Club uit de race geslagen: "Willen 20 miljoen euro"

door
Club uit de race geslagen:

Club Brugge haalde in januari Bas Dost naar Brugge. De Nederlander doet het bijzonder goed en achter Dost kloppen Youssouph Badji en Daniel Perez op de deur. Toch heeft Club nog altijd een spits op de korrel.

Amerikaanse bronnen melden dat Club Brugge nog altijd interesse heeft in Daryl Dike, met wie het in december aan tafel zat. Spartak Moskou is ook geïnteresseerd in de Amerikaanse aanvaller. Toch is de kans zeer klein dat Dike naar Club zal verkassen. Club heeft immers geen nood aan een extra centrumspits en Dike lijkt véél te duur te zijn.

De Engelse tweedeklasser Barnsley huurt hem en heeft een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Dat is een som die de club niet kan betalen. Dike doet het wel goed in de Engelse tweede klasse, want in 10 matchen scoorde hij 3 goals en de fans zijn ook lovend over zijn impact op het spel. Orlando City ziet het graag gebeuren, want de marktwaarde van Dike is ondertussen gestegen naar 5 miljoen euro.

UPDATE 29/04

Club Brugge werd vorige maand opnieuw in verband gebracht met Daryl Dike, maar Blauw-Zwart lijkt absoluut niet te moeten hopen op een transfer voor het 20-jarige toptalent. Zo stelde de CEO van zijn moederclub Orlando City, Aleix Leitao, dat de club zoals bovenstaand gezegd inderdaad 20 miljoen voor hem vraagt. Een bedrag dat uiteraard onbetaalbaar is voor Club, en mogelijk ook voor Barnsley, de Engelse club die hem momenteel huurt van de Amerikanen.

LEES OOK: Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Over en uit?

Meest recent

'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

3
3
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

15
15
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

549
549
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

26
26
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

39
39
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

247
247
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

153
153
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

98
98
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

104
104
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

106
106
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

875
875
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

100
100
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

51
51
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

325
325
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

730
730
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

117
117
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

397
397
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

599
599
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

263
263
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

597
597
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

98
98
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

159
159
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

172
172

Meer sportnieuws