Evenepoel komt met heerlijke Lukaku-anekdote

door
Evenepoel komt met heerlijke Lukaku-anekdote

Er staat weer een erg interessant voetbalweekend voor de deur, maar de ogen van de sportliefhebber zijn toch ook op het wielerland gericht. Zaterdagmiddag gaat namelijk de Ronde van Italië van start. En vanuit Belgisch perspectief is het vooral uitkijken naar het grote wederoptreden van Remco Evenepoel.


Het goudhaantje van Deceuninck-Quickstep maakt eindelijk zijn comeback na zijn zware val in de Ronde van Lombardije van vorige zomer. Het is voorlopig koffiedik kijken hoe Evenepoel voor de dag zal komen na maanden zonder competitie. Maar aan charme heeft de voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht niet moeten inboeten. In aanloop naar La Grande Partenza sprak het wielerfenomeen de pers toe en kon hij de aanwezigen inpakken met enkele rake quotes. Gezien zijn voetbalverleden kreeg Evenepoel van enkele Italiaanse journalisten zelfs een vraag over zijn landgenoot Romelu Lukaku.

De Rode Duivel pakte vorig weekend nog de Italiaanse titel met Internazionale en ook daar mocht Evenepoel zijn mening over geven. "Ik zat bij Anderlecht toen Lukaku daar ook nog speelde. Hij zat weliswaar in de eerste ploeg, ik nog bij de jonkies. Er is ook een foto van ons samen. Ik was misschien net zo groot als zijn dijbeen. Maar ik ben blij dat hij de titel kon pakken met Inter. Eindelijk staat er in België nog eens een voetballer op de voorpagina in plaats van een wielrenner", werd het toptalent geciteerd door Corriere della Sera.

LEES OOK: Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Wat zou het liefst zien gebeuren?

Meest recent

Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

10
10
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

5
5
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

13
13
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

63
63
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

103
103
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

169
169
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

93
93
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

56
56
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

149
149
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

268
268
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

57
57
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

99
99
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

410
410
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

125
125
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

110
110
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

255
255
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

332
332
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

407
407
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

77
77
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

89
89
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

113
113
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

163
163
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

241
241
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

75
75
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

178
178

Meer sportnieuws