Steunpilaar eerlijk: "Club had schrik om te spelen"

door
Steunpilaar eerlijk:

Club Brugge blijft ook bij de start van de Play-Offs op zoek naar zijn beste vorm. Zondag tegen RSC Anderlecht kwam de leider opnieuw redelijk matig voor de dag en moest het uiteindelijk nog tevreden zijn met een 2-2-gelijkspel. Het indrukwekkende Blauw-Zwart van bij de start van het kalenderjaar blijft voorlopig zoek.


Het was zeker niet allemaal kommer en kwel bij de Bruggelingen, met een beetje geluk zorgde Bas Dost in de slotseconden zelfs nog voor de 3-2. Maar over het algemeen bracht de leider toch weer te weinig. Dat gaf steunpilaar Brandon Mechele achteraf ook eerlijk toe. "Club had schrik om te spelen, we namen weinig risico’s en we speelden te weinig vooruit. Anderlecht bracht ons in de problemen met veel en hoge pressing. Tijdens de rust pepten we ons in de kleedkamer op dat we niets te verliezen hebben. We speelden dan wel iets beter in de tweede helft, maar het was niet het beste Club dat je te zien kreeg", werd de verdediger geciteerd op de webstek van zijn werkgever.

In ieder geval kan Club niet te lang blijven stilstaan bij dit puntenverlies. Komende vrijdag wacht immers een bezoek aan KRC Genk, dat inmiddels is opgeklommen naar de tweede plaats. Als Blauw-Zwart in de Luminus Arena verliest, krimpt de kloof tot slechts vijf punten met nog vier wedstrijden te gaan. Maar indien de Bruggelingen in Limburg met de drie punten aan de haal gaan, zouden ze in het beste scenario al op speeldag drie kampioen kunnen worden. Kortom: er blijft één en ander mogelijk, maar de Bruggelingen hoeven zich (nog) geen zorgen te maken.

LEES OOK: Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Club moet in Genk vol voor de zege gaan ...

Meest recent

De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

0
0
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

32
32
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

169
169
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

75
75
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

104
104
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

163
163
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

423
423
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

198
198
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

244
244
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

268
268
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

333
333
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

231
231
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

88
88
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

701
701
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

166
166
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

531
531
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

165
165
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

314
314
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

175
175
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

176
176
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

397
397
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

592
592
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

129
129
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

737
737
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

342
342

Meer sportnieuws