De 11 namen: Kums blijft op de bank, Druijf start bij KVM

door
De 11 namen: Kums blijft op de bank, Druijf start bij KVM

De eerste wedstrijd in de Europe Play-Off heeft meteen spektakel opgeleverd, zo won KV Oostende zaterdag met 6-2 van Standard. Het wordt voor AA Gent en KV Mechelen dus moeilijk om nog meer te scoren in hun onderlinge duel, al belooft ook dat een interessante partij te worden. Scheidsrechter Nathan Verboomen fluit de match in de Ghelamco Arena om 16u op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. Bij de Buffalo's kan Hein Vanhaezebrouck nog steeds geen beroep doen op Nurio Fortuna, achterin houdt hij dus vast aan het trio Ngadeu-Godeau-Hanche Olsen. Ook op het middenveld en voorin kiest de trainer voor dezelfde namen als tegen Zulte Waregem. Sven Kums, Laurent Depoitre en Nicklas Dorsch starten dus op de bank.

Bij Malinwa begint Steven Defour als basisspeler aan zijn afscheidstournee binnen het profvoetbal. Hij krijgt op het middenveld het gezelschap van Geoffry Hairemans en Rob Schoofs. Voorin behoudt Ferdy Druijf de voorkeur op Igor De Camargo. Daarnaast is het bij KVM uitkijken naar Nikola Storm. Die is met vier goals in zijn laatste twee wedstrijden in uitstekende doen en verlengde onlangs nog zijn contract tot medio 2026.

LEES OOK: STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Wie wint?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

17
17
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

27
27
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

45
45
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

196
196
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

152
152
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

194
194
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

197
197
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

69
69
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

791
791
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

494
494
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

178
178
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

177
177
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

366
366
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

303
303
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

288
288
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

230
230

Meer sportnieuws