Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

538 stemmen
Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

Internazionale kroonde zich gisteren tot Italiaans landskampioen. Voor het eerst in tien jaar veroverden de Nerazzurri – onder impuls van Romelu Lukaku – de Scudetto. Big Rom kon daags na de viering zijn enthousiasme dan ook amper bedwingen.

In een opvallende tweet deelde Lukaku een prikje uit richting Ibrahimovic. “De echte God heeft de koning gekroond. Buig nu maar. Ik ben de koning van Milaan”, aldus Big Rom op de sociale media. Met zijn verwijzing naar ‘God’ en de ‘koning van Milaan’ staat het vast dat de Rode Duivel verwijst naar Zlatan Ibrahimovic.

De Zweed noemt zichzelf namelijk al jaren de ‘God van Milaan’. Of het ooit nog goed komt tussen Lukaku en Ibrahimovic is nog maar de vraag. Beide aanvallers vochten dit seizoen als eens een robbertje uit tijdens de stadsderby, en Lukaku lijkt de woorden van de Zweed nog niet vergeten te zijn.

UPDATE 04/05

De vete tussen Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic wil dus maar niet gaan liggen. In dit geval was het Big Rom die middels onderstaande Tweet de bal terug aan het rollen bracht. Het is momenteel nog afwachten naar de reactie van Zlatan Ibrahimovic, waar Wesley Sonck in Extra Time al over zei dat die er sowieso zal komen.

Evenwel gooit ook de Italiaanse media graag nog wat olie op het vuur. Zo prijkt Lukaku vandaag op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport, met de verwijzing naar de veelbesproken Tweet: “Ik ben de Koning”, klinkt het namelijk naar de woorden van de Rode Duivel, die het relletje dus nieuw leven lijkt ingeblazen te hebben.

LEES OOK: Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

Onnodig van Lukaku?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

17
17
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

30
30
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

84
84
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

268
268
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

290
290
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

372
372
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1034
1034
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

108
108
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

406
406
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

152
152
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

171
171
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws