Napoli en Mertens doen uitstekende zaak met het oog op CL-voetbal

door
Napoli en Mertens doen uitstekende zaak met het oog op CL-voetbal

Napoli stond vanavond voor een belangrijk duel met het oog op Champions League-voetbal. In Turijn kreeg het met Torino een degradatiekandidaat voor de kiezen, en dat leverde uiteindelijk weinig problemen op voor de ploeg van Dries Mertens. 


De thuisploeg werd vanaf het beginsignaal meteen weggedrukt door de bezoekers – met Dries Mertens op de bank- uit Napels. Osimhen kreeg in de eerste minuten van de wedstrijd meteen een uitstekende kans, maar de Nigeriaan was (vooralsnog) niet efficiënt genoeg. Enkele minuten later was het wél raak voor de Napolitanen. Bakayoko draaide zich uitstekend vrij en liet Sirigu kansloos met een knap afstandsschot. De ban was duidelijk gebroken voor de bezoekers, en Osimhen maakte er luttele minuten na het openingsdoelpunt van Bakayoko al 0-2 van. Torino probeerde tegen te prikken, maar de beste kansen bleven voor de bezoekers. Zielinski trof zelfs nog de paal.

In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld voorgeschoteld. Napoli bleef de gevaarlijkste ploeg, en Insigne trof in de openingsfase opnieuw het doelhout. Gattuso gunde Mertens een halfuur voor het eindsignaal nog een invalbeurt, en de Rode Duivel toonde zich meteen. Met enkele knappe dribbels was de aanvaller een ware gesel voor de Torino-defensie, maar scoren lukte (helaas) niet. Napoli kwam uiteindelijk niet meer in de problemen, en Torino eindigde zelfs met een man minder na een rode kaart voor Mandragora. Door de driepunter staat Napoli op gelijke hoogte met Milan op de tweede plaats. Torino moet dan weer achterom kijken, want zij blijven in acuut degradatiegevaar. 
Scorerverloop: 
0-1: Bakayoko (11')
0-2: Osimhen (13')
Bijzonderheid: Rode kaart Mandragora (86')

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Zal Napoli zich plaatsen voor de Champions League?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

153
153
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

58
58
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

30
30
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

32
32
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

285
285
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

50
50
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

399
399
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

199
199
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

368
368
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

329
329
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

330
330
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1270
1270
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

423
423
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

709
709
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

406
406
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1031
1031
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

469
469
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

486
486
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

361
361
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws