'Club bereidt miljoenenbod voor op eerste topaanwinst'

771 stemmen
'Club bereidt miljoenenbod voor op eerste topaanwinst'

Vermits huurling Tahith Chong teleurstelt als vervanger van de in januari vertrokken Krépin Diatta, gaat Club Brugge komende zomer ongetwijfeld weer op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. De voorbije maanden werd de koploper reeds nadrukkelijk gelinkt aan diverse targets. Al werd één naam het vaakst naar voor geschoven.


Dé prioriteit zou namelijk Christos Tzolis zijn, bij wie Blauw-Zwart in de winter al tevergeefs een poging gewaagd zou hebben. Toch heeft Vincent Mannaert de jacht op de 19-jarige Griek naar verluidt niet opgegeven, en wil hij straks dus opnieuw aankloppen bij PAOK. De kans dat Club aan het langste eind trekt, lijkt echter gering. Het toptalent zou intussen tenslotte ook op de lijst staan bij Europese topclubs als Manchester United en Borussia Dortmund, waardoor zijn vraagprijs naar verluidt werd opgetrokken tot een slordige 20 miljoen. Geen spek voor de Brugse bek.

UPDATE 05/05
Even leek Club Brugge geen kans meer te maken op de jonge international van Griekenland, maar Blauw-Zwart geeft blijkbaar niet zomaar op. Volgens Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sportime, zouden de Bruggelingen namelijk een nieuw voorstel op Tzolis voorbereiden. Over de precieze inhoud van het bod werden geen details gegeven, maar de Bruggelingen zullen sowieso miljoenen moeten dokken. Mogelijk kan de prijs wel gedrukt worden door Michael Krmencik in de deal op te nemen. Die wordt momenteel verhuurd aan PAOK en beide partijen lieten eerder al verstaan open te staan voor een verlengde samenwerking.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Club moet deze zomer sowieso een extra aanvaller aantrekken ...

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

44
44
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

98
98
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

130
130
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

137
137
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

12
12
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

89
89
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

118
118
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

585
585
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

178
178
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

369
369
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

334
334
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

815
815
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

533
533
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

747
747
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

866
866
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

384
384

Meer sportnieuws