Premier De Croo wil voorrang vaccinatie Rode Duivels

door
Premier De Croo wil voorrang vaccinatie Rode Duivels

De vaccinatie tegen het coronavirus in ons land draait momenteel op volle toeren. Het gaat dus de goede richting uit wat dat betreft, liet ook premier De Croo eerder deze week al weten. Hij komt nu ook met het idee om de Rode Duivels voorrang te geven bij deze vaccinatie.

Dat liet de premier weten aan Het Laatste Nieuws. De Croo is van oordeel dat aangezien de Olympiërs intussen allemaal een vaccin hebben gekregen, het niet meer dan logisch zou zijn om ook de Rode Duivels dezelfde behandeling te geven. Dat uiteraard met het EK in het achterhoofd: “Het zou jammer zijn dat de nationale ploeg bijvoorbeeld de halve finale zou missen omdat één speler besmet raakt”, klinkt het namelijk.

Evenwel is niet iedereen even opgezet met dat idee. Ben Weyts – minister van sport nota bene – gaat niet akkoord. Hij vindt dat testing bij voetballers moet volstaan. Gezien het internationale voetbal de voorbije maanden weinig problemen opleverde, denkt Weyts namelijk dat voorrang bij de vaccinatie niet nodig is.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Moeten de Duivels voorrang krijgen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

93
93
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

96
96
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

271
271
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

392
392
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

312
312
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

152
152
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

557
557
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

337
337
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

391
391
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

219
219
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

351
351
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws