'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

439 stemmen
'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Off begonnen, maar aanstaande vrijdag wacht opnieuw een loodzware opdracht. Dan komt leider Club Brugge immers op bezoek in de Luminus Arena. En terwijl coach John van den Brom zijn mannen klaarstoomt voor deze clash, is het bestuur ook al in de weer met de komende transferperiode.

Racing wist tijdens de wintermercato al een akkoord af te sluiten met Simen Juklerod, die na het seizoen transfervrij overkomt van Antwerp FC. Maar Genk maakt ook al werk van de eerste echte zomeraanwinst. Zo melden Spaanse bronnen als Cadena Ser en Onda Deportivo dat de Limburgers dicht bij de komst van Mujaid Sadick staan. Deze 21-jarige centrale verdediger is een jeugdproduct van Deportivo la Coruña en groeide daar in de voorbije seizoenen uit tot een vaste sterkhouder.

Bij de voormalige Spaanse kampioen, die inmiddels gedegradeerd is tot het derde niveau, gaat hij komende zomer echter zijn laatste contractjaar in. Pogingen om te verlengen leverden niets op en daarom is Deportivo genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Genk kan mogelijk dus een koopje te doen. In ieder geval is versterking achterin geen overbodige luxe vermits de bekerwinnaar mogelijk afscheid neemt van sterkhouder Jhon Lucumi.

UPDATE 07/05
Volgens La Voz de Galicia is Genk bereid om 1,7 miljoen euro neer te tellen voor Sadick en dat is genoeg voor Deportivo, dat met financiële problemen zit en dus moet verkopen. Desondanks zouden Limburgers alsnog naast de verdediger kunnen grijpen, want AS meldt dat ook Schalke 04 zich in de strijd mengt. De Duitse traditieclub, die dit seizoen degradeerde uit de Bundesliga, zou ook rond de 2 miljoen bieden. Het zal dus aan Sadick zijn om een keuze te maken tussen de twee clubs.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Is Genk een betere keuze voor hem dan Schalke?

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

5
5
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

15
15
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

92
92
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

150
150
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

175
175
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

123
123
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

238
238
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

101
101
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

504
504
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

69
69
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

51
51
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

317
317
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

52
52
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

85
85
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

168
168
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

207
207
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

540
540
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

259
259
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

976
976
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

111
111

Meer sportnieuws