'Interesse Lang neemt toe: Club kan enorme winst boeken'

door
'Interesse Lang neemt toe: Club kan enorme winst boeken'

Club Brugge raakte vorige zondag niet verder dan een gelijkspel tegen Anderlecht, maar Noa Lang toonde zich wel voor de zoveelste keer beslissend. De Nederlandse winger opende vroeg in de eerste helft de score met intussen al zijn vijftiende goal van het seizoen. Daarnaast liet hij ook nog eens acht assists optekenen in de Jupiler Pro League.


De voorbije maanden ontpopte Lang zich tot één van de absolute smaakmakers van de Jupiler Pro League en het lijkt voor Club straks een helse taak te worden om hem aan boord te houden. Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van AC Milan, maar ook vanuit de Premier League wordt er nu naar Lang gelonkt. Volgens The Telegraph heeft immers ook Leeds United zijn oog laten vallen op de vinnige flankaanvaller. Trainer Marcelo Bielsa wil voor volgend seizoen zijn aanval versterken en dacht daarvoor ook aan Ryan Kent, maar Rangers wil de Engelsman niet laten vertrekken. Daardoor komt Lang dus bovenaan het lijstje.

UPDATE 05/05
De interesse in Lang begint dus zienderogen toe te nemen, het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om het goudhaantje een jaar langer op Jan Breydel te houden. Maar moest het toch tot een vertrek komen zal Blauw-Zwart daar wel een smak geld tegenover willen. Zo maakt onder meer Eurosport gewag van minstens 20 miljoen pond, een kleine 24 miljoen euro. De Bruggelingen betaalden zelf zo'n 6 miljoen euro om Lang definitief over te nemen van Ajax. Ze zouden hun investering op enkele maanden tijd dus al kunnen verviervoudigen. En mogelijk gaat die prijs de komende weken nog meer omhoog indien de 21-jarige zijn statistieken blijft opkrikken in de PO's.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

72
72
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

155
155
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

28
28
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

47
47
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

129
129
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

46
46
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

49
49
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

245
245
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

141
141
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

47
47
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

124
124
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

157
157
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

72
72
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

119
119
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

108
108
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

100
100
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

189
189
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

145
145
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

231
231
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

105
105
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

746
746
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

117
117
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

1174
1174

Meer sportnieuws