Tegenstanders in koor: "Lang is beste speler in België"

door
Tegenstanders in koor:

Club Brugge wil zich vrijdagavond herpakken na de mindere prestatie tegen RSC Anderlecht en gaat dan op bezoek bij KRC Genk. Om het verschil te maken tegen de eerste achtervolger, rekent de leider in grote mate op Noa Lang. Die kan steeds indrukwekkendere statistieken voorleggen bij Blauw-Zwart.


Afgelopen weekend was de Nederlandse smaakmaker wederom goed voor een belangrijk doelpunt. In totaal zit hij nu al aan 15 goals en 8 assists in 25 competitiewedstrijden namens Blauw-Zwart. Reken zijn prestaties in Europa en het bekertornooi erbij en Lang zit in zijn eerste Brugse seizoen aan dubbele cijfers zowel wat goals als assists betreft. Bovendien zorgt de 21-jarige aanvaller ook vaak voor het spektakel als hij tussen de lijnen staat. Bij zijn tegenstanders is het ontzag dan ook groot.

Jelle Vossen, spits bij Zulte Waregem, vindt hem momenteel zelfs de beste speler op de Belgische velden. "Op dit moment is Noa Lang de beste speler van onze competitie. Zonder twijfel. Hij is iemand die altijd voor dreiging zorgt. Zijn cijfers zijn fenomenaal. Het wordt voor Club niet evident om hem te houden volgend seizoen", vertelt Vossen bij Sporza. En ook Alessio Castro-Montes, vleugelback bij AA Gent, deelt die mening. "Voor mij is hij verreweg de beste speler van dit kampioenschap", klinkt het bij RTBF.

LEES OOK: Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Lang is de beste voetballer in België ...

Meest recent

Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

32
32
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

63
63
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

35
35
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

431
431
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

254
254
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

100
100
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

263
263
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

191
191
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

315
315
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

322
322
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

121
121
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

453
453
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

93
93
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

390
390
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

364
364
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

145
145
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

279
279
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

215
215
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

164
164
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

488
488
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

186
186
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

160
160

Meer sportnieuws