Steunpilaar eerlijk: "Club had schrik om te spelen"

door
Steunpilaar eerlijk:

Club Brugge blijft ook bij de start van de Play-Offs op zoek naar zijn beste vorm. Zondag tegen RSC Anderlecht kwam de leider opnieuw redelijk matig voor de dag en moest het uiteindelijk nog tevreden zijn met een 2-2-gelijkspel. Het indrukwekkende Blauw-Zwart van bij de start van het kalenderjaar blijft voorlopig zoek.


Het was zeker niet allemaal kommer en kwel bij de Bruggelingen, met een beetje geluk zorgde Bas Dost in de slotseconden zelfs nog voor de 3-2. Maar over het algemeen bracht de leider toch weer te weinig. Dat gaf steunpilaar Brandon Mechele achteraf ook eerlijk toe. "Club had schrik om te spelen, we namen weinig risico’s en we speelden te weinig vooruit. Anderlecht bracht ons in de problemen met veel en hoge pressing. Tijdens de rust pepten we ons in de kleedkamer op dat we niets te verliezen hebben. We speelden dan wel iets beter in de tweede helft, maar het was niet het beste Club dat je te zien kreeg", werd de verdediger geciteerd op de webstek van zijn werkgever.

In ieder geval kan Club niet te lang blijven stilstaan bij dit puntenverlies. Komende vrijdag wacht immers een bezoek aan KRC Genk, dat inmiddels is opgeklommen naar de tweede plaats. Als Blauw-Zwart in de Luminus Arena verliest, krimpt de kloof tot slechts vijf punten met nog vier wedstrijden te gaan. Maar indien de Bruggelingen in Limburg met de drie punten aan de haal gaan, zouden ze in het beste scenario al op speeldag drie kampioen kunnen worden. Kortom: er blijft één en ander mogelijk, maar de Bruggelingen hoeven zich (nog) geen zorgen te maken.

LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Club moet in Genk vol voor de zege gaan ...

Meest recent

Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

1
1
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

140
140
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

58
58
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

16
16
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

102
102
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

59
59
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

593
593
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

41
41
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

226
226
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

347
347
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

282
282
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

150
150
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

408
408
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

247
247
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

75
75
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

353
353
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

169
169
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

433
433
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

271
271
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

246
246
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

544
544
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

202
202
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

424
424

Meer sportnieuws