'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

door
'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

Real Madrid mag nog dromen van de finale van de Champions League, maar het zal deze week dan wel moeten scoren op het veld van Chelsea in de terugmatch van zijn halve finale. De Koninklijke is intussen ook al volop bezig met volgend seizoen en al heel wat namen zoemen rond in het Bernabeu. De eerste grote aanwinst lijkt binnen enkele weken voorgesteld te zullen worden.


Volgens de bekende journalist Fabrizio Romano zal David Alaba immers zijn handtekening zetten bij Real zodra het seizoen voorbij is. Zowel zijn huidige club Bayern München (waar de Oostenrijker op transfervrije basis vertrekt) als Real spelen hun laatste competitiewedstrijd op 22 mei, al kan Real dus ook nog op 28 mei de finale van de Champions League spelen. Alaba zou tekenen tot 2026 en jaarlijks 12 miljoen euro netto gaan opstrijken. De polyvalente verdediger/middenvelder zou al sinds januari een persoonlijk akkoord hebben met Real.

UPDATE 03/05
Met Alaba lijkt Real dus een eerste grote aanwinst beet te hebben, maar de Koninklijke wil nog meer kwaliteit aan de defensie toevoegen. Zeker omdat aanvoerder Sergio Ramos zijn contract nog steeds niet verlengde en ook Raphael Varane mogelijk andere oorden opzoekt. Volgens het doorgaans betrouwbare L'Equipe mikt Real alvast hoog voor vervanging van dit duo. Zo zou niemand minder dan Marquinhos in beeld zijn. De Braziliaan is al jaren een vaste steunpilaar bij PSG en heeft daar ook nog een contract tot medio 2024. De Madrilenen zullen dus overtuigend uit de hoek moeten komen om hem los te wringen.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Wie vindt u momenteel de beste verdediger?

Meest recent

Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

0
0
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

51
51
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

24
24
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

81
81
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

63
63
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

67
67
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

98
98
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

48
48
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

14
14
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

41
41
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

17
17
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

154
154
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

135
135
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

84
84
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

151
151
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

281
281
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

259
259
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

64
64
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

122
122
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

223
223
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

140
140
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

198
198
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

195
195
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

431
431
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

370
370

Meer sportnieuws