Vormer op de vingers getikt na geklaag over PO's

door
Vormer op de vingers getikt na geklaag over PO's

Club Brugge kreeg vrijdagavond opnieuw een flinke tik te verwerken in de titelstrijd. De leider ging namelijk met zware 3-0-cijfers onderuit op het veld van eerste achtervolger KRC Genk. Met een voorsprong van vijf punten behoudt Blauw-Zwart weliswaar nog een flinke kloof, maar de frustratie in het Brugse kamp was duidelijk merkbaar.


Onder meer bij Ruud Vormer droop de teleurstelling er na de wedstrijd vanaf. En de Nederlandse aanvoerder deed andermaal zijn beklag over het Play-Off-systeem, meer bepaald over de puntenhalvering. "Daarom zijn de Play-Offs zo spannend voor de mensen, door deze onzin", klonk het scherp. Een week eerder had de Nederlander ook al laten verstaan dat hij het 'onbegrijpelijk' vindt dat Club de titel nog kon verspelen ondanks een voorsprong van zestien punten in de reguliere competitie. Vormer heeft ergens zeker een punt, maar volgens analist Gert Verheyen moet hij zich hier toch dringend overzetten.

Zo stelde de ex-Rode Duivel bij Eleven Sports dat het geklaag van Vormer voor een soort van negatieve energie zorgt. En dat is nefast, zowel voor de club als de speler zelf. "In bijna elk interview komt de frustratie over dat format weer naar boven. Maar het bestaat nu al tien jaar. Ik snap wel dat die frustratie er is bij hem, maar als je dat telkens met je meeneemt zorgt dat voor negatieve energie. Hij moet dat van zich afzetten en vergeten. Het is nu eenmaal zo, aanvaard het", aldus Verheyen.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

De puntenhalvering bij PO I moet afgeschaft worden ...

Meest recent

AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

3
3
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

56
56
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

86
86
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

70
70
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

344
344
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

198
198
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

124
124
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

110
110
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

159
159
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

55
55
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

556
556
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

48
48
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

66
66
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

90
90
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

381
381
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

101
101
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

341
341
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

351
351
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

265
265
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

119
119
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

205
205

Meer sportnieuws