Vanhaezebrouck zet Gent stevig met voeten op de grond

door
Vanhaezebrouck zet Gent stevig met voeten op de grond

AA Gent slaagde er op de valreep in om zijn tegenvallende seizoen alsnog met zes wedstrijden te verlengen. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie plaatsten de Buffalo's zich immers voor de Europe Play-Off. Daarin gaan ze nu vol de strijd aan om een Europees ticket voor volgend seizoen.


Gent begint zondagavond aan zijn campagne in de nacompetitie met een thuiswedstrijd tegen KV Mechelen. En de Oost-Vlamingen konden de voorbije dagen met vertrouwen toewerken na die partij. Zo werd de reguliere competitie op indrukwekkende wijze afgesloten. In hun laatste twee officiële duels konden de Buffalo's liefst 11 keer scoren en werden slechts 2 tegentreffers weggegeven. Vooral de 2-7-zege op het veld van Zulte Waregem was imponerend. Maar volgens coach Hein Vanhaezebrouck stelt die overwinning momenteel niets meer voor.

In aanloop naar het duel tegen KV Mechelen zette hij zijn spelers dan ook nog eens extra met de voeten op de grond. "Men spreekt over een wereldprestatie, maar het zat ons ook mee tegen Zulte Waregem, net zoals tegen Charleroi. Onze tegenstanders in de PO's zullen van een ander kaliber zijn. Er gaat niemand met 2-7 winnen want onze onderlinge confrontaties in de competitie eindigden meestal met slechts 1 goal verschil. Zelf ben ik ook benieuwd om te zien wat wij tegen die drie teams kunnen neerzetten. We zullen na de play-offs dan zien of onze wereldprestatie tegen Zulte Waregem iets waard was", klonk het op de clubwebsite.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Gent is favoriet voor de eindzege in de Europe Play-Off ...

Meest recent

Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

0
0
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

12
12
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

108
108
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

31
31
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

24
24
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

93
93
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

30
30
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

56
56
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

58
58
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

59
59
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

86
86
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

126
126
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

115
115
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

260
260
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

23
23
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

139
139
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

254
254
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

74
74
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

153
153
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

40
40
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

277
277
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

919
919
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

1195
1195
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

187
187
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

123
123

Meer sportnieuws