'Anderlecht heeft tweede zomertransfer beet'

708 stemmen
'Anderlecht heeft tweede zomertransfer beet'

Vincent Kompany verraste vorig weekend vriend en vijand door in de topper op het veld van Club Brugge de 18-jarige Bart Verbruggen de voorkeur te geven onder de lat. Het was voor de jonge Nederlander pas zijn eerste wedstrijd als prof, maar hij kweet zich voortreffelijk van zijn taak en was ondanks twee tegendoelpunten niet op een foutje te betrappen. Daarmee lijkt de hiërarchie bij de keepers van RSCA definitief gewijzigd.

Het grote slachtoffer van de doorbraak van Verbruggen is Timon Wellenreuther. De Duitser streek pas vorige zomer neer bij Anderlecht, dat hem transfervrij wegplukte bij Willem II. Als Hendrik Van Crombrugge volgend seizoen terugkeer, dreigt Wellenreuther pas derde doelman te worden en daarvoor is hij uiteraard niet naar Paars-Wit gekomen. Volgens Het Nieuwsblad mag hij dan ook alweer vertrekken.

Anderlecht heeft zelfs al een opvolger bepaald, want het zou nog volgens HNB opnieuw interesse tonen in Kenny Steppe. Vorige zomer probeerde het al om de ervaren doelman weg te halen bij STVV, maar dat wou toen nog niet meewerken aan een transfer. Mogelijk heeft het deze keer meer geluk, want Steppe zou graag naar Anderlecht willen en is bij STVV ook geen titularis. Bij Anderlecht zou Steppe volgend seizoen derde doelman moeten worden na Van Crombrugge en Verbruggen.

UPDATE 10u45

Begin deze week werd Kenny Steppe opnieuw aan Anderlecht gelinkt, en het lijkt plots snel te gaan wat betreft een overstap van de STVV-doelman naar het Lotto Park. Want waar Het Nieuwsblad stelt dat er interesse heerst, zijn ze bij La Dernière Heure al helemaal zeker dat Steppe straks de overstap maakt naar Anderlecht. 

Zoals gezegd zou de doelman dan derde in rij worden, na Van Crombrugge en Verbruggen. Mocht de transfer effectief beklonken worden, zou dat na Refaelov de tweede zomertransfer betekenen voor de Brusselaars.

LEES OOK: Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

🚀

Een goede aanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

4
4
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

9
9
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

60
60
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

71
71
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

305
305
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

124
124
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

86
86
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

196
196
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

484
484
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

63
63
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

312
312
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

74
74
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

235
235
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

695
695
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

377
377
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

446
446
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

635
635
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

408
408
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

26
26

Meer sportnieuws