TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer CDK, Engels wordt zomerkoopje'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer CDK, Engels wordt zomerkoopje'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere heeft zich bij Club Brugge in de kijker gespeeld. Zo maakte Gazzetta dello Sport vrijdag bekend dat SSC Napoli een bod van 10 miljoen euro heeft voorbereid op de polyvalente aanvaller. Maar volgens transferkenner Ciro Venerato gaat die transfer er niet van komen. "Deze jongen is voorbestemd voor het buitenland. Maar hij zal het Napoli-shirt niet aantrekken, hij gaat op termijn naar een andere Europese topclub", werd Venerato geciteerd bij Casanapoli.

En de JPL blijft blijkbaar erg populair in Italië. Volgens Tuttomercatoweb heeft de tweedeklasser Venezia zijn zinnen gezet op Daan Heymans. De middenvelder van Waasland-Beveren was dit seizoen al goed voor 8 goals en 4 assists. Venezia duwt door en wil hem weldra vastleggen. Arthur Theate geniet weer concrete interesse van Bologna. De verdediger van KV Oostende zou wel de nodige miljoenen moeten kosten.

Het heeft er alle schijn van dat OH Leuven deze zomer afscheid zal moeten nemen van Thomas Henry. Zo meldt het Franse Jeunes Footeux dat een negental clubs hun vizier op de Leuvense topschutter hebben gericht. Vanuit zijn geboorteland zouden onder meer Angers, Stade Reims en Montpellier hun zinnen hebben gezet op de 26-jarige spits. Ook Brighton, Mainz 05, Werder Bremen, Udinese, Genoa en Celta de Vigo zouden erg gecharmeerd zijn.

In Het Belang van Limburg bevestigt CEO Takayuki Tateishi nog eens dat de kans zeer groot is dat Yuma Suzuki zal vertrekken bij STVV en dat er clubs uit binnen- en buitenland informeren naar zijn diensten. Onder meer AA Gent, Hertha BSC en enkele clubs uit de Ligue 1 worden genoemd. STVV zou zo'n 4 miljoen euro willen vangen.

BUITENLAND
Aston Villa doet het dit seizoen meer dan behoorlijk in de Premier League. Björn Engels heeft daaraan echter geen bijdrage kunnen leveren, want de verdediger kwam nog geen seconde in actie dit seizoen. Volgens Football Insider wil Villa in de zomer niet geheel verrassend dan ook af van Engels. In de zomer van 2019 betaalden ze nog 8 miljoen euro om hem weg te plukken bij Stade Reims, maar ze beseffen dat ze dat bedrag niet zullen kunnen recupereren. Ze zouden dan ook vrede nemen met 'een fractie' van de som die ze destijds betaalden.

Bij Sheffield United maken ze zich sterk dat ze hun goudhaantje volgend seizoen nog aan boord kunnen houden, maar The Athletic weet dat Sander Berge een afkoopsom in zijn contract heeft. Als een club dus met het vereiste bedrag over de brug komt, dan zullen ze Berge dus niet kunnen tegenhouden. En interesse zou er alvast genoeg zijn, want hij zou in de belangstelling staan van Arsenal, Liverpool, Tottenham en Aston Villa.

Real Madrid kan volgend seizoen weer een beroep doen op Dani Ceballos. De Spaanse middenvelder werd de voorbije twee seizoenen uitgeleend aan Arsenal, maar volgens transferspecialist Fabrizio Romano keert Ceballos deze zomer terug naar Real. De Spaanse middenvelder kwam in totaal 75 officiële wedstrijden uit voor de Gunners, waarin hij twee keer kon scoren en vijf assists kon geven. De kans is echter groot dat hij opnieuw van de hand wordt gedaan.

FC Barcelona zou komende zomer één dikke vis willen binnen hengelen. Preses Joan Laporta heeft er naar verluidt vertrouwen in dat hij Neymar los kan weken bij Paris Saint-Germain. Volgens RAC1 zijn de eerste contacten met zijn huidige club Paris Saint-Germain al gelegd. De Braziliaan zou alvast oren hebben naar een hereniging met zijn maatjes Lionel Messi en Gerard Piqué, waardoor er wel wat mogelijk is voor Laporta. PSG heeft naar verluidt negatief geantwoord op de eerste avances van Barcelona, maar RAC1 denkt dat er misschien tóch wel een deal komt.

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Club Brugge moet proberen Engels terug te halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

4
4
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

24
24
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

74
74
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

112
112
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

516
516
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

45
45
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

341
341
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

118
118
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

223
223
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

113
113
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

84
84
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

449
449
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

65
65
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

275
275
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

417
417
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

523
523
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

629
629
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

149
149
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

472
472
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

296
296
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

382
382
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

304
304
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

59
59

Meer sportnieuws