'RSCA moet dokken doen voor verlengd verblijf Bruun Larsen'

door stemmen
'RSCA moet dokken doen voor verlengd verblijf Bruun Larsen'

RSC Anderlecht is goed aan de Champions' Play-Off begonnen en speelde zondag 2-2-gelijk op het veld van leider Club Brugge. Dat hadden de Brusselaars voor een groot deel te danken aan een verrassende uitblinker. Zo kroonde Jacob Bruun Larsen zich met een invalbeurt van dik een halfuur tot 'Man van de Match'.


De Deense aanvaller werd in de wintermercato met de nodige verwachtingen op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim, maar kan nu pas echt doorbreken. De straffe prestatie tegen Club biedt hem dan ook perspectief voor de komende wedstrijden. En wie weet zorgt het zelfs voor een verlengd verblijf in het Lotto Park. Volgens SudPresse overweegt Anderlecht nu toch om hem nog een jaartje langer te houden, zeker als hij in de komende duels blijft bevestigen. Al zal dat niet evident worden. Sowieso lijkt enkel een nieuwe huurbeurt financieel mogelijk, Bruun Larsen ligt nog tot medio 2024 vast bij Hoffenheim en zal te duur zijn om definitief over te nemen.

UPDATE 05/05
RSCA zou dus overwegen om Bruun Larsen nog een jaartje langer te houden. Bij La Dernière Heure polste men alvast bij zijn makelaar om te zien of dat mogelijk is. Hij wil op voorhand niets uitsluiten, maar benadrukt dat er pas na het seizoen beslissingen genomen zullen worden. Een nieuwe huurbeurt zou voor de betrokken partijen in ieder geval geen slecht scenario zijn. Maar dan zal Paars-Wit wel een flinke inspanning moeten doen. Momenteel betalen de Brusselaars slechts een fractie van zijn salaris. Indien de huurovereenkomst verlengd wordt, zal Hoffenheim ongetwijfeld eisen dat Anderlecht meer van het loon op zich neemt.

LEES OOK: Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Anderlecht moet Bruun Larsen een jaartje langer proberen houden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

345
345
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

21
21
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

39
39
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

99
99
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

130
130
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

103
103
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

191
191
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

209
209
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

156
156
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

136
136
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

512
512
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

730
730
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

414
414
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

218
218
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

420
420
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

103
103
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

309
309
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

435
435
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

445
445

Meer sportnieuws