'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

door
'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

Real Madrid mag nog dromen van de finale van de Champions League, maar het zal deze week dan wel moeten scoren op het veld van Chelsea in de terugmatch van zijn halve finale. De Koninklijke is intussen ook al volop bezig met volgend seizoen en al heel wat namen zoemen rond in het Bernabeu. De eerste grote aanwinst lijkt binnen enkele weken voorgesteld te zullen worden.


Volgens de bekende journalist Fabrizio Romano zal David Alaba immers zijn handtekening zetten bij Real zodra het seizoen voorbij is. Zowel zijn huidige club Bayern München (waar de Oostenrijker op transfervrije basis vertrekt) als Real spelen hun laatste competitiewedstrijd op 22 mei, al kan Real dus ook nog op 28 mei de finale van de Champions League spelen. Alaba zou tekenen tot 2026 en jaarlijks 12 miljoen euro netto gaan opstrijken. De polyvalente verdediger/middenvelder zou al sinds januari een persoonlijk akkoord hebben met Real.

UPDATE 03/05
Met Alaba lijkt Real dus een eerste grote aanwinst beet te hebben, maar de Koninklijke wil nog meer kwaliteit aan de defensie toevoegen. Zeker omdat aanvoerder Sergio Ramos zijn contract nog steeds niet verlengde en ook Raphael Varane mogelijk andere oorden opzoekt. Volgens het doorgaans betrouwbare L'Equipe mikt Real alvast hoog voor vervanging van dit duo. Zo zou niemand minder dan Marquinhos in beeld zijn. De Braziliaan is al jaren een vaste steunpilaar bij PSG en heeft daar ook nog een contract tot medio 2024. De Madrilenen zullen dus overtuigend uit de hoek moeten komen om hem los te wringen.

LEES OOK: 'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Wie vindt u momenteel de beste verdediger?

Meest recent

KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

10
10
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

49
49
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

117
117
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

157
157
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

457
457
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

54
54
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

207
207
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

38
38
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

86
86
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

117
117
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

167
167
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

533
533
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

309
309
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

203
203
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

414
414
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

276
276
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

268
268
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

269
269
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

630
630
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

190
190
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

133
133
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

35
35
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166

Meer sportnieuws