'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

door
'Bizar: Anderlecht wil betalen voor transfervrije speler'

Terwijl coach Vincent Kompany zijn manschappen momenteel naar de tweede plaatst probeert te leiden, wordt er bij RSC Anderlecht ook al richting komend seizoen gewerkt. Met Lior Refaelov wist Paars-Wit zelfs al een eerste aanwinst te strikken. Maar er mag nog veel meer versterking verwacht worden.

Zo kunnen de Brusselaars onder meer een linksback goed gebruiken. Kemar Lawrence staat volgens verschillende bronnen immers op punt om terug te keren naar de MLS en zou bij Toronto FC aan de slag gaan. Om de Jamaicaan te vervangen zou RSCA nu richting Argentinië lonken. Zo melden lokale bronnen dat de recordkampioen contact heeft opgenomen met de zaakwaarnemers van Gabriel Rojas.

Deze 23-jarige Argentijn verdedigt momenteel de kleuren van San Lorenzo, ex-club van onder meer Nicolas Frutos. Rojas is daar komende zomer einde contract en dus kan RSCA mogelijk een koopje doen. Een verlenging van zijn overeenkomst zou evenwel nog niet van de baan zijn, maar naar verluidt heeft een overgang naar Anderlecht de voorkeur.

UPDATE 23u30

Anderlecht zou mogelijk kunnen toeslaan met Gabriel Rojas, de 23-jarige linksachter van San Lorenzo. Dat wordt nu ook bevestigd door TNT Sports, maar zij komen wel met een bizarre twist. Zo stellen zij namelijk dat Paars-Wit een bod aan het voorbereiden is op de verdediger.

Vreemd, want zoals gezegd is Rojas einde contract en zou er in principe dus geen transfersom op tafel moeten worden gelegd. Het Argentijnse medium heeft het over een som van ongeveer 1,5 miljoen euro, wat toch ook niet min is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

Vreemd?

Meest recent

Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

132
132
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

204
204
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

18
18
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

41
41
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

67
67
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

642
642
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

72
72
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

83
83
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

307
307
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

79
79
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

817
817
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

252
252
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

377
377
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

44
44
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

157
157
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

235
235
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

64
64
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

123
123
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

560
560
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

95
95
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

37
37
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

225
225
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

61
61
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

170
170
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

204
204

Meer sportnieuws