'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

door
'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

Terwijl coach Vincent Kompany zijn manschappen momenteel naar de tweede plaatst probeert te leiden, wordt er bij RSC Anderlecht ook al richting komend seizoen gewerkt. Met Lior Refaelov wist Paars-Wit zelfs al een eerste aanwinst te strikken. Maar er mag nog veel meer versterking verwacht worden.

Zo kunnen de Brusselaars onder meer een linksback goed gebruiken. Kemar Lawrence staat volgens verschillende bronnen immers op punt om terug te keren naar de MLS en zou bij Toronto FC aan de slag gaan. Om de Jamaicaan te vervangen zou RSCA nu richting Argentinië lonken. Zo melden lokale bronnen dat de recordkampioen contact heeft opgenomen met de zaakwaarnemers van Gabriel Rojas.

Deze 23-jarige Argentijn verdedigt momenteel de kleuren van San Lorenzo, ex-club van onder meer Nicolas Frutos. Rojas is daar komende zomer einde contract en dus kan RSCA mogelijk een koopje doen. Een verlenging van zijn overeenkomst zou evenwel nog niet van de baan zijn, maar naar verluidt heeft een overgang naar Anderlecht de voorkeur.

UPDATE 23u30

Anderlecht zou mogelijk kunnen toeslaan met Gabriel Rojas, de 23-jarige linksachter van San Lorenzo. Dat wordt nu ook bevestigd door TNT Sports, maar zij komen wel met een bizarre twist. Zo stellen zij namelijk dat Paars-Wit een bod aan het voorbereiden is op de verdediger.

Vreemd, want zoals gezegd is Rojas einde contract en zou er in principe dus geen transfersom op tafel moeten worden gelegd. Het Argentijnse medium heeft het over een som van ongeveer 1,5 miljoen euro, wat toch ook niet min is.

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Vreemd?

Meest recent

Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

0
0
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

59
59
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

142
142
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

186
186
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

850
850
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

398
398
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

116
116
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

515
515
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

314
314
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

253
253
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

207
207
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

226
226
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

298
298
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

404
404
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

478
478
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

234
234
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

90
90
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

480
480
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

180
180
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

859
859
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

235
235
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1332
1332

Meer sportnieuws