Jonkie klopt hard op de poort bij Club Brugge

door
Jonkie klopt hard op de poort bij Club Brugge

Club Brugge kan van de beker-break gebruik maken om de start van de Play-Offs tot in de puntjes voor te bereiden, maar er zal achter de schermen ongetwijfeld ook al richting komend seizoen gewerkt worden. Zo belooft het opnieuw een drukke transferzomer te worden. Daarnaast zal men een beslissing moeten nemen over de doorstroming van een aantal jongeren.


Het experiment met de Brugse beloften in 1B werd sportief gezien geen groot succes: Club Nxt beëindigde het seizoen op een troosteloze laatste plaats en kon slechts twee keer winnen. Maar een aantal jonkies bewezen wel dat ze klaar zijn voor het profvoetbal. Maxim De Cuyper is daar één van. De flankspeler toonde zich vooral de laatste weken in uitstekende doen. Zo was hij in de laatste vier competitiewedstrijden van Club Nxt goed voor vier doelpunten en één assist.

Knappe cijfers van de 20-jarige krullenbol, die zo steeds harder op de poort klopt bij de eerste ploeg. Vorige seizoen liet De Cuyper zich al opmerken tegen onder meer Manchester United, maar daar kwam in de huidige jaargang geen vervolg aan. Zo geraakte hij niet verder dan enkele invalbeurten tegen Olsa Brakel (beker) en Dynamo Kiev (toen de halve ploeg in quarantaine zat). Mogelijk volgen in de PO's wel nog wat kansen zodra Club zeker is van de titel. Maar vooral naar volgend seizoen is De Cuyper toch een factor waar rekening mee gehouden moet worden in de sportieve plannen.

Zaterdag tegen Westerlo deed hij opnieuw de netten trillen

LEES OOK: Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

De Cuyper moet volgend seizoen volop zijn kans krijgen bij de A-kern ...

Meest recent

Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

2
2
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

98
98
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

39
39
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

191
191
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

354
354
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

36
36
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

204
204
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

215
215
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

53
53
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

141
141
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

448
448
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

169
169
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

113
113
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

195
195
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

106
106
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

218
218
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

155
155
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

55
55
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

105
105
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

383
383
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

104
104
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

422
422
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

42
42
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

122
122

Meer sportnieuws