'Anderlecht en Genk laten oog vallen op seizoensrevelatie'

609
'Anderlecht en Genk laten oog vallen op seizoensrevelatie'

Waasland-Beveren hoopt zich komend weekend te verzekeren van het behoud. Vervolgens wacht voor de club weer een drukke transferzomer. Zo moet WB onder meer op zoek naar een nieuwe spits, de kans dat Michael Frey op de Freethiel blijft is namelijk bijzonder klein.


Frey is eigendom van de Turkse topclub Fenerbahçe, maar Turkse media weten dat hij geen trek heeft in een terugkeer. De manager van de aanvaller hoopt met Fener een overeenkomst te vinden om zijn contract, dat nog één jaar doorloopt, in onderling overleg te verbreken. De kans is echter klein dat de Turken hun aanvaller gratis laten gaan. Doordat Frey dit seizoen 16 keer scoorde en 3 assists gaf bij Waasland-Beveren, zal er wellicht interesse zijn. Zo kan hij wel eens een goede aanwinst zijn voor heel wat Belgische clubs. Onder meer STVV werd al aan hem gelinkt.

UPDATE 06/05
De Zwitserse seizoensrevelatie gaat komende zomer dus op zoek naar een nieuwe club. Aan belangstelling alvast geen gebrek, ook niet vanuit België. Volgens het Turkse Sporx, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zijn immers ook RSC Anderlecht en KRC Genk gecharmeerd door de 26-jarige. Beide clubs moeten allicht op zoek naar een nieuwe spits gezien Lukas Nmecha en Paul Onuachu mogelijk andere oorden opzoeken. Al is het maar de vraag of Frey ook een niveautje hoger aankan. De vermeende interesse van beide topclubs mag voorlopig dus met een korrel zout genomen worden.

LEES OOK: Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Denkt u dat Frey een geschikte speler is voor een Belgische topclub?

Meest recent

Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

0
0
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

3
3
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

7
7
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

22
22
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

126
126
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

48
48
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

13
13
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

54
54
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

43
43
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

114
114
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

226
226
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

85
85
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

269
269
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

119
119
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

185
185
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

127
127

Meer sportnieuws