'Real laat Hazard voor soldenprijs vertrekken'

door
'Real laat Hazard voor soldenprijs vertrekken'

Eden Hazard heeft een behoorlijk dramatische week achter de rug. Na een zwakke wedstrijd op het veld van zijn ex-club Chelsea FC, sneuvelde onze landgenoot samen met Real Madrid in de halve finales van de Champions League. Achteraf werd Hazard echter gefilmd terwijl hij stond te dollen met enkele ex-ploegmaats en die actie mondde uit in een lawine aan kritiek.


De Spaanse media toonden zich vernietigend voor onze landgenoot en ook op de sociale media waren de reacties heftig. De situatie was dusdanig ernstig dat Hazard donderdagavond zijn excuses aanbod via zijn eigen kanalen. Of dat ook voldoende is om de Real-fans te sussen, zal nog moeten blijken. Het feit dat de Rode Duivel door blessureleed nog niet kon overtuigen in het Madrileense shirt, doet zijn situatie natuurlijk geen goed. En ook binnen de clubleiding zou steeds meer twijfel heersen. Volgens onder meer ABC Deportes zou Real dan ook bereid zijn om te luisteren naar transfervoorstellen voor de Belg.

De Spaanse grootmacht betaalde in 2019 meer dan 100 miljoen euro om Hazard over te nemen van Chelsea FC. Maar men beseft dat dergelijk bedrag niet langer aan de orde is na twee seizoenen waarin hij meer in de lappenmand lag dan op het veld stond. ABC stelt dan ook dat preses Florentino Pérez bereid om te onderhandelen over een veel lagere transfersom. Zo zou een bedrag van 50 miljoen euro hem al kunnen overtuigen. Pérez zou vooral hopen dat deze verlaagde prijs de interesse van enkele Premier League-clubs zal lokken.

LEES OOK: 'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

20
20
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

8
8
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

19
19
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

116
116
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

192
192
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

149
149
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

229
229
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

70
70
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

167
167
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

161
161
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

907
907
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

76
76
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

108
108
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

328
328
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

139
139
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

463
463
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

47
47
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

196
196
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

232
232
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

266
266
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

206
206
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

408
408
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

696
696

Meer sportnieuws