Steunpilaar eerlijk: "Club had schrik om te spelen"

631 stemmen
Steunpilaar eerlijk:

Club Brugge blijft ook bij de start van de Play-Offs op zoek naar zijn beste vorm. Zondag tegen RSC Anderlecht kwam de leider opnieuw redelijk matig voor de dag en moest het uiteindelijk nog tevreden zijn met een 2-2-gelijkspel. Het indrukwekkende Blauw-Zwart van bij de start van het kalenderjaar blijft voorlopig zoek.


Het was zeker niet allemaal kommer en kwel bij de Bruggelingen, met een beetje geluk zorgde Bas Dost in de slotseconden zelfs nog voor de 3-2. Maar over het algemeen bracht de leider toch weer te weinig. Dat gaf steunpilaar Brandon Mechele achteraf ook eerlijk toe. "Club had schrik om te spelen, we namen weinig risico’s en we speelden te weinig vooruit. Anderlecht bracht ons in de problemen met veel en hoge pressing. Tijdens de rust pepten we ons in de kleedkamer op dat we niets te verliezen hebben. We speelden dan wel iets beter in de tweede helft, maar het was niet het beste Club dat je te zien kreeg", werd de verdediger geciteerd op de webstek van zijn werkgever.

In ieder geval kan Club niet te lang blijven stilstaan bij dit puntenverlies. Komende vrijdag wacht immers een bezoek aan KRC Genk, dat inmiddels is opgeklommen naar de tweede plaats. Als Blauw-Zwart in de Luminus Arena verliest, krimpt de kloof tot slechts vijf punten met nog vier wedstrijden te gaan. Maar indien de Bruggelingen in Limburg met de drie punten aan de haal gaan, zouden ze in het beste scenario al op speeldag drie kampioen kunnen worden. Kortom: er blijft één en ander mogelijk, maar de Bruggelingen hoeven zich (nog) geen zorgen te maken.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

Club moet in Genk vol voor de zege gaan ...

Meest recent

Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

0
0
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

43
43
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

117
117
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

49
49
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

53
53
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

178
178
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

15
15
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

429
429
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

364
364
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

60
60
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

350
350
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

365
365
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

177
177
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

197
197
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

398
398
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

553
553
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

149
149
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

329
329
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

103
103
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

714
714
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

139
139
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

406
406
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

57
57
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

97
97

Meer sportnieuws