Vormer op de vingers getikt na geklaag over PO's

door
Vormer op de vingers getikt na geklaag over PO's

Club Brugge kreeg vrijdagavond opnieuw een flinke tik te verwerken in de titelstrijd. De leider ging namelijk met zware 3-0-cijfers onderuit op het veld van eerste achtervolger KRC Genk. Met een voorsprong van vijf punten behoudt Blauw-Zwart weliswaar nog een flinke kloof, maar de frustratie in het Brugse kamp was duidelijk merkbaar.


Onder meer bij Ruud Vormer droop de teleurstelling er na de wedstrijd vanaf. En de Nederlandse aanvoerder deed andermaal zijn beklag over het Play-Off-systeem, meer bepaald over de puntenhalvering. "Daarom zijn de Play-Offs zo spannend voor de mensen, door deze onzin", klonk het scherp. Een week eerder had de Nederlander ook al laten verstaan dat hij het 'onbegrijpelijk' vindt dat Club de titel nog kon verspelen ondanks een voorsprong van zestien punten in de reguliere competitie. Vormer heeft ergens zeker een punt, maar volgens analist Gert Verheyen moet hij zich hier toch dringend overzetten.

Zo stelde de ex-Rode Duivel bij Eleven Sports dat het geklaag van Vormer voor een soort van negatieve energie zorgt. En dat is nefast, zowel voor de club als de speler zelf. "In bijna elk interview komt de frustratie over dat format weer naar boven. Maar het bestaat nu al tien jaar. Ik snap wel dat die frustratie er is bij hem, maar als je dat telkens met je meeneemt zorgt dat voor negatieve energie. Hij moet dat van zich afzetten en vergeten. Het is nu eenmaal zo, aanvaard het", aldus Verheyen.

LEES OOK: Opvallend: om deze reden stemde Verheyen níét op Gouden Schoen

De puntenhalvering bij PO I moet afgeschaft worden ...

Meest recent

Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

0
0
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

19
19
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

21
21
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

56
56
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

126
126
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

450
450
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

263
263
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

211
211
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

65
65
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

66
66
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

99
99
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

275
275
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

164
164
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

296
296
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

608
608
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

507
507
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

221
221
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

339
339
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

224
224
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

525
525
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

257
257
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

185
185
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

46
46
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

177
177

Meer sportnieuws