'Alle lichten op groen voor megabod op kampioen Lukaku'

531 stemmen
'Alle lichten op groen voor megabod op kampioen Lukaku'

Hij heeft er elf jaar op moeten wachten, maar Romelu Lukaku mocht afgelopen weekend een tweede landstitel aan zijn palmares toevoegen. Nadat hij in 2010 kampioen werd met RSC Anderlecht, vierde hij dit keer de Scudetto met Internazionale Milano. En zijn aandeel in die titel was aanzienlijk.


Komend seizoen wil Internazionale het succes doortrekken ook in de Champions League. En de kans is reëel dat dit mét Lukaku zal zijn. De spits wordt al wekenlang aan een vertrek gelinkt, vooral ex-club Chelsea FC zou stevig aan zijn mouw trekken. Maar volgens transferexpert Fabrizio Romano heeft onze landgenoot al lang zijn beslissing genomen. Zo zou hij komende zomer niet van plan zijn om ergens anders heen te gaan. Al betekenen dat wel geen garanties. Inter kampt immers met financiële problemen en daardoor is de club mogelijk genoodzaakt om toch enkele sterkhouders, waaronder Lukaku, te verkopen.

UPDATE 04/05
Een verlengd verblijf in Milaan geniet dus de voorkeur van Lukaku. Maar de economische realiteit beslist daar mogelijk anders over. Omdat de Chinese investeringsmaatschappij achter de club in de problemen zit, zou het wel eens tot een leegloop kunnen leiden bij de Italiaanse kampioen. Bovendien zou Chelsea al klaar staan om toe te slaan. Zo meldt The Daily Star dat de steenrijke eigenaar Roman Abramovich inmiddels het licht op groen heeft gezet voor een miljoenenbod op de de Rode Duivel. Om welke bedrag het precies gaat is voorlopig niet bekend. Bovengenoemde bron stelt echter dat het snel over 100 miljoen euro of meer kan gaan.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Lukaku speelt volgend seizoen terug bij Chelsea ...

Meest recent

'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

200
200
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

19
19
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

56
56
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

52
52
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

66
66
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

269
269
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

51
51
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

314
314
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

542
542
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

211
211
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

271
271
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

86
86
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

818
818
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

455
455
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

136
136
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

425
425
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

538
538
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

76
76
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

202
202
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

469
469
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

466
466
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

249
249

Meer sportnieuws