'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

door
'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

Standard heeft de komende weken heel wat werk om alsnog een Europees ticket af te dwingen, want het zal moeilijk worden om Play-Off II nog te winnen na de 6-2-nederlaag op KV Oostende vorige week. De Rouches zijn daardoor weggezakt naar de derde plaats in PO2 en hebben een achterstand van vijf punten op leider KVO. Voor volgend seizoen dreigt nog een probleem.

Het Laatste Nieuws weet dat drie sterkhouders voorlopig weigeren om bij te tekenen. Standard wil graag de contracten openbreken van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha, maar zij gingen voorlopig nog niet in op dat voorstel. Bodart en Raskin vinden het voorstel van het Luikse bestuur voorlopig financieel onvoldoende, terwijl Balikwisha geen haast heeft om bij te tekenen. De aanvaller geniet bovendien interesse van Club Brugge.

Vooral in het geval van Raskin dreigt Standard met een dilemma te zitten als hij niet voor het einde van het seizoen bijtekent, want de 20-jarige middenvelder heeft nog maar een jaar contract. Het zou hem dan in de zomer moeten verkopen als het niet wil riskeren dat Raskin in 2022 gratis de deur uitloopt. Bodart en Balikwisha liggen nog vast tot 2023, voor hen heeft Standard dus nog wat meer tijd.

UPDATE 13u30
Standard moet zich voorlopig nog geen zorgen maken over de contracten van Bodart en Raskin, zo verzekert Standard-watcher Kevin Sauvage op Twitter. Volgens de journalist van La Dernière Heure is er geen sprake van een aanbod dat 'onvoldoende' zou zijn, simpelweg omdat er nog geen onderhandelingen plaatsgevonden hebben. De laatste gesprekken tussen Standard en Bodart dateren al van vorig jaar, terwijl er met Raskin nog niet gepraat werd. Wellicht zullen ze in Luik na het seizoen daar wel werk van maken, maar het zou dus niet zo zijn dat de twee sterkhouders een aanbieding geweigerd hebben.


LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀

Moet Standard zo snel mogelijk werk maken van een contractverlenging?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

265
265
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

98
98
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

51
51
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

62
62
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

92
92
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

41
41
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

429
429
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

38
38
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

53
53
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

66
66
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

329
329
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

90
90
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

152
152
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

304
304
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

323
323
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

249
249
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

182
182
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

106
106
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

150
150
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

130
130
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

191
191

Meer sportnieuws