'Anderlecht en Genk laten oog vallen op seizoensrevelatie'

door
'Anderlecht en Genk laten oog vallen op seizoensrevelatie'

Waasland-Beveren hoopt zich komend weekend te verzekeren van het behoud. Vervolgens wacht voor de club weer een drukke transferzomer. Zo moet WB onder meer op zoek naar een nieuwe spits, de kans dat Michael Frey op de Freethiel blijft is namelijk bijzonder klein.


Frey is eigendom van de Turkse topclub Fenerbahçe, maar Turkse media weten dat hij geen trek heeft in een terugkeer. De manager van de aanvaller hoopt met Fener een overeenkomst te vinden om zijn contract, dat nog één jaar doorloopt, in onderling overleg te verbreken. De kans is echter klein dat de Turken hun aanvaller gratis laten gaan. Doordat Frey dit seizoen 16 keer scoorde en 3 assists gaf bij Waasland-Beveren, zal er wellicht interesse zijn. Zo kan hij wel eens een goede aanwinst zijn voor heel wat Belgische clubs. Onder meer STVV werd al aan hem gelinkt.

UPDATE 06/05
De Zwitserse seizoensrevelatie gaat komende zomer dus op zoek naar een nieuwe club. Aan belangstelling alvast geen gebrek, ook niet vanuit België. Volgens het Turkse Sporx, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zijn immers ook RSC Anderlecht en KRC Genk gecharmeerd door de 26-jarige. Beide clubs moeten allicht op zoek naar een nieuwe spits gezien Lukas Nmecha en Paul Onuachu mogelijk andere oorden opzoeken. Al is het maar de vraag of Frey ook een niveautje hoger aankan. De vermeende interesse van beide topclubs mag voorlopig dus met een korrel zout genomen worden.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Denkt u dat Frey een geschikte speler is voor een Belgische topclub?

Meest recent

Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

4
4
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

33
33
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

123
123
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

33
33
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

112
112
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

51
51
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

71
71
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

512
512
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

125
125
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

232
232
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

119
119
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

582
582
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

246
246
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

155
155
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

188
188
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

284
284
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

220
220
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

380
380
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

266
266
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

515
515
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

157
157
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1019
1019
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

824
824
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81

Meer sportnieuws