'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

door
'Real gaat na Alaba voor tweede defensieve knaltransfer'

Real Madrid mag nog dromen van de finale van de Champions League, maar het zal deze week dan wel moeten scoren op het veld van Chelsea in de terugmatch van zijn halve finale. De Koninklijke is intussen ook al volop bezig met volgend seizoen en al heel wat namen zoemen rond in het Bernabeu. De eerste grote aanwinst lijkt binnen enkele weken voorgesteld te zullen worden.


Volgens de bekende journalist Fabrizio Romano zal David Alaba immers zijn handtekening zetten bij Real zodra het seizoen voorbij is. Zowel zijn huidige club Bayern München (waar de Oostenrijker op transfervrije basis vertrekt) als Real spelen hun laatste competitiewedstrijd op 22 mei, al kan Real dus ook nog op 28 mei de finale van de Champions League spelen. Alaba zou tekenen tot 2026 en jaarlijks 12 miljoen euro netto gaan opstrijken. De polyvalente verdediger/middenvelder zou al sinds januari een persoonlijk akkoord hebben met Real.

UPDATE 03/05
Met Alaba lijkt Real dus een eerste grote aanwinst beet te hebben, maar de Koninklijke wil nog meer kwaliteit aan de defensie toevoegen. Zeker omdat aanvoerder Sergio Ramos zijn contract nog steeds niet verlengde en ook Raphael Varane mogelijk andere oorden opzoekt. Volgens het doorgaans betrouwbare L'Equipe mikt Real alvast hoog voor vervanging van dit duo. Zo zou niemand minder dan Marquinhos in beeld zijn. De Braziliaan is al jaren een vaste steunpilaar bij PSG en heeft daar ook nog een contract tot medio 2024. De Madrilenen zullen dus overtuigend uit de hoek moeten komen om hem los te wringen.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Wie vindt u momenteel de beste verdediger?

Meest recent

Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

0
0
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

71
71
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

50
50
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

24
24
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

162
162
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

7
7
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

82
82
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

397
397
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

52
52
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

72
72
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

218
218
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

162
162
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

134
134
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

173
173
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

286
286
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

287
287
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

81
81
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

38
38
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

185
185
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

458
458
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

360
360
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

248
248
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

297
297

Meer sportnieuws