'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

345
'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

Real Madrid mag nog dromen van de finale van de Champions League, maar het zal deze week dan wel moeten scoren op het veld van Chelsea in de terugmatch van zijn halve finale. De Koninklijke is intussen ook al volop bezig met volgend seizoen en al heel wat namen zoemen rond in het Bernabeu. De eerste grote aanwinst lijkt binnen enkele weken voorgesteld te zullen worden.


Volgens de bekende journalist Fabrizio Romano zal David Alaba immers zijn handtekening zetten bij Real zodra het seizoen voorbij is. Zowel zijn huidige club Bayern München (waar de Oostenrijker op transfervrije basis vertrekt) als Real spelen hun laatste competitiewedstrijd op 22 mei, al kan Real dus ook nog op 28 mei de finale van de Champions League spelen. Alaba zou tekenen tot 2026 en jaarlijks 12 miljoen euro netto gaan opstrijken. De polyvalente verdediger/middenvelder zou al sinds januari een persoonlijk akkoord hebben met Real.

UPDATE 03/05
Met Alaba lijkt Real dus een eerste grote aanwinst beet te hebben, maar de Koninklijke wil nog meer kwaliteit aan de defensie toevoegen. Zeker omdat aanvoerder Sergio Ramos zijn contract nog steeds niet verlengde en ook Raphael Varane mogelijk andere oorden opzoekt. Volgens het doorgaans betrouwbare L'Equipe mikt Real alvast hoog voor vervanging van dit duo. Zo zou niemand minder dan Marquinhos in beeld zijn. De Braziliaan is al jaren een vaste steunpilaar bij PSG en heeft daar ook nog een contract tot medio 2024. De Madrilenen zullen dus overtuigend uit de hoek moeten komen om hem los te wringen.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Wie vindt u momenteel de beste verdediger?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

15
15
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

0
0
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

7
7
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

34
34
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

78
78
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

175
175
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

339
339
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

210
210
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

222
222
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

52
52
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

277
277
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

125
125
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

40
40
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws