Vanhaezebrouck zet Gent stevig met voeten op de grond

316 stemmen
Vanhaezebrouck zet Gent stevig met voeten op de grond

AA Gent slaagde er op de valreep in om zijn tegenvallende seizoen alsnog met zes wedstrijden te verlengen. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie plaatsten de Buffalo's zich immers voor de Europe Play-Off. Daarin gaan ze nu vol de strijd aan om een Europees ticket voor volgend seizoen.


Gent begint zondagavond aan zijn campagne in de nacompetitie met een thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. En de Oost-Vlamingen konden de voorbije dagen met vertrouwen toewerken na die partij. Zo werd de reguliere competitie op indrukwekkende wijze afgesloten. In hun laatste twee officiële duels konden de Buffalo's liefst 11 keer scoren en werden slechts 2 tegentreffers weggegeven. Vooral de 2-7-zege op het veld van Zulte Waregem was imponerend. Maar volgens coach Hein Vanhaezebrouck stelt die overwinning momenteel niets meer voor.

In aanloop naar het duel tegen KV Mechelen zette hij zijn spelers dan ook nog eens extra met de voeten op de grond. "Men spreekt over een wereldprestatie, maar het zat ons ook mee tegen Zulte Waregem, net zoals tegen Charleroi. Onze tegenstanders in de PO's zullen van een ander kaliber zijn. Er gaat niemand met 2-7 winnen want onze onderlinge confrontaties in de competitie eindigden meestal met slechts 1 goal verschil. Zelf ben ik ook benieuwd om te zien wat wij tegen die drie teams kunnen neerzetten. We zullen na de play-offs dan zien of onze wereldprestatie tegen Zulte Waregem iets waard was", klonk het op de clubwebsite.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

🚀

Gent is favoriet voor de eindzege in de Europe Play-Off ...

Meest recent

Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

21
21
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

34
34
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

77
77
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

113
113
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

304
304
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

311
311
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

289
289
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

83
83
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

589
589
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

262
262
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

55
55
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

105
105
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

416
416
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

135
135
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

113
113
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

208
208
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

639
639
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

879
879
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

710
710
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

515
515
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

698
698
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

279
279

Meer sportnieuws