Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

538 stemmen
Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

Internazionale kroonde zich gisteren tot Italiaans landskampioen. Voor het eerst in tien jaar veroverden de Nerazzurri – onder impuls van Romelu Lukaku – de Scudetto. Big Rom kon daags na de viering zijn enthousiasme dan ook amper bedwingen.

In een opvallende tweet deelde Lukaku een prikje uit richting Ibrahimovic. “De echte God heeft de koning gekroond. Buig nu maar. Ik ben de koning van Milaan”, aldus Big Rom op de sociale media. Met zijn verwijzing naar ‘God’ en de ‘koning van Milaan’ staat het vast dat de Rode Duivel verwijst naar Zlatan Ibrahimovic.

De Zweed noemt zichzelf namelijk al jaren de ‘God van Milaan’. Of het ooit nog goed komt tussen Lukaku en Ibrahimovic is nog maar de vraag. Beide aanvallers vochten dit seizoen als eens een robbertje uit tijdens de stadsderby, en Lukaku lijkt de woorden van de Zweed nog niet vergeten te zijn.

UPDATE 04/05

De vete tussen Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic wil dus maar niet gaan liggen. In dit geval was het Big Rom die middels onderstaande Tweet de bal terug aan het rollen bracht. Het is momenteel nog afwachten naar de reactie van Zlatan Ibrahimovic, waar Wesley Sonck in Extra Time al over zei dat die er sowieso zal komen.

Evenwel gooit ook de Italiaanse media graag nog wat olie op het vuur. Zo prijkt Lukaku vandaag op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport, met de verwijzing naar de veelbesproken Tweet: “Ik ben de Koning”, klinkt het namelijk naar de woorden van de Rode Duivel, die het relletje dus nieuw leven lijkt ingeblazen te hebben.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Onnodig van Lukaku?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

12
12
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

116
116
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

23
23
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

18
18
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

46
46
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

82
82
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

169
169
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

666
666
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

120
120
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

211
211
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

166
166
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

153
153
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

46
46
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

176
176
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

512
512
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

252
252
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

236
236
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

473
473
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws