'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

door
'Standard moet zich nog niet ongerust maken over Bodart en Raskin'

Standard heeft de komende weken heel wat werk om alsnog een Europees ticket af te dwingen, want het zal moeilijk worden om Play-Off II nog te winnen na de 6-2-nederlaag op KV Oostende vorige week. De Rouches zijn daardoor weggezakt naar de derde plaats in PO2 en hebben een achterstand van vijf punten op leider KVO. Voor volgend seizoen dreigt nog een probleem.

Het Laatste Nieuws weet dat drie sterkhouders voorlopig weigeren om bij te tekenen. Standard wil graag de contracten openbreken van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha, maar zij gingen voorlopig nog niet in op dat voorstel. Bodart en Raskin vinden het voorstel van het Luikse bestuur voorlopig financieel onvoldoende, terwijl Balikwisha geen haast heeft om bij te tekenen. De aanvaller geniet bovendien interesse van Club Brugge.

Vooral in het geval van Raskin dreigt Standard met een dilemma te zitten als hij niet voor het einde van het seizoen bijtekent, want de 20-jarige middenvelder heeft nog maar een jaar contract. Het zou hem dan in de zomer moeten verkopen als het niet wil riskeren dat Raskin in 2022 gratis de deur uitloopt. Bodart en Balikwisha liggen nog vast tot 2023, voor hen heeft Standard dus nog wat meer tijd.

UPDATE 13u30
Standard moet zich voorlopig nog geen zorgen maken over de contracten van Bodart en Raskin, zo verzekert Standard-watcher Kevin Sauvage op Twitter. Volgens de journalist van La Dernière Heure is er geen sprake van een aanbod dat 'onvoldoende' zou zijn, simpelweg omdat er nog geen onderhandelingen plaatsgevonden hebben. De laatste gesprekken tussen Standard en Bodart dateren al van vorig jaar, terwijl er met Raskin nog niet gepraat werd. Wellicht zullen ze in Luik na het seizoen daar wel werk van maken, maar het zou dus niet zo zijn dat de twee sterkhouders een aanbieding geweigerd hebben.


LEES OOK: Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

Moet Standard zo snel mogelijk werk maken van een contractverlenging?

Meest recent

Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

127
127
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

193
193
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

226
226
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

770
770
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

299
299
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

295
295
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

317
317
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

813
813
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

26
26
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

220
220
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

367
367
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

200
200
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

74
74
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

316
316
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

108
108
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

105
105
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

270
270
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

395
395
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

138
138
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

122
122
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

201
201
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

259
259
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1299
1299
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

217
217

Meer sportnieuws