'Anderlecht kent vraagprijs voor nieuwe verdediger'

door
'Anderlecht kent vraagprijs voor nieuwe verdediger'

Anderlecht verzekerde zich al van een Europees ticket voor volgend seizoen, door zich te plaatsen voor Play-Off I en dankzij de bekerwinst van KRC Genk. De komende weken zal duidelijk worden of dat een ticket zal zijn voor de Champions League, Europa League of Conference League. Hoe dan ook is sportief directeur Peter Verbeke achter de schermen al bezig met het samenstellen van de kern voor volgend seizoen.

De voorbije namen kwamen al de namen van enkele potentiële doelwitten naar buiten. Vanuit Zweden klinkt het nu dat Paars-Wit ook zijn oog laten vallen heeft op Alexander Jallow. De 23-jarige rechtsachter van IFK Göteborg staat ook in de belangstelling van Sampdoria en Torino, maar Anderlecht zou het meest concreet zijn en al een bod voorbereiden.

Jallow speelt sinds januari 2020 voor Göteborg en was in het huidige seizoen, dat in Zweden nog maar pas begonnen is, tot dusver goed voor één goal en twee assists in zes wedstrijden. De Zweedse belofteninternational heeft volgens Transfermarkt momenteel een marktwaarde van 700.000 euro, dus hij past zeker in het budget van Anderlecht. Jallow ligt in Göteborg nog onder contract tot eind 2023.

UPDATE 03/05
Tegenover Göteborgs-Posten bevestigt Martin Dahlin, de makelaar van Jallow, dat er veel interesse is. "Maar op specifieke clubs wil ik niet ingaan", voegt hij er wel aan toe. Een gelijkaardig geluid klinkt ook bij diens club IFK Göteborg. "We weten dat er interesse is gezien zijn ontwikkeling. Maar zolang er niets concreet is, valt daar verder niets aan toe te voegen", aldus sportief directeur Pontus Farnerud bij Aftonbladet.

Dat medium weet wel al hoeveel Anderlecht zal moeten neertellen als het Jallow aan boord wil halen. Göteborg zou namelijk mikken op een transfersom tussen de 800.000 en 1 miljoen euro. Daarmee lijkt de Zweed zeker een haalbaar target te zijn voor Paars-Wit.

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Moet Anderlecht voor die prijs doordrukken?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

13
13
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

56
56
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

162
162
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

125
125
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

418
418
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

275
275
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

155
155
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

23
23
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

410
410
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

280
280
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1152
1152
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

388
388
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

358
358
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

344
344
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

276
276
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

464
464
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

339
339
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

379
379
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3042
3042
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

743
743
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

462
462
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

344
344
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

234
234

Meer sportnieuws