Jonkie klopt hard op de poort bij Club Brugge

600 stemmen
Jonkie klopt hard op de poort bij Club Brugge

Club Brugge kan van de beker-break gebruik maken om de start van de Play-Offs tot in de puntjes voor te bereiden, maar er zal achter de schermen ongetwijfeld ook al richting komend seizoen gewerkt worden. Zo belooft het opnieuw een drukke transferzomer te worden. Daarnaast zal men een beslissing moeten nemen over de doorstroming van een aantal jongeren.


Het experiment met de Brugse beloften in 1B werd sportief gezien geen groot succes: Club Nxt beëindigde het seizoen op een troosteloze laatste plaats en kon slechts twee keer winnen. Maar een aantal jonkies bewezen wel dat ze klaar zijn voor het profvoetbal. Maxim De Cuyper is daar één van. De flankspeler toonde zich vooral de laatste weken in uitstekende doen. Zo was hij in de laatste vier competitiewedstrijden van Club Nxt goed voor vier doelpunten en één assist.

Knappe cijfers van de 20-jarige krullenbol, die zo steeds harder op de poort klopt bij de eerste ploeg. Vorige seizoen liet De Cuyper zich al opmerken tegen onder meer Manchester United, maar daar kwam in de huidige jaargang geen vervolg aan. Zo geraakte hij niet verder dan enkele invalbeurten tegen Olsa Brakel (beker) en Dynamo Kiev (toen de halve ploeg in quarantaine zat). Mogelijk volgen in de PO's wel nog wat kansen zodra Club zeker is van de titel. Maar vooral naar volgend seizoen is De Cuyper toch een factor waar rekening mee gehouden moet worden in de sportieve plannen.

Zaterdag tegen Westerlo deed hij opnieuw de netten trillen

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

De Cuyper moet volgend seizoen volop zijn kans krijgen bij de A-kern ...

Meest recent

De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

2
2
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

53
53
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

50
50
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

41
41
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

149
149
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

53
53
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

176
176
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

74
74
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

47
47
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

430
430
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

75
75
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

214
214
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

73
73
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

66
66
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

133
133
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

394
394
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

69
69
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

249
249

Meer sportnieuws