3 van met een heerlijke afwerking. En toch was het een ontketend Malinwa dat aan het langste einde trok. Vanlerberghe en invaller De Camargo maakten het spektakelstuk compleet: 5-3. Door deze zege lijkt plots alles weer speelbaar in de PO II. Oostende blijft leider, maar ziet Mechelen en Standard naderen tot op twee punten. Zelfs AA Gent is nog niet helemaal uitgeteld.
Scorerverloop:
0-1 (14') Fashion Sakala
0-2 (30') Athur Theate
1-2 (34') Nikolas Storm
2-2 (38') Kerim Mrabti
3-2 (66') Nikola Storm
3-3 (81') Andrew Hjulsager
4-3 (84') Jordi Vanlerberghe
5-3 (92') Igor De Camargo

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Wie was uw man van de match?

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

9
9
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

10
10
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

25
25
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

8
8
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

96
96
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

118
118
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

192
192
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

74
74
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

54
54
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

364
364
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

224
224
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

299
299
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

497
497
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

277
277
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

90
90
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

99
99
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

196
196
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

63
63
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

246
246
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

409
409
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

338
338
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

730
730

Meer sportnieuws