Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

538
Vete tussen Lukaku en Zlatan krijgt nieuwe wending

Internazionale kroonde zich gisteren tot Italiaans landskampioen. Voor het eerst in tien jaar veroverden de Nerazzurri – onder impuls van Romelu Lukaku – de Scudetto. Big Rom kon daags na de viering zijn enthousiasme dan ook amper bedwingen.

In een opvallende tweet deelde Lukaku een prikje uit richting Ibrahimovic. “De echte God heeft de koning gekroond. Buig nu maar. Ik ben de koning van Milaan”, aldus Big Rom op de sociale media. Met zijn verwijzing naar ‘God’ en de ‘koning van Milaan’ staat het vast dat de Rode Duivel verwijst naar Zlatan Ibrahimovic.

De Zweed noemt zichzelf namelijk al jaren de ‘God van Milaan’. Of het ooit nog goed komt tussen Lukaku en Ibrahimovic is nog maar de vraag. Beide aanvallers vochten dit seizoen als eens een robbertje uit tijdens de stadsderby, en Lukaku lijkt de woorden van de Zweed nog niet vergeten te zijn.

UPDATE 04/05

De vete tussen Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic wil dus maar niet gaan liggen. In dit geval was het Big Rom die middels onderstaande Tweet de bal terug aan het rollen bracht. Het is momenteel nog afwachten naar de reactie van Zlatan Ibrahimovic, waar Wesley Sonck in Extra Time al over zei dat die er sowieso zal komen.

Evenwel gooit ook de Italiaanse media graag nog wat olie op het vuur. Zo prijkt Lukaku vandaag op de voorpagina van La Gazzetta dello Sport, met de verwijzing naar de veelbesproken Tweet: “Ik ben de Koning”, klinkt het namelijk naar de woorden van de Rode Duivel, die het relletje dus nieuw leven lijkt ingeblazen te hebben.

LEES OOK: Vier jaar geleden de RSCA-ster tegen Lyon: nu actief in Serie A

Onnodig van Lukaku?

Meest recent

Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

13
13
Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

38
38
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

77
77
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

196
196
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

192
192
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

35
35
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

236
236
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

277
277
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

84
84
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

101
101
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

328
328
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

182
182
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

107
107
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

425
425
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

221
221
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

251
251
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

219
219
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

628
628
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

94
94
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

666
666

Meer sportnieuws