Club uit de race geslagen: "Willen 20 miljoen euro"

door
Club uit de race geslagen:

Club Brugge haalde in januari Bas Dost naar Brugge. De Nederlander doet het bijzonder goed en achter Dost kloppen Youssouph Badji en Daniel Perez op de deur. Toch heeft Club nog altijd een spits op de korrel.

Amerikaanse bronnen melden dat Club Brugge nog altijd interesse heeft in Daryl Dike, met wie het in december aan tafel zat. Spartak Moskou is ook geïnteresseerd in de Amerikaanse aanvaller. Toch is de kans zeer klein dat Dike naar Club zal verkassen. Club heeft immers geen nood aan een extra centrumspits en Dike lijkt véél te duur te zijn.

De Engelse tweedeklasser Barnsley huurt hem en heeft een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Dat is een som die de club niet kan betalen. Dike doet het wel goed in de Engelse tweede klasse, want in 10 matchen scoorde hij 3 goals en de fans zijn ook lovend over zijn impact op het spel. Orlando City ziet het graag gebeuren, want de marktwaarde van Dike is ondertussen gestegen naar 5 miljoen euro.

UPDATE 29/04

Club Brugge werd vorige maand opnieuw in verband gebracht met Daryl Dike, maar Blauw-Zwart lijkt absoluut niet te moeten hopen op een transfer voor het 20-jarige toptalent. Zo stelde de CEO van zijn moederclub Orlando City, Aleix Leitao, dat de club zoals bovenstaand gezegd inderdaad 20 miljoen voor hem vraagt. Een bedrag dat uiteraard onbetaalbaar is voor Club, en mogelijk ook voor Barnsley, de Engelse club die hem momenteel huurt van de Amerikanen.

LEES OOK: Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Over en uit?

Meest recent

Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

21
21
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

98
98
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

47
47
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

158
158
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

26
26
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

98
98
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

90
90
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

154
154
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

161
161
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

66
66
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

180
180
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

141
141
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

329
329
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

745
745
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

80
80
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

89
89
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

154
154
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

103
103
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

373
373
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

279
279
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

124
124
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

214
214
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

178
178
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

132
132

Meer sportnieuws