Clement krijgt volle lading: "Zijn interview baart zorgen"

door
Clement krijgt volle lading:

Club Brugge heeft niet bepaald een ijzersterke indruk achtergelaten in zijn openingswedstrijd van de Play-Off-campagne. De leider speelde zondagavond 2-2-gelijk tegen Anderlecht en bleef grotendeels onder het gewenste niveau. Al had dat ook met enkele ingrepen van coach Philippe Clement te maken.


De trainer maakte immers een aantal bedenkelijke keuzes in zijn basisploeg. Zo schoof hij Odilon Kossounou plots door naar het middenveld ten koste van Mats Rits en bracht hij Matej Mitrovic achterin aan de aftrap. Beide spelers lieten echter een behoorlijk povere indruk achter. Daarnaast ging hij weer met drie centrale verdedigers spelen, waardoor Charles De Ketelaere een volledige flank voor zijn rekening moest nemen. De jonkie deed het zeker niet slecht, maar zijn positiewissel kwam het aanvallende spel ook niet echt ten goede.

Analist Nordin Jbari kon zich dan ook niet vinden in de ingrepen van Clement. Zo toonde de oud-speler zich erg scherp bij La Tribune. "Het interview met Clement baart me zorgen. Hij zei dat zijn ploeg het verdiende om te winnen, maar hij maakte zelf enorme fouten. Hij moet zichzelf ook in vraag stellen, want Club kan het zich niet permitteren om op deze manier kampioen te spelen. Ze hebben fantastische maanden achter de rug, nu moeten ze er ook staan in de PO's. Ik denk dat het een soort van superioriteitscomplex is. Het is ook niet de eerste keer. Hij moet gewoon een normale structuur vasthouden", aldus Jbari.

LEES OOK: Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Clement maakte het soms zelf te ingewikkeld ...

Meest recent

'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

1
1
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

29
29
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

18
18
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

68
68
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

104
104
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

134
134
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

160
160
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

188
188
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

318
318
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

154
154
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

87
87
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

526
526
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

734
734
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

535
535
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

78
78
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

165
165
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

409
409
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

213
213
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

716
716
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

586
586
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

318
318

Meer sportnieuws