'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

door
'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

Standard heeft de komende weken heel wat werk om alsnog een Europees ticket af te dwingen, want het zal moeilijk worden om Play-Off II nog te winnen na de 6-2-nederlaag op KV Oostende vorige week. De Rouches zijn daardoor weggezakt naar de derde plaats in PO2 en hebben een achterstand van vijf punten op leider KVO. Voor volgend seizoen dreigt nog een probleem.

Het Laatste Nieuws weet dat drie sterkhouders voorlopig weigeren om bij te tekenen. Standard wil graag de contracten openbreken van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha, maar zij gingen voorlopig nog niet in op dat voorstel. Bodart en Raskin vinden het voorstel van het Luikse bestuur voorlopig financieel onvoldoende, terwijl Balikwisha geen haast heeft om bij te tekenen. De aanvaller geniet bovendien interesse van Club Brugge.

Vooral in het geval van Raskin dreigt Standard met een dilemma te zitten als hij niet voor het einde van het seizoen bijtekent, want de 20-jarige middenvelder heeft nog maar een jaar contract. Het zou hem dan in de zomer moeten verkopen als het niet wil riskeren dat Raskin in 2022 gratis de deur uitloopt. Bodart en Balikwisha liggen nog vast tot 2023, voor hen heeft Standard dus nog wat meer tijd.

UPDATE 13u30
Standard moet zich voorlopig nog geen zorgen maken over de contracten van Bodart en Raskin, zo verzekert Standard-watcher Kevin Sauvage op Twitter. Volgens de journalist van La Dernière Heure is er geen sprake van een aanbod dat 'onvoldoende' zou zijn, simpelweg omdat er nog geen onderhandelingen plaatsgevonden hebben. De laatste gesprekken tussen Standard en Bodart dateren al van vorig jaar, terwijl er met Raskin nog niet gepraat werd. Wellicht zullen ze in Luik na het seizoen daar wel werk van maken, maar het zou dus niet zo zijn dat de twee sterkhouders een aanbieding geweigerd hebben.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Moet Standard zo snel mogelijk werk maken van een contractverlenging?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

56
56
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

49
49
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

97
97
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

72
72
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

290
290
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

132
132
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

150
150
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

138
138
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

95
95
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

387
387
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

49
49
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

149
149
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

325
325
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

239
239
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

379
379
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

331
331
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

209
209
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

533
533
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

188
188
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

226
226
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

171
171
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws