'Interesse Lang neemt toe: Club kan enorme winst boeken'

door
'Interesse Lang neemt toe: Club kan enorme winst boeken'

Club Brugge raakte vorige zondag niet verder dan een gelijkspel tegen Anderlecht, maar Noa Lang toonde zich wel voor de zoveelste keer beslissend. De Nederlandse winger opende vroeg in de eerste helft de score met intussen al zijn vijftiende goal van het seizoen. Daarnaast liet hij ook nog eens acht assists optekenen in de Jupiler Pro League.


De voorbije maanden ontpopte Lang zich tot één van de absolute smaakmakers van de Jupiler Pro League en het lijkt voor Club straks een helse taak te worden om hem aan boord te houden. Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van AC Milan, maar ook vanuit de Premier League wordt er nu naar Lang gelonkt. Volgens The Telegraph heeft immers ook Leeds United zijn oog laten vallen op de vinnige flankaanvaller. Trainer Marcelo Bielsa wil voor volgend seizoen zijn aanval versterken en dacht daarvoor ook aan Ryan Kent, maar Rangers wil de Engelsman niet laten vertrekken. Daardoor komt Lang dus bovenaan het lijstje.

UPDATE 05/05
De interesse in Lang begint dus zienderogen toe te nemen, het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om het goudhaantje een jaar langer op Jan Breydel te houden. Maar moest het toch tot een vertrek komen zal Blauw-Zwart daar wel een smak geld tegenover willen. Zo maakt onder meer Eurosport gewag van minstens 20 miljoen pond, een kleine 24 miljoen euro. De Bruggelingen betaalden zelf zo'n 6 miljoen euro om Lang definitief over te nemen van Ajax. Ze zouden hun investering op enkele maanden tijd dus al kunnen verviervoudigen. En mogelijk gaat die prijs de komende weken nog meer omhoog indien de 21-jarige zijn statistieken blijft opkrikken in de PO's.

LEES OOK: Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach prompt naar de aartsrivaal ...

36
36
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

507
507
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

672
672
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

796
796
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1123
1123
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1426
1426
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

954
954
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

19
19
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

886
886
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

202
202
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

149
149
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

80
80
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

151
151
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

204
204
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

67
67
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

334
334
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

54
54
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

171
171
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

300
300
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

143
143
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

162
162
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

273
273
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

112
112
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

573
573

Meer sportnieuws