'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

door
'Genk dreigt nog afgetroefd te worden door Schalke voor aanwinst'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Off begonnen, maar aanstaande vrijdag wacht opnieuw een loodzware opdracht. Dan komt leider Club Brugge immers op bezoek in de Luminus Arena. En terwijl coach John van den Brom zijn mannen klaarstoomt voor deze clash, is het bestuur ook al in de weer met de komende transferperiode.

Racing wist tijdens de wintermercato al een akkoord af te sluiten met Simen Juklerod, die na het seizoen transfervrij overkomt van Antwerp FC. Maar Genk maakt ook al werk van de eerste echte zomeraanwinst. Zo melden Spaanse bronnen als Cadena Ser en Onda Deportivo dat de Limburgers dicht bij de komst van Mujaid Sadick staan. Deze 21-jarige centrale verdediger is een jeugdproduct van Deportivo la Coruña en groeide daar in de voorbije seizoenen uit tot een vaste sterkhouder.

Bij de voormalige Spaanse kampioen, die inmiddels gedegradeerd is tot het derde niveau, gaat hij komende zomer echter zijn laatste contractjaar in. Pogingen om te verlengen leverden niets op en daarom is Deportivo genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Genk kan mogelijk dus een koopje te doen. In ieder geval is versterking achterin geen overbodige luxe vermits de bekerwinnaar mogelijk afscheid neemt van sterkhouder Jhon Lucumi.

UPDATE 07/05
Volgens La Voz de Galicia is Genk bereid om 1,7 miljoen euro neer te tellen voor Sadick en dat is genoeg voor Deportivo, dat met financiële problemen zit en dus moet verkopen. Desondanks zouden Limburgers alsnog naast de verdediger kunnen grijpen, want AS meldt dat ook Schalke 04 zich in de strijd mengt. De Duitse traditieclub, die dit seizoen degradeerde uit de Bundesliga, zou ook rond de 2 miljoen bieden. Het zal dus aan Sadick zijn om een keuze te maken tussen de twee clubs.

LEES OOK: 'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

Is Genk een betere keuze voor hem dan Schalke?

Meest recent

Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

23
23
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

8
8
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

37
37
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

94
94
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

61
61
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

122
122
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

127
127
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

414
414
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

69
69
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

168
168
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

174
174
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

205
205
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

158
158
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

356
356
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

411
411
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

104
104
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

315
315
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

320
320
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

240
240
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

303
303
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

268
268
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

137
137

Meer sportnieuws