Napoli en Mertens doen uitstekende zaak met het oog op CL-voetbal

67 stemmen
Napoli en Mertens doen uitstekende zaak met het oog op CL-voetbal

Napoli stond vanavond voor een belangrijk duel met het oog op Champions League-voetbal. In Turijn kreeg het met Torino een degradatiekandidaat voor de kiezen, en dat leverde uiteindelijk weinig problemen op voor de ploeg van Dries Mertens. 


De thuisploeg werd vanaf het beginsignaal meteen weggedrukt door de bezoekers – met Dries Mertens op de bank- uit Napels. Osimhen kreeg in de eerste minuten van de wedstrijd meteen een uitstekende kans, maar de Nigeriaan was (vooralsnog) niet efficiënt genoeg. Enkele minuten later was het wél raak voor de Napolitanen. Bakayoko draaide zich uitstekend vrij en liet Sirigu kansloos met een knap afstandsschot. De ban was duidelijk gebroken voor de bezoekers, en Osimhen maakte er luttele minuten na het openingsdoelpunt van Bakayoko al 0-2 van. Torino probeerde tegen te prikken, maar de beste kansen bleven voor de bezoekers. Zielinski trof zelfs nog de paal.

In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld voorgeschoteld. Napoli bleef de gevaarlijkste ploeg, en Insigne trof in de openingsfase opnieuw het doelhout. Gattuso gunde Mertens een halfuur voor het eindsignaal nog een invalbeurt, en de Rode Duivel toonde zich meteen. Met enkele knappe dribbels was de aanvaller een ware gesel voor de Torino-defensie, maar scoren lukte (helaas) niet. Napoli kwam uiteindelijk niet meer in de problemen, en Torino eindigde zelfs met een man minder na een rode kaart voor Mandragora. Door de driepunter staat Napoli op gelijke hoogte met Milan op de tweede plaats. Torino moet dan weer achterom kijken, want zij blijven in acuut degradatiegevaar. 
Scorerverloop: 
0-1: Bakayoko (11')
0-2: Osimhen (13')
Bijzonderheid: Rode kaart Mandragora (86')

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Zal Napoli zich plaatsen voor de Champions League?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

32
32
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

29
29
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

53
53
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

65
65
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

133
133
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

917
917
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

206
206
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

99
99
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

576
576
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

579
579
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1020
1020
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

242
242
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

305
305
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

484
484
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws