Beerschot kondigt volgende vertrekker aan

door
Beerschot kondigt volgende vertrekker aan

Beerschot VA slaagde er uiteindelijk niet in om een sterk seizoen te bekronen en greep op de valreep naast een ticket voor de nacompetities. De Antwerpenaren zijn dan ook al druk in de weer met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo werd inmiddels al afscheid genomen van een aantal spelers.


De aflopende contracten van Denis Prychynenko, Loris Brogno, Yan Vorogovsky en Grégory Grisez werden immers niet verlengd. Zij gaan dus op transfervrije basis op zoek naar een nieuwe uitdaging. En ook voor Brian De Keersmaecker is er geen toekomst weggelegd op 't Kiel. Beerschot maakte vrijdagmiddag bekend dat de optie in het aflopende contract van de 21-jarige middenvelder niet wordt gelicht, ook hij komt dus transfervrij op de markt.

De Keersmaecker werkte een groot deel van zijn opleiding af in het jeugddepartement van Club Brugge, tot hij in 2018 naar Beerschot verhuisde. Daar maakte hij in 2019 tijdens Play-Off II zijn debuut en liet hij meteen een veelbelovende indruk achter. Maar De Keersmaecker kon zich vervolgens niet doorzetten. Dit seizoen werd de jonkie dan ook verhuurd aan de Nederlandse tweedeklasser FC Eindhoven. Hoewel hij daar heel wat minuten maakte, kon hij Beerschot dus onvoldoende overtuigen om de samenwerking voort te zetten.

Beerschot had De Keersmaecker nog een nieuwe kans moeten geven ...

Meest recent

Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

9
9
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

4
4
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

105
105
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

143
143
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

34
34
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

240
240
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

106
106
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

234
234
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

301
301
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

346
346
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

154
154
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

76
76
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

276
276
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

100
100
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

521
521
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

178
178
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

213
213
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

134
134
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

107
107
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

372
372

Meer sportnieuws