TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het contract van Dieumerci Mbokani werd nog steeds niet verlengd en dus moet Antwerp FC mogelijk op zoek naar een nieuwe spits. Commentator Frank Raes liet bij Eleven Sports alvast verstaan dat Lukas Nmecha op de verlanglijst staat. De Duitser wordt momenteel door Manchester City aan Anderlecht verhuurd en doet het daar uitstekend. Zijn Engelse moederclub wil hem echter verkopen, al lijkt de vraagprijs van zo'n 8 miljoen euro te hoog voor RAFC.

Jackson Muleka heeft de laatste weken zijn draai gevonden bij Standard en dat is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure plannen twee Franse clubs alvast een bod op de speler. Het is niet bekend over wie het gaat, maar afgelopen zomer wist Standard Muleka voor de neus van onder meer FC Nantes en Lille OSC naar Luik te halen. Er is ook Engelse interesse in de Congolese aanvaller.

La Dernière Heure weet te melden dat Alessandro Ciranni momenteel wel heel gewild is. KV Kortrijk zou ook interesse hebben, nadat eerder al Antwerp FC werd genoemd. Daarnaast lonken ook ploegen uit Italië en Nederland naar zijn diensten. De rechtsachter zal Moeskroen zeker verlaten.

Sporting Charleroi moet een nieuwe start nemen en heel wat spelers moeten er beschikken. Waalse bronnen melden dat drie namen wel in het Zwarte Land mogen blijven. Christoph Diandy, Massimo Bruno en Guillaume Gillet zijn vanaf 1 juli nochtans een vrije speler. Het blijft echter de bedoeling om hun overeenkomsten te verlengen.

BUITENLAND
Thomas Tuchel wil komende zomer een extra topaanvaller naar Chelsea halen. En volgens Christian Falk, chef voetbal van BILD, blijft Romelu Lukaku hoog op zijn verlanglijstje staan. De Rode Duivel wil zelf nochtans bij Internazionale blijven. Maar door financiële problemen bij de eigenaars, is de Italiaanse kampioen mogelijk toch genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Daarnaast denkt Tuchel ook aan Erling Braut Haaland. De derde naam die naar voren geschoven wordt, is die van Mohamed Salah.

Schalke 04 kende een dramatisch seizoen en kreeg onlangs er zekerheid over de degradatie. Ook Benito Raman kon niet overtuigen. De kans bestaat dan ook dat de aanvaller andere oorden opzoekt. De 26-jarige zou volgens de Duitse krant WAZ de club mogen verlaten als er een goed bod op tafel komt. Hij ligt er nog tot medio 2024 onder contract.

FC Barcelona heeft het volgens Mundo Deportivo opnieuw gemunt op Ajax. In de transferzomer van 2020 haalde Sergiño Dest al op bij de Amsterdammers. Ryan Gravenberch is de volgende voetballer die naar Camp Nou moet komen. Het is evenwel niet de verwachting dat Barça het in de aankomende transferwindow al gaat proberen bij Ajax. De jonge middenvelder lijkt bovendien zelf van plan om nog een jaartje in Amsterdam te blijven.

De deal tussen Paris Saint-Germain en Neymar is helemaal rond geraakt. De Braziliaanse superster heeft zijn contract in de Franse hoofdstad verlengd tot medio 2025. Dat meldde de Franse topclub zaterdag via de eigen kanalen. Daarmee breit hij nog drie extra seizoenen aan zijn vorige contract, de Braziliaan zou zo'n 30 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: 'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

9
9
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

81
81
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

57
57
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

78
78
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

42
42
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

68
68
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

210
210
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

205
205
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

65
65
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

302
302
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

256
256
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

375
375
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

575
575
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

230
230
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

171
171
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

95
95
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

279
279
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

683
683
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws