TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor stunt, Tuchel wil Rode Duivel'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het contract van Dieumerci Mbokani werd nog steeds niet verlengd en dus moet Antwerp FC mogelijk op zoek naar een nieuwe spits. Commentator Frank Raes liet bij Eleven Sports alvast verstaan dat Lukas Nmecha op de verlanglijst staat. De Duitser wordt momenteel door Manchester City aan Anderlecht verhuurd en doet het daar uitstekend. Zijn Engelse moederclub wil hem echter verkopen, al lijkt de vraagprijs van zo'n 8 miljoen euro te hoog voor RAFC.

Jackson Muleka heeft de laatste weken zijn draai gevonden bij Standard en dat is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure plannen twee Franse clubs alvast een bod op de speler. Het is niet bekend over wie het gaat, maar afgelopen zomer wist Standard Muleka voor de neus van onder meer FC Nantes en Lille OSC naar Luik te halen. Er is ook Engelse interesse in de Congolese aanvaller.

La Dernière Heure weet te melden dat Alessandro Ciranni momenteel wel heel gewild is. KV Kortrijk zou ook interesse hebben, nadat eerder al Antwerp FC werd genoemd. Daarnaast lonken ook ploegen uit Italië en Nederland naar zijn diensten. De rechtsachter zal Moeskroen zeker verlaten.

Sporting Charleroi moet een nieuwe start nemen en heel wat spelers moeten er beschikken. Waalse bronnen melden dat drie namen wel in het Zwarte Land mogen blijven. Christoph Diandy, Massimo Bruno en Guillaume Gillet zijn vanaf 1 juli nochtans een vrije speler. Het blijft echter de bedoeling om hun overeenkomsten te verlengen.

BUITENLAND
Thomas Tuchel wil komende zomer een extra topaanvaller naar Chelsea halen. En volgens Christian Falk, chef voetbal van BILD, blijft Romelu Lukaku hoog op zijn verlanglijstje staan. De Rode Duivel wil zelf nochtans bij Internazionale blijven. Maar door financiële problemen bij de eigenaars, is de Italiaanse kampioen mogelijk toch genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Daarnaast denkt Tuchel ook aan Erling Braut Haaland. De derde naam die naar voren geschoven wordt, is die van Mohamed Salah.

Schalke 04 kende een dramatisch seizoen en kreeg onlangs er zekerheid over de degradatie. Ook Benito Raman kon niet overtuigen. De kans bestaat dan ook dat de aanvaller andere oorden opzoekt. De 26-jarige zou volgens de Duitse krant WAZ de club mogen verlaten als er een goed bod op tafel komt. Hij ligt er nog tot medio 2024 onder contract.

FC Barcelona heeft het volgens Mundo Deportivo opnieuw gemunt op Ajax. In de transferzomer van 2020 haalde Sergiño Dest al op bij de Amsterdammers. Ryan Gravenberch is de volgende voetballer die naar Camp Nou moet komen. Het is evenwel niet de verwachting dat Barça het in de aankomende transferwindow al gaat proberen bij Ajax. De jonge middenvelder lijkt bovendien zelf van plan om nog een jaartje in Amsterdam te blijven.

De deal tussen Paris Saint-Germain en Neymar is helemaal rond geraakt. De Braziliaanse superster heeft zijn contract in de Franse hoofdstad verlengd tot medio 2025. Dat meldde de Franse topclub zaterdag via de eigen kanalen. Daarmee breit hij nog drie extra seizoenen aan zijn vorige contract, de Braziliaan zou zo'n 30 miljoen euro per jaar verdienen.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

36
36
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

117
117
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

126
126
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

53
53
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

63
63
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

204
204
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

197
197
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

59
59
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

92
92
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

361
361
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

304
304
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

186
186
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

331
331
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

935
935
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

209
209
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

300
300
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

229
229
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

224
224
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

372
372
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

66
66
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws