'Real laat Hazard voor soldenprijs vertrekken'

door
'Real laat Hazard voor soldenprijs vertrekken'

Eden Hazard heeft een behoorlijk dramatische week achter de rug. Na een zwakke wedstrijd op het veld van zijn ex-club Chelsea FC, sneuvelde onze landgenoot samen met Real Madrid in de halve finales van de Champions League. Achteraf werd Hazard echter gefilmd terwijl hij stond te dollen met enkele ex-ploegmaats en die actie mondde uit in een lawine aan kritiek.


De Spaanse media toonden zich vernietigend voor onze landgenoot en ook op de sociale media waren de reacties heftig. De situatie was dusdanig ernstig dat Hazard donderdagavond zijn excuses aanbod via zijn eigen kanalen. Of dat ook voldoende is om de Real-fans te sussen, zal nog moeten blijken. Het feit dat de Rode Duivel door blessureleed nog niet kon overtuigen in het Madrileense shirt, doet zijn situatie natuurlijk geen goed. En ook binnen de clubleiding zou steeds meer twijfel heersen. Volgens onder meer ABC Deportes zou Real dan ook bereid zijn om te luisteren naar transfervoorstellen voor de Belg.

De Spaanse grootmacht betaalde in 2019 meer dan 100 miljoen euro om Hazard over te nemen van Chelsea FC. Maar men beseft dat dergelijk bedrag niet langer aan de orde is na twee seizoenen waarin hij meer in de lappenmand lag dan op het veld stond. ABC stelt dan ook dat preses Florentino Pérez bereid om te onderhandelen over een veel lagere transfersom. Zo zou een bedrag van 50 miljoen euro hem al kunnen overtuigen. Pérez zou vooral hopen dat deze verlaagde prijs de interesse van enkele Premier League-clubs zal lokken.

LEES OOK: Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

15
15
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

13
13
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

25
25
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

61
61
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

80
80
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

155
155
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

49
49
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

139
139
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

391
391
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

196
196
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

42
42
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

177
177
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

212
212
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

164
164
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

217
217
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

230
230
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

156
156
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

338
338
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

252
252
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

72
72
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

43
43
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

153
153

Meer sportnieuws