'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

door
'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

Standard heeft de komende weken heel wat werk om alsnog een Europees ticket af te dwingen, want het zal moeilijk worden om Play-Off II nog te winnen na de 6-2-nederlaag op KV Oostende vorige week. De Rouches zijn daardoor weggezakt naar de derde plaats in PO2 en hebben een achterstand van vijf punten op leider KVO. Voor volgend seizoen dreigt nog een probleem.

Het Laatste Nieuws weet dat drie sterkhouders voorlopig weigeren om bij te tekenen. Standard wil graag de contracten openbreken van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha, maar zij gingen voorlopig nog niet in op dat voorstel. Bodart en Raskin vinden het voorstel van het Luikse bestuur voorlopig financieel onvoldoende, terwijl Balikwisha geen haast heeft om bij te tekenen. De aanvaller geniet bovendien interesse van Club Brugge.

Vooral in het geval van Raskin dreigt Standard met een dilemma te zitten als hij niet voor het einde van het seizoen bijtekent, want de 20-jarige middenvelder heeft nog maar een jaar contract. Het zou hem dan in de zomer moeten verkopen als het niet wil riskeren dat Raskin in 2022 gratis de deur uitloopt. Bodart en Balikwisha liggen nog vast tot 2023, voor hen heeft Standard dus nog wat meer tijd.

UPDATE 13u30
Standard moet zich voorlopig nog geen zorgen maken over de contracten van Bodart en Raskin, zo verzekert Standard-watcher Kevin Sauvage op Twitter. Volgens de journalist van La Dernière Heure is er geen sprake van een aanbod dat 'onvoldoende' zou zijn, simpelweg omdat er nog geen onderhandelingen plaatsgevonden hebben. De laatste gesprekken tussen Standard en Bodart dateren al van vorig jaar, terwijl er met Raskin nog niet gepraat werd. Wellicht zullen ze in Luik na het seizoen daar wel werk van maken, maar het zou dus niet zo zijn dat de twee sterkhouders een aanbieding geweigerd hebben.


LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Moet Standard zo snel mogelijk werk maken van een contractverlenging?

Meest recent

Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

3
3
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

76
76
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

68
68
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

127
127
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

40
40
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

122
122
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

109
109
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

586
586
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

78
78
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

190
190
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

72
72
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

112
112
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

686
686
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

163
163
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

269
269
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

125
125
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

720
720
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

264
264
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

173
173
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

205
205
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

305
305
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

240
240
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

408
408
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

273
273

Meer sportnieuws