'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

591 stemmen
'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

Terwijl coach Vincent Kompany zijn manschappen momenteel naar de tweede plaatst probeert te leiden, wordt er bij RSC Anderlecht ook al richting komend seizoen gewerkt. Met Lior Refaelov wist Paars-Wit zelfs al een eerste aanwinst te strikken. Maar er mag nog veel meer versterking verwacht worden.

Zo kunnen de Brusselaars onder meer een linksback goed gebruiken. Kemar Lawrence staat volgens verschillende bronnen immers op punt om terug te keren naar de MLS en zou bij Toronto FC aan de slag gaan. Om de Jamaicaan te vervangen zou RSCA nu richting Argentinië lonken. Zo melden lokale bronnen dat de recordkampioen contact heeft opgenomen met de zaakwaarnemers van Gabriel Rojas.

Deze 23-jarige Argentijn verdedigt momenteel de kleuren van San Lorenzo, ex-club van onder meer Nicolas Frutos. Rojas is daar komende zomer einde contract en dus kan RSCA mogelijk een koopje doen. Een verlenging van zijn overeenkomst zou evenwel nog niet van de baan zijn, maar naar verluidt heeft een overgang naar Anderlecht de voorkeur.

UPDATE 23u30

Anderlecht zou mogelijk kunnen toeslaan met Gabriel Rojas, de 23-jarige linksachter van San Lorenzo. Dat wordt nu ook bevestigd door TNT Sports, maar zij komen wel met een bizarre twist. Zo stellen zij namelijk dat Paars-Wit een bod aan het voorbereiden is op de verdediger.

Vreemd, want zoals gezegd is Rojas einde contract en zou er in principe dus geen transfersom op tafel moeten worden gelegd. Het Argentijnse medium heeft het over een som van ongeveer 1,5 miljoen euro, wat toch ook niet min is.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Vreemd?

Meest recent

Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

110
110
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

196
196
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

188
188
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

46
46
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

237
237
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

131
131
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

77
77
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

459
459
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

67
67
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

549
549
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

791
791
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

310
310
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

931
931
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

568
568
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

147
147
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

979
979
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

241
241
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

152
152
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

358
358
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

210
210
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

74
74
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

90
90
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

174
174

Meer sportnieuws