'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

door
'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Off begonnen, maar aanstaande vrijdag wacht opnieuw een loodzware opdracht. Dan komt leider Club Brugge immers op bezoek in de Luminus Arena. En terwijl coach John van den Brom zijn mannen klaarstoomt voor deze clash, is het bestuur ook al in de weer met de komende transferperiode.

Racing wist tijdens de wintermercato al een akkoord af te sluiten met Simen Juklerod, die na het seizoen transfervrij overkomt van Antwerp FC. Maar Genk maakt ook al werk van de eerste echte zomeraanwinst. Zo melden Spaanse bronnen als Cadena Ser en Onda Deportivo dat de Limburgers dicht bij de komst van Mujaid Sadick staan. Deze 21-jarige centrale verdediger is een jeugdproduct van Deportivo la Coruña en groeide daar in de voorbije seizoenen uit tot een vaste sterkhouder.

Bij de voormalige Spaanse kampioen, die inmiddels gedegradeerd is tot het derde niveau, gaat hij komende zomer echter zijn laatste contractjaar in. Pogingen om te verlengen leverden niets op en daarom is Deportivo genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Genk kan mogelijk dus een koopje te doen. In ieder geval is versterking achterin geen overbodige luxe vermits de bekerwinnaar mogelijk afscheid neemt van sterkhouder Jhon Lucumi.

UPDATE 07/05
Volgens La Voz de Galicia is Genk bereid om 1,7 miljoen euro neer te tellen voor Sadick en dat is genoeg voor Deportivo, dat met financiële problemen zit en dus moet verkopen. Desondanks zouden Limburgers alsnog naast de verdediger kunnen grijpen, want AS meldt dat ook Schalke 04 zich in de strijd mengt. De Duitse traditieclub, die dit seizoen degradeerde uit de Bundesliga, zou ook rond de 2 miljoen bieden. Het zal dus aan Sadick zijn om een keuze te maken tussen de twee clubs.

LEES OOK: Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

Is Genk een betere keuze voor hem dan Schalke?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

102
102
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

30
30
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

51
51
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

75
75
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

170
170
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

135
135
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

636
636
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

116
116
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

77
77
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

112
112
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

148
148
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

45
45
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

266
266
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

46
46
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

381
381
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

21
21
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

301
301
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

205
205
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

559
559
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

226
226
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

251
251
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

408
408
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

118
118
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

777
777
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

439
439

Meer sportnieuws