TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het contract van Dieumerci Mbokani werd nog steeds niet verlengd en dus moet Antwerp FC mogelijk op zoek naar een nieuwe spits. Commentator Frank Raes liet bij Eleven Sports alvast verstaan dat Lukas Nmecha op de verlanglijst staat. De Duitser wordt momenteel door Manchester City aan Anderlecht verhuurd en doet het daar uitstekend. Zijn Engelse moederclub wil hem echter verkopen, al lijkt de vraagprijs van zo'n 8 miljoen euro te hoog voor RAFC.

Jackson Muleka heeft de laatste weken zijn draai gevonden bij Standard en dat is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure plannen twee Franse clubs alvast een bod op de speler. Het is niet bekend over wie het gaat, maar afgelopen zomer wist Standard Muleka voor de neus van onder meer FC Nantes en Lille OSC naar Luik te halen. Er is ook Engelse interesse in de Congolese aanvaller.

La Dernière Heure weet te melden dat Alessandro Ciranni momenteel wel heel gewild is. KV Kortrijk zou ook interesse hebben, nadat eerder al Antwerp FC werd genoemd. Daarnaast lonken ook ploegen uit Italië en Nederland naar zijn diensten. De rechtsachter zal Moeskroen zeker verlaten.

Sporting Charleroi moet een nieuwe start nemen en heel wat spelers moeten er beschikken. Waalse bronnen melden dat drie namen wel in het Zwarte Land mogen blijven. Christoph Diandy, Massimo Bruno en Guillaume Gillet zijn vanaf 1 juli nochtans een vrije speler. Het blijft echter de bedoeling om hun overeenkomsten te verlengen.

BUITENLAND
Thomas Tuchel wil komende zomer een extra topaanvaller naar Chelsea halen. En volgens Christian Falk, chef voetbal van BILD, blijft Romelu Lukaku hoog op zijn verlanglijstje staan. De Rode Duivel wil zelf nochtans bij Internazionale blijven. Maar door financiële problemen bij de eigenaars, is de Italiaanse kampioen mogelijk toch genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Daarnaast denkt Tuchel ook aan Erling Braut Haaland. De derde naam die naar voren geschoven wordt, is die van Mohamed Salah.

Schalke 04 kende een dramatisch seizoen en kreeg onlangs er zekerheid over de degradatie. Ook Benito Raman kon niet overtuigen. De kans bestaat dan ook dat de aanvaller andere oorden opzoekt. De 26-jarige zou volgens de Duitse krant WAZ de club mogen verlaten als er een goed bod op tafel komt. Hij ligt er nog tot medio 2024 onder contract.

FC Barcelona heeft het volgens Mundo Deportivo opnieuw gemunt op Ajax. In de transferzomer van 2020 haalde Sergiño Dest al op bij de Amsterdammers. Ryan Gravenberch is de volgende voetballer die naar Camp Nou moet komen. Het is evenwel niet de verwachting dat Barça het in de aankomende transferwindow al gaat proberen bij Ajax. De jonge middenvelder lijkt bovendien zelf van plan om nog een jaartje in Amsterdam te blijven.

De deal tussen Paris Saint-Germain en Neymar is helemaal rond geraakt. De Braziliaanse superster heeft zijn contract in de Franse hoofdstad verlengd tot medio 2025. Dat meldde de Franse topclub zaterdag via de eigen kanalen. Daarmee breit hij nog drie extra seizoenen aan zijn vorige contract, de Braziliaan zou zo'n 30 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

34
34
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

74
74
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

22
22
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

274
274
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

89
89
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

201
201
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

33
33
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

156
156
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

309
309
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

117
117
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

334
334
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

53
53
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

199
199
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

523
523
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1354
1354
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

132
132
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

512
512
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

496
496
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

361
361
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

291
291
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

413
413
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

531
531
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

78
78
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

322
322

Meer sportnieuws